Ranking Mazura

Mazur zaprasza:

Dzięki fotopułapce przyłapał złodzieja. Sam też miał problemy

Dzięki fotopułapce przyłapał złodzieja. Sam też miał problemy

Dzięki fotopułapce przyłapał złodzieja. Urządzenie było kradzione

Foto: Natan Jobel / Wikipedia (CC BY-SA 4.0) | Video: tvn24
Na policję zgłosił się właściciel okradzionego garażu i powiedział: "mam dowód!". Dowodem były zdjęcia złodzieja zrobione przez sprytnie ukrytą fotopułapkę. Okazało się, że ta fotopułapka też była skradziona. Obrabowany właściciel garażu ukradł ją łowczemu z lasu kilka dni wcześniej. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w soboty o 15:15 i w niedziele o 18:15.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Spór o kierunkowskaz rozstrzygnął sąd

  Spór o kierunkowskaz rozstrzygnął sąd

  Trzy lata musiały minąć od ukończenia egzaminu na prawo jazdy do otrzymania prawka. Tak długo, bo egzamin w pewnym sensie skończył się dopiero w sądzie, który uznał, że egzaminatorka nie miała racji, oblewając zdającego. Zdaniem egzaminatorki z Lublina kierowca powinien włączyć lewy kierunkowskaz, kiedy wjeżdża na rondo, by skręcić w ulicę znajdującą się na lewo od ulicy, z której wjechał na rondo. Tylko ona była takiego zdania. Ze zdającym, który był innego zdania, zgodzili się także samorządowe kolegium odwoławcze i - już prawomocnie - wojewódzki sąd administracyjny. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Anna Zalewska doceniona

  Anna Zalewska doceniona

  Wielkie brawa dla Anny Zalewskiej, byłej już minister edukacji narodowej. Anna Zalewska, obecnie europosłanka, pochwaliła się, że wygrała właśnie wałbrzyski etap konkursu "Osobowość Roku" organizowanego przez "Gazetę Wrocławską", co jasno dowodzi, że wbrew różnym malkontentom ludzie bardzo doceniają jej wkład w reformę edukacji. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Sądowy finał ulicznej awantury

  Sądowy finał ulicznej awantury

  Sąd w Warszawie ukarał pieszego grzywną po tym, jak potrącił go samochód, i to na chodniku. To finał nieco większej awantury, w której pieszy zwrócił uwagę kierowcy, że zaparkował w złym miejscu - tak się to zaczęło. Kierowca też został ukarany grzywną. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Raz za dużo paliwa, raz za mało

  Raz za dużo paliwa, raz za mało

  To nie był najszczęśliwszy lot pasażerów podróżujących z Budapesztu na Wyspy Kanaryjskie. Zatankowany pod korek samolot był za ciężki, więc siedzieli w maszynie na lotnisku, czekając, aż spali nieco paliwa. Kiedy po kilku godzinach wystartowali, to okazało się, że za dużo paliwa się spaliło, więc trzeba było lądować na dodatkowe tankowanie. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Znikająca plaża na Białołęce. W zimę została otworzona, teraz wszystko zdemontowano

  Znikająca plaża na Białołęce. W zimę została otworzona, teraz wszystko zdemontowano

  W Warszawie, w środku zimy, otwarto nową plażę nad Wisłą. Plaża na Białołęce działała dwa miesiące. Teraz, gdy idzie wiosna, plaża została "zwinięta". Zdemontowano całe wyposażenie - altanki, ławki, piaskownicę. Dlaczego? Władze miasta mówią, że to "tymczasowy demontaż". Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że na następną zimę wszystkie urządzenia plażowe będą jak znalazł. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w soboty o 15:15 i w niedziele o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Nie kupisz alkokolu, nie kupisz batonika. Bo prohibicja

  Nie kupisz alkokolu, nie kupisz batonika. Bo prohibicja

  Na stacji benzynowej w Olsztynie wieczorem odmówiono klientce sprzedaży batonika Pawełek. Dlaczego? Bo wieczorem w mieście obowiązuje prohibicja a Pawełek jest czekoladką z alkoholem, więc sprzedać go nie wolno. Proste i logiczne. Więcej takich historii na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Dzięki fotopułapce przyłapał złodzieja. Sam też miał problemy

  Dzięki fotopułapce przyłapał złodzieja. Sam też miał problemy

  Na policję zgłosił się właściciel okradzionego garażu i powiedział: "mam dowód!". Dowodem były zdjęcia złodzieja zrobione przez sprytnie ukrytą fotopułapkę. Okazało się, że ta fotopułapka też była skradziona. Obrabowany właściciel garażu ukradł ją łowczemu z lasu kilka dni wcześniej. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w soboty o 15:15 i w niedziele o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Na kogo głosowałby Platon?

  Na kogo głosowałby Platon?

  Platon głosowałby na PiS - przekonuje profesor Ryszard Legutko, filozof i europoseł Prawa i Sprawiedliwości. Bardzo ciekawe stwierdzenie padło w porannej rozmowie radia RMF w odpowiedzi na taką prowokację intelektualną redaktora Roberta Mazurka. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedziele o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Nowa droga zamknięta po otwarciu. Bo trzeba było przeciąć wstęgę

  Nowa droga zamknięta po otwarciu. Bo trzeba było przeciąć wstęgę

  Pod koniec grudnia otwarto wyremontowaną szosę łączącą Parczew z Lubartowem. W środę jednak ją zamknięto. Na chwilę. Dlaczego? Bo w grudniu zapomniano o uroczystym otwarciu, więc zaległości w zakresie cięcia wstęgi trzeba było nadrobić. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w soboty o 15:15 i w niedziele o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Lider Lewicy z żelem do twarzy w prezencie

  Lider Lewicy z żelem do twarzy w prezencie

  Niestrudzony bojownik lewicy, Adrian Zandberg, do kupienia w każdym kiosku z żelem do twarzy w prezencie. Lider partii Razem dał się namówić na występ na okładce lifestylowego magazynu "Logo" i nie do końca wiadomo, czy dziś nadal uważa, że to był dobry pomysł.

  czytaj więcej »
 • Jeden był pijany, drugi poszukiwany. Wpadli przez kozę z tyłu

  Jeden był pijany, drugi poszukiwany. Wpadli przez kozę z tyłu

  Policjanci zatrzymali niewielkiego volkswagena polo, którego kierowca jakoś wcisnął z tyłu kozę. Ta koza pozdrawiała mijające samochody, aż pozdrowiła też radiowóz. Pojazd z kozą zatrzymano, ale to był dopiero początek tej przygody. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w soboty o 15:15 i w niedziele o 18:15.

  czytaj więcej »
 • "Wisław Szymborski" w komunikacie MSZ

  "Wisław Szymborski" w komunikacie MSZ

  "Wisław Szymborski" znalazł się w komunikacie wysłanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych do polskich placówek dyplomatycznych. To był wykaz polskich noblistów i chyba nikt go nie przeczytał, bo na stronach ambasady tekst wisiał przez trzy miesiące. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Zapłacił za dużo za parkowanie, dostał mandat

  Zapłacił za dużo za parkowanie, dostał mandat

  W Krakowie można dostać mandat, jeżeli zapłaci się za dużo za parkowanie. "Gazeta Krakowska" opisuje przykład kierowcy, który nie wiedział, w jakiej strefie zostawił auto, więc z ostrożności wybrał najdroższą taryfę. I to był błąd wart 150 złotych. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w soboty o 15:15 i w niedziele o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Prezes uciekł. W pudle na kontrabas

  Prezes uciekł. W pudle na kontrabas

  Były prezes Nissana uciekł z Japonii do Libanu - w pudle na kontrabas. Normalnie nie mógł wyjechać, bo zabrano mu paszport. Mężczyzna czekał na początek procesu, w którym oskarżony jest o przestępstwa finansowe. Proces rozpocznie się chyba zaocznie, bo były prezes wypoczywa po trudach podróży w futerale i chyba nigdzie się nie wybiera. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
tvnpix