Zapowiedzi

12-latka spadła ze ścianki

12-latka spadła ze ścianki

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Poważny wypadek na ściance wspinaczkowej w Poznaniu. 12-letnia dziewczynka spadła z wysokości kilku metrów. W śpiączce farmakologicznej przebywa w szpitalu. Więcej na ten temat w materiale Pawła Szota w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Kosztowne święta

  Kosztowne święta

  W 2022 roku Polacy wydadzą wyjątkowo dużo na Boże Narodzenie. Widać to już na corocznych jarmarkach. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Patrioty jednak mogą trafić do Polski?

  Patrioty jednak mogą trafić do Polski?

  Ambasador Niemiec nie widzi szans na rozmieszczenie w Ukrainie niemieckich baterii Patriot, jak proponuje prezes PiS Jarosław Kaczyński. Poseł PiS Jarosław Sellin powiedział, że jeśli rozmieszczenie Patriotów w Ukrainie jest "absolutnie niemożliwe", to Polska może je przyjąć u siebie. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polak ma szansę polecieć w kosmos

  Polak ma szansę polecieć w kosmos

  Czy lot w kosmos to nierealne marzenie? Okazuje się, że nie. Bardzo dużą szansę, by tego dokonać, ma Polak Sławosz Uznański. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trudny sezon grzewczy

  Trudny sezon grzewczy

  W Polsce powoli rozpoczyna się sezon grzewczy. Wielu mieszkańców dopytuje, kiedy będą mogli kupić węgiel sprzedawany przez samorządy, bo robi się coraz zimniej. Surowca jednak brak, a to nie jedyny problem, bo na horyzoncie są podwyżki cen energii. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wątpliwości wokół rezygnacji Skrzypczyńskiego

  Wątpliwości wokół rezygnacji Skrzypczyńskiego

  Mirosław Skrzypczyński nie jest już prezesem Polskiego Związku Tenisowego, ale nadal jest w jego zarządzie. Tymczasem to zarząd PZT ma powołać specjalną komisję, która zajmie się sprawą zarzutów wobec Skrzypczyńskiego. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Niemcy reagują na propozycję Polski

  Niemcy reagują na propozycję Polski

  Minister obrony Mariusz Błaszczak zmienił zdanie w sprawie przekazania Polsce niemieckich baterii Patriot. Zaproponował rządowi w Berlinie, by sprzęt rozmieścić w Ukrainie. Strona niemiecka jednak podkreśla, że system Patriot jest częścią zintegrowanej obrony powietrznej NATO, co oznacza, że ​​jest przeznaczony do rozmieszczenia na terytorium NATO. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Raport o biedzie

  Raport o biedzie

  15 procent Polaków uważa, że ubóstwo to wybór. Co trzecia osoba twierdzi, że trzeba się wziąć do pracy, by wyjść z ubóstwa. "Raport o biedzie" szokuje nie tylko skalą i przykładami, ale też niedostatkiem empatii. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS chce zmian w ordynacji wyborczej

  PiS chce zmian w ordynacji wyborczej

  Prawo i Sprawiedliwość wydłużyło kadencję samorządów do 30 kwietnia 2024 roku, co przesuwa o pół roku datę wyborów władz lokalnych. To jednak nie koniec zmian, bo partia rządząca idzie za ciosem i chce złożyć do Sejmu projekt nowej ordynacji wyborczej. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trudna walka ze smogiem

  Trudna walka ze smogiem

  Miały zniknąć 1 stycznia, ale zostaną jeszcze na dwa lata - chodzi o łódzkie kopciuchy. Samorząd wojewódzki zliberalizował ustawę antysmogową. Powodem jest kryzys na rynku paliw. Więcej na ten temat w materiale Pawła Szota w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Andrzej Duda ofiarą rosyjskich prowokatorów

  Andrzej Duda ofiarą rosyjskich prowokatorów

  Myślał, że rozmawia z francuskim prezydentem, a tak naprawdę byli to rosyjscy oszuści. Udało się im połączyć z prezydentem Andrzejem Dudą krótko po wybuchu w Przewodowie, a rozmowa trwała ponad 7 minut. To kolejny taki przypadek z udziałem Andrzeja Dudy. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kontrowersyjne plany wobec szpitala MSWiA

  Kontrowersyjne plany wobec szpitala MSWiA

  Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie ma zostać zamieniony na Państwowy Instytut Medyczny. Pomysł wzbudza wiele kontrowersji. Czy władza buduje szpital dla siebie i swoich bliskich? O tym dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS straciło większość

  PiS straciło większość

  Prawo i Sprawiedliwość nie ma już większości w sejmiku województwa śląskiego. Stało się to po tym, jak marszałek Jakub Chełstowski oraz troje innych dotychczasowych radnych PiS ogłosiło, że przechodzi do Ruchu Samorządowego "Tak! Dla Polski!". Głosując razem z opozycją odwołali oni dotychczasowego przewodniczącego sejmiku. Dokonano również zmian w zarządzie województwa. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Komornicy protestują

  Komornicy protestują

  Zamknięte kancelarie. Komornicy protestują po śmierci ich koleżanki, która została zamordowana. Więcej na ten temat w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix