Zapowiedzi

W Balicach dogoterapia. Na uspokojenie przed lotem

W Balicach dogoterapia. Na uspokojenie przed lotem

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Pies Zen profesjonalnie pomaga podróżnym na lotnisku w Balicach odstresować się przed lotem. Czy taka dogoterapia jest skuteczna? Łatwo domyślić się odpowiedzi, ale i tak zapraszamy, by ją poznać dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Złoty traci wobec głównych walut

  Złoty traci wobec głównych walut

  Kurs dolara jest najwyższy w historii - osiągnął granicę 5 złotych. Wyjątkowo drogie są też euro i frank szwajcarski. Dlaczego tak się dzieje i jaki to ma wpływ na polską gospodarkę? O tym dziś w materiale Michała Tracza w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kto wypuścił gaz?

  Kto wypuścił gaz?

  Z Nord Stream i Nord Stream 2 w okolicy duńskiej wyspy Bornholm doszło do wycieku gazu. Kolejni europejscy przywódcy mówią, że gazociągi zostały przez kogoś celowo uszkodzone. Oskarżenia padają między innymi w stronę Kremla. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zamrożenie cen prądu. Kto skorzysta?

  Zamrożenie cen prądu. Kto skorzysta?

  Samorządy i indywidualni odbiorcy liczą na, czy nowe rządowe rozwiązania blokujące ceny prądu im pomogą. Projektem ustawy już w środę zajmie się Sejm. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rząd szykuje nowy podatek

  Rząd szykuje nowy podatek

  Rząd chce wprowadzić nowy podatek od nadmiarowych zysków, z którego mają być pokryte działania pomocowe dla gospodarstw domowych i szpitali. Podatkiem zostaną objęte nie tylko państwowe koncerny, ale wszystkie firmy - włącznie z prywatnymi - zatrudniające powyżej 250 osób. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Apel do mężczyzn

  Apel do mężczyzn

  Na krakowskim Festiwal KultURO lekarz urolog w rockowych rytmach przekonuje mężczyzn do badania się, bo to pozwala zachować życie i zdrowie. Dlaczego mężczyźni powinni przestać się wstydzić i pójść do lekarza? O tym dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wstępne wyniki wyborów we Włoszech

  Wstępne wyniki wyborów we Włoszech

  Włosi w niedzielę wybierali posłów i senatorów w przyspieszonych wyborach. Według cząstkowych wyników zwyciężył prawicowy blok trzech partii. Na czele rządu stanie prawdopodobnie Giorgia Meloni, liderka partii Bracia Włosi, którzy uzyskali najlepszy wynik. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Federer zakończył karierę

  Federer zakończył karierę

  Roger Federer przegrał swój ostatni mecz w karierze. Nawet, gdyby udało mu się zwyciężyć, to łzy i tak płynęłyby strumieniem. 41-letnia legenda tenisa zakończyła karierę. Więcej na ten temat w materiale Macieja Worocha w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rosyjskie pseudoreferenda

  Rosyjskie pseudoreferenda

  Okupanci w Ukrainie organizują hucpy, które nazywają referendami. To, co się dzieje, nie ma nic wspólnego z demokratycznym głosowaniem. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kto zarobi na pomyśle ministra?

  Kto zarobi na pomyśle ministra?

  Minister Przemysław Czarnek chce wyprodukować filmiki o historii. W tym celu zleca stworzenie specjalnej platformy. Do kogo trafią pieniądze z projektu? Kto będzie filmiki ministra oglądał? Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wciąż brakuje węgla

  Wciąż brakuje węgla

  Węgla w Polsce wciąż brakuje. Sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami. Rządzący uspokajają, opozycja bije na alarm. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Złoty słabnie

  Złoty słabnie

  Złoty dostaje cios za ciosem, a razem z nim wszyscy Polacy. Zwłaszcza ci, którzy mają kredyty walutowe. Więcej na ten temat w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rosjanie wyszli na ulice

  Rosjanie wyszli na ulice

  Częściowa mobilizacja zarządzona przez Władimira Putina wywołała panikę u wielu Rosjan. Niemal natychmiast wyprzedały się wszystkie bilety lotnicze i kolejowe, a w wielu miastach na ulice wyszli przeciwnicy tej decyzji. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Firmy redukują zatrudnienie

  Firmy redukują zatrudnienie

  Ludzie tracą pracę, bo część przedsiębiorców, żeby zapłacić rachunki za energię, musi szukać oszczędności. Czy rząd zamierza pomóc firmom? O tym dziś w materiale Michała Tracza w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix