Sondaż dla Faktów

Sondaż dla Faktów
Fakty TVNSondaż dla Faktów zrealizowała firma MillwardBrown SA.

Niewiarygodne wyniki prac zespołu Macierewicza

Po tym, jak prof. Jacek Rońda, jeden z ekspertów zespołu parlamentarnego Antoniego Macierewicza, przyznał, że uzasadniając przebieg katastrofy w Smoleńsku kłamał i posługiwał się fałszywymi dowodami – 3/4 ankietowanych uznaje wyniki prac zespołu za niewiarygodne. Przeciwnego zdania jest 12% badanych.

29.10.2013 | Sondaż - Czy zespół Macierewicza jest wiarygodny?

To nie zamach

2/3 ankietowanych uważa, że katastrofa smoleńska nie była wynikiem zamachu. W zamach wierzy 23% badanych - to o 13 punktów procentowych mniej, niż rok temu.

29.10.2013 | Sondaż - Czy katastrofa była zamachem?

Rośnie przewaga PiS nad PO

Gdyby teraz odbywały się wybory parlamentarne, na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowałoby 35% wyborców - o 5 punktów procentowych więcej, niż w połowie września. Platformę Obywatelską chce poprzeć 27% ankietowanych – wzrost poparcia o 2 punkty procentowe. Do Sejmu weszłyby także: SLD, Twój Ruch i Nowa Prawica.

Sondaż - poparcie dla partii politycznych
Sondaż - poparcie dla partii politycznychSondaż - poparcie dla partii politycznychFakty TVN

Polacy podzieleni w sprawie Schetyny

Niemal tyle samo Polaków chce powrotu Grzegorza Schetyny do rządu, co jest temu przeciwnych. Były szef dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej jest wymieniany jako jeden z kandydatów na nowych ministrów podczas planowanej na listopad rekonstrukcji rządu.

Czy do rządu powinien wejść Grzegorz Schetyna
Sondaż - SchetynaCzy do rządu powinien wejść Grzegorz SchetynaFakty TVN

Na zlecenie Faktów sondaż zrealizowała firma MillwardBrown SA na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1001 dorosłych respondentów.

Źródło zdjęcia głównego: Fakty TVN

Pozostałe wiadomości