Ranking Mazura

Mazur zaprasza:

Dzięki fotopułapce przyłapał złodzieja. Sam też miał problemy

Dzięki fotopułapce przyłapał złodzieja. Sam też miał problemy

Dzięki fotopułapce przyłapał złodzieja. Urządzenie było kradzione

Foto: Natan Jobel / Wikipedia (CC BY-SA 4.0) | Video: tvn24
Na policję zgłosił się właściciel okradzionego garażu i powiedział: "mam dowód!". Dowodem były zdjęcia złodzieja zrobione przez sprytnie ukrytą fotopułapkę. Okazało się, że ta fotopułapka też była skradziona. Obrabowany właściciel garażu ukradł ją łowczemu z lasu kilka dni wcześniej. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w soboty o 15:15 i w niedziele o 18:15.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Nie kupisz alkokolu, nie kupisz batonika. Bo prohibicja

  Nie kupisz alkokolu, nie kupisz batonika. Bo prohibicja

  Na stacji benzynowej w Olsztynie wieczorem odmówiono klientce sprzedaży batonika Pawełek. Dlaczego? Bo wieczorem w mieście obowiązuje prohibicja a Pawełek jest czekoladką z alkoholem, więc sprzedać go nie wolno. Proste i logiczne. Więcej takich historii na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Dzięki fotopułapce przyłapał złodzieja. Sam też miał problemy

  Dzięki fotopułapce przyłapał złodzieja. Sam też miał problemy

  Na policję zgłosił się właściciel okradzionego garażu i powiedział: "mam dowód!". Dowodem były zdjęcia złodzieja zrobione przez sprytnie ukrytą fotopułapkę. Okazało się, że ta fotopułapka też była skradziona. Obrabowany właściciel garażu ukradł ją łowczemu z lasu kilka dni wcześniej. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w soboty o 15:15 i w niedziele o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Na kogo głosowałby Platon?

  Na kogo głosowałby Platon?

  Platon głosowałby na PiS - przekonuje profesor Ryszard Legutko, filozof i europoseł Prawa i Sprawiedliwości. Bardzo ciekawe stwierdzenie padło w porannej rozmowie radia RMF w odpowiedzi na taką prowokację intelektualną redaktora Roberta Mazurka. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedziele o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Nowa droga zamknięta po otwarciu. Bo trzeba było przeciąć wstęgę

  Nowa droga zamknięta po otwarciu. Bo trzeba było przeciąć wstęgę

  Pod koniec grudnia otwarto wyremontowaną szosę łączącą Parczew z Lubartowem. W środę jednak ją zamknięto. Na chwilę. Dlaczego? Bo w grudniu zapomniano o uroczystym otwarciu, więc zaległości w zakresie cięcia wstęgi trzeba było nadrobić. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w soboty o 15:15 i w niedziele o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Lider Lewicy z żelem do twarzy w prezencie

  Lider Lewicy z żelem do twarzy w prezencie

  Niestrudzony bojownik lewicy, Adrian Zandberg, do kupienia w każdym kiosku z żelem do twarzy w prezencie. Lider partii Razem dał się namówić na występ na okładce lifestylowego magazynu "Logo" i nie do końca wiadomo, czy dziś nadal uważa, że to był dobry pomysł.

  czytaj więcej »
 • Jeden był pijany, drugi poszukiwany. Wpadli przez kozę z tyłu

  Jeden był pijany, drugi poszukiwany. Wpadli przez kozę z tyłu

  Policjanci zatrzymali niewielkiego volkswagena polo, którego kierowca jakoś wcisnął z tyłu kozę. Ta koza pozdrawiała mijające samochody, aż pozdrowiła też radiowóz. Pojazd z kozą zatrzymano, ale to był dopiero początek tej przygody. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w soboty o 15:15 i w niedziele o 18:15.

  czytaj więcej »
 • "Wisław Szymborski" w komunikacie MSZ

  "Wisław Szymborski" w komunikacie MSZ

  "Wisław Szymborski" znalazł się w komunikacie wysłanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych do polskich placówek dyplomatycznych. To był wykaz polskich noblistów i chyba nikt go nie przeczytał, bo na stronach ambasady tekst wisiał przez trzy miesiące. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Zapłacił za dużo za parkowanie, dostał mandat

  Zapłacił za dużo za parkowanie, dostał mandat

  W Krakowie można dostać mandat, jeżeli zapłaci się za dużo za parkowanie. "Gazeta Krakowska" opisuje przykład kierowcy, który nie wiedział, w jakiej strefie zostawił auto, więc z ostrożności wybrał najdroższą taryfę. I to był błąd wart 150 złotych. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w soboty o 15:15 i w niedziele o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Prezes uciekł. W pudle na kontrabas

  Prezes uciekł. W pudle na kontrabas

  Były prezes Nissana uciekł z Japonii do Libanu - w pudle na kontrabas. Normalnie nie mógł wyjechać, bo zabrano mu paszport. Mężczyzna czekał na początek procesu, w którym oskarżony jest o przestępstwa finansowe. Proces rozpocznie się chyba zaocznie, bo były prezes wypoczywa po trudach podróży w futerale i chyba nigdzie się nie wybiera. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Karp wyskoczył jej na kolana, spowodowała wypadek

  Karp wyskoczył jej na kolana, spowodowała wypadek

  Na koniec okresu świątecznego krótka opowieść wigilijna. Pewna pani przewoziła autem żywego karpia do domu. W pewnym momencie ryba znienacka wyskoczyła z torby, a że pani tę torbę miała na przednim siedzeniu - nieszczęście gotowe. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w soboty o 15:15 i w niedziele o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Przebrali się za Mikołajów i grozili pobiciem sprzedawcy choinek

  Przebrali się za Mikołajów i grozili pobiciem sprzedawcy choinek

  To bajka o złym Mikołaju, a właściwie o Mikołajach dwóch. Przyszli do punktu sprzedaży choinek i zagrozili sprzedawcy, że zaraz spuszczą mu łomot. Zabrali dwa świerki i wyruszyli w nieznanym kierunku. Pierwszego złapano dość szybko - na przystanku. Ten drugi zdążył już dotrzeć do domu, a nawet pięknie przystroić skradzione drzewko. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Więźniowie pozwali władze gminy. Poszło o smog

  Więźniowie pozwali władze gminy. Poszło o smog

  Więźniowie z zakładu karnego w Strzelcach Opolskich pozwali urząd gminy. Poszło o smog nad spacerniakiem, który - jak twierdzą - zagraża ich zdrowiu podczas tych nielicznych chwil, kiedy mogą sobie pochodzić. Więźniowie chcieliby odetchnąć świeżym powietrzem. Wyceniają go na trzy tysiące złotych na osobę plus dwa tysiące złotych na cel zbożny, czyli dom dziecka. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Kto jest najlepiej zarabiającym pisarzem w Polsce?

  Kto jest najlepiej zarabiającym pisarzem w Polsce?

  Tygodnik "Wprost" przygotował bardzo ciekawe zestawienie zarobków polskich pisarzy i mnóstwo w nim zaskoczeń. Po pierwsze zarobki autora numer jeden, Remigiusza Mroza, oszacowano na ponad milion osiemset tysięcy złotych. A teraz zaskoczenie numer dwa, bo na drugim miejscu rankingu wcale nie jest Olga Tokarczuk ani Katarzyna Bonda, tylko Blanka Lipińska. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Zapadł wyrok w sprawie wybuchających filetów

  Zapadł wyrok w sprawie wybuchających filetów

  W Lublinie zapadł wyrok w sprawie wybuchających kurczaków, a dokładnie chodzi o filety z kurczaka. Jeden z zakładów mięsnych kupił filety i zaczął je nastrzykiwać wodą, aby mięsa było więcej. I wtedy filety zaczęły wybuchać, bo okazało się, że dostawca po kryjomu też je nastrzykiwał i te biedne kurczaki więcej już nie mogły znieść. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
tvnpix