Zapowiedzi

"Bogurodzica" odśpiewana przez radnych

"Bogurodzica" odśpiewana przez radnych

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
W Starym Sączu radni podejmowali decyzję w sprawie uchylenia uchwały anty-LGBT. W trakcie dyskusji jedna z radnych wstała i zaczęła śpiewać "Bogurodzicę", następnie przyłączyli się do niej inni radni. Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Drożyzna uderza w kieszenie Polaków

  Drożyzna uderza w kieszenie Polaków

  Ceny paliw biją rekordy mimo tarczy antyinflacyjnej. Do tego prezes Urzędu Regulacji Energetyki zapowiada podwyżki cen energii dla odbiorców indywidualnych nawet o połowę. Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zmiany dla samotnych rodziców

  Zmiany dla samotnych rodziców

  Niekorzystne rozwiązania dla osób samotnie wychowujących dzieci znalazły się w znowelizowanym Polskim Ładzie. Zgodnie z nowymi przepisami rodzic rozliczy się "z połową dziecka". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jakie kary grożą rowerzystom?

  Jakie kary grożą rowerzystom?

  Słoneczna pogoda zachęca do tego, żeby wszędzie jeździć na rowerze. Dla osób, które wybierają się na spotkanie przy alkoholu, powrót może okazać się bardzo kosztowny. Od 2022 roku za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości obowiązuje co najmniej 2,5 tysiąca złotych mandatu. Więcej na ten temat dziś w materiale Marii Mikołajewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Strzelanina w Buffalo

  Strzelanina w Buffalo

  W Buffalo uzbrojony 18-latek otworzy ogień w supermarkecie i na parkingu przed sklepem. Zginęło co najmniej 10 osób, trzy zostały ranne. Napastnik został zatrzymany. Strzelanina jest badana pod kątem przestępstw na tle nienawiści. Czyn określono jako rasowo umotywowaną ekstremalną przemoc. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Oszczędności w gminach

  Oszczędności w gminach

  Samorządy tracą na decyzjach rządzących. Skutkiem tego - zmniejsza się komfort życia obywateli. Wyłączane są latarnie czy też ograniczane jest kursowanie komunikacji miejskiej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polska najbardziej homofobicznym krajem UE

  Polska najbardziej homofobicznym krajem UE

  Polska w rankingu równouprawnienia osób LGBT+ zajęła ostatnie miejsce wśród krajów Unii Europejskiej. Gorzej w Europie jest tylko w takich krajach jak Rosja i Azerbejdżan. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wybory do KRS a spór o praworządność

  Wybory do KRS a spór o praworządność

  W czwartek Sejm wybrał spośród sędziów 15 członków Krajowej Rady Sądownictwa na nową kadencje. Zdaniem polityków opozycji oraz ekspertów wybór skomplikuje rozwiązanie konfliktu rządu Polski z Komisją Europejską w kwestii praworządności. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Drogie wakacje za granicą

  Drogie wakacje za granicą

  Ceny za zagraniczne wyjazdy w wakacje mocno poszły w górę. Dlatego wielu Polaków nie będzie mogło sobie na nie pozwolić. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Finlandia coraz bliżej NATO

  Finlandia coraz bliżej NATO

  Prezydent Finlandii Sauli Niinisto i premier Sanna Marin we wspólnym oświadczeniu przekazali, że Finlandia powinna jak najszybciej złożyć wniosek o przyjęcie do NATO. Zapowiedzieli, że taki ruch wpłynie na bezpieczeństwo ich kraju. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Smog zagrożeniem dla alergików

  Smog zagrożeniem dla alergików

  Naukowcy z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego jako pierwsi na świecie udowodnili, że smog uczula. Teraz odkryli, że to nie koniec. Smog sprawia także, że pyłki brzozy i innych drzew szkodzą mocniej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wysokie ceny warzyw i owoców

  Wysokie ceny warzyw i owoców

  Ceny warzyw i owoców na bazarach nie napawają optymizmem, a klienci narzekają na ich wzrost w porównaniu z ubiegłym rokiem. Więcej na ten temat dziś w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pomoc dla Ukrainy

  Pomoc dla Ukrainy

  Prezydent Joe Biden podpisał ustawę, która ma ułatwić pomoc dla Ukrainy. Rosjanie wciąż atakują Azowstal w Mariupolu, ale obrońcy nie poddają się i walczą dalej - choć już tylko z kondygnacji podziemnych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Adam Z. uniewinniony

  Adam Z. uniewinniony

  Adam Z. znowu niewinny. Sąd w Poznaniu uniewinnił go od zarzutu morderstwa Ewy Tylman. Rodzina wciąż nie wie, co stało się tej feralnej nocy. Więcej na ten temat w materiale Jarosława Kostkowskiego dziś w "Faktach" o 19.

  czytaj więcej »
 • "Przemówienie Putina było dramatycznie pasywne"

  "Przemówienie Putina było dramatycznie pasywne"

  W Moskwie odbyła się defilada wojskowa z okazji Dnia Zwycięstwa. Parada była znacznie skromniejsza niż w poprzednich latach i odbywała się w cieniu najkrwawszego konfliktu w Europie od zakończenia II wojny światowej. Podczas obchodów przemawiał prezydent Rosji Władimir Putin. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix