Zapowiedzi

Ceny w Polsce wciąż rosną

Ceny w Polsce wciąż rosną

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Ceny w Polsce rosną. Wszystko przez inflację - największą od ponad 20 lat. Opozycja wzywa premiera do pilnych działań. Rząd zapowiada tarczę antyinflacyjną. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Sytuacja na granicy rosyjsko-gruzińskiej

  Sytuacja na granicy rosyjsko-gruzińskiej

  Przejście graniczne położone w górach Kaukazu to jedno z niewielu miejsc, którędy Rosjanie mogą jeszcze uciec przed mobilizacją. O tym, jak wygląda sytuacja na granicy rosyjsko-gruzińskiej, dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Putin ogłosił aneksję czterech obwodów Ukrainy

  Putin ogłosił aneksję czterech obwodów Ukrainy

  Władimir Putin w piątek ogłosił podpisanie dokumentów dotyczących aneksji czterech ukraińskich obwodów - donieckiego, ługańskiego, chersońskiego i zaporoskiego. Na tych terenach wcześniej przeprowadzono pseudofererenda. Zachodni przywódcy - w tym między innymi Joe Biden - zapowiedzieli, że nie uznają aneksji terytorium Ukrainy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Paraliż warszawskiego szpitala dziecięcego

  Paraliż warszawskiego szpitala dziecięcego

  W kolejnym polskim szpitalu brakuje pielęgniarek instrumentariuszek i są odwoływane operacje. Sytuacja jest szczególnie dramatyczna, bo chodzi o szpital dziecięcy w Warszawie. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dłuższa kadencja samorządów

  Dłuższa kadencja samorządów

  Projekt ustawy o wydłużeniu kadencji samorządów do wiosny 2024 roku, a tym samym przesunięciu wyborów samorządowych, ma być głosowany w Sejmie w czwartek po południu. Jak wyjaśniają politycy PiS, zabieg ten spowoduje, że nie będą kolidowały z wyborami parlamentarnymi. Wiosną 2024 roku odbędą się też wybory do Parlamentu Europejskiego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Złoty traci wobec głównych walut

  Złoty traci wobec głównych walut

  Kurs dolara jest najwyższy w historii - osiągnął granicę 5 złotych. Wyjątkowo drogie są też euro i frank szwajcarski. Dlaczego tak się dzieje i jaki to ma wpływ na polską gospodarkę? O tym dziś w materiale Michała Tracza w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kto wypuścił gaz?

  Kto wypuścił gaz?

  Z Nord Stream i Nord Stream 2 w okolicy duńskiej wyspy Bornholm doszło do wycieku gazu. Kolejni europejscy przywódcy mówią, że gazociągi zostały przez kogoś celowo uszkodzone. Oskarżenia padają między innymi w stronę Kremla. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zamrożenie cen prądu. Kto skorzysta?

  Zamrożenie cen prądu. Kto skorzysta?

  Samorządy i indywidualni odbiorcy liczą na, czy nowe rządowe rozwiązania blokujące ceny prądu im pomogą. Projektem ustawy już w środę zajmie się Sejm. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rząd szykuje nowy podatek

  Rząd szykuje nowy podatek

  Rząd chce wprowadzić nowy podatek od nadmiarowych zysków, z którego mają być pokryte działania pomocowe dla gospodarstw domowych i szpitali. Podatkiem zostaną objęte nie tylko państwowe koncerny, ale wszystkie firmy - włącznie z prywatnymi - zatrudniające powyżej 250 osób. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Apel do mężczyzn

  Apel do mężczyzn

  Na krakowskim Festiwal KultURO lekarz urolog w rockowych rytmach przekonuje mężczyzn do badania się, bo to pozwala zachować życie i zdrowie. Dlaczego mężczyźni powinni przestać się wstydzić i pójść do lekarza? O tym dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wstępne wyniki wyborów we Włoszech

  Wstępne wyniki wyborów we Włoszech

  Włosi w niedzielę wybierali posłów i senatorów w przyspieszonych wyborach. Według cząstkowych wyników zwyciężył prawicowy blok trzech partii. Na czele rządu stanie prawdopodobnie Giorgia Meloni, liderka partii Bracia Włosi, którzy uzyskali najlepszy wynik. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Federer zakończył karierę

  Federer zakończył karierę

  Roger Federer przegrał swój ostatni mecz w karierze. Nawet, gdyby udało mu się zwyciężyć, to łzy i tak płynęłyby strumieniem. 41-letnia legenda tenisa zakończyła karierę. Więcej na ten temat w materiale Macieja Worocha w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix