Fakty - oglądaj online

21:00 w TVN24

Trzaskowski i Jaki kontra dzieci. "Klasa" o 21:00 w TVN24

Kandydaci na prezydenta Warszawy - Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki - przepytywani dzieci. O 21:00 zapraszamy na emisję nowego programu TVN24 zatytułowanego "Klasa".

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty z 21 lipca

  Fakty z 21 lipca

  Incydenty nienawiści i przemocy towarzyszyły sobotniemu marszowi równości w Białymstoku. W programie także komentarze psychologów, którzy wyjaśniają, jak uczucie miłości w rodzinie może przekształcić się w chęć zemsty. W programie także o oszukanych pielęgniarkach, które zapłaciły niemałe kwoty firmie, która przerwała szkolenia i zniknęła oraz o ulach z lokalizatorami GPS. Na "Fakty" TVN zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Marsz Równości w Białymstoku. Towarzyszyły mu akty nienawiści i przemocy

  Marsz Równości w Białymstoku. Towarzyszyły mu akty nienawiści i przemocy

  Paradzie równości w Białymstoku towarzyszyła przemoc. Na nagraniach widać, jak "kontrmanifestanci", czyli zwykli chuligani, biją chłopaka, bo ma kolorowe włosy, albo jak kilku mężczyzn zaatakowało młodą kobietę. Były także wulgarne krzyki kierowane w stronę uczestników parady. W niedzielę całe wydarzenie komentowali politycy opozycji i obozu rządzącego.

  czytaj więcej »
 • Minister rolnictwa chce rozwoju przydomowych gorzelni

  Minister rolnictwa chce rozwoju przydomowych gorzelni

  Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski chce, by prywatnych gorzelni było więcej - ale legalnych. Są w Polsce legalnie działające rodzinne gorzelnie z tradycją, które są objęte ścisłą kontrolą. Rolnicze gorzelnie w zamyśle ministra płaciłyby tylko połowę akcyzy.

  czytaj więcej »
 • Turyści z Niemiec postanowili zrobić sobie kawę w Wenecji. Słono za to zapłacili

  Turyści z Niemiec postanowili zrobić sobie kawę w Wenecji. Słono za to zapłacili

  950 euro - właśnie tyle ostatecznie zapłaciła para turystów z Niemiec, która postanowiła przyrządzić sobie kawę na palniku turystycznym tuż przy wejściu na 400-letni most Rialto nad Canal Grande. Turyści dostali także nakaz natychmiastowego opuszczenia miasta. Władze Wenecji przewidują takie kary za zachowania uważane za nieprzyzwoite i nielicujące z powagą historycznego miasta.

  czytaj więcej »
 • Ule z lokalizatorem GPS. Pszczelarz przechytrzył złodziei

  Ule z lokalizatorem GPS. Pszczelarz przechytrzył złodziei

  Pszczelarz, który ma pasiekę pod Słupkiem, zamontował w swoich ulach lokalizator GPS. Pewnej nocy obudził go alarm z aplikacji w telefonie połączonej obsługującej lokalizator. Właściciel ruszył w pościg. W centrum miasta pszczelarz zatrzymał przejeżdżający radiowóz i wraz z policjantami ruszył tropem złodziei. Akcja niczym z filmu zakończyła się sukcesem, pan Michał Wiąckiewicz odzyskał ule.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na poniedziałek 22 lipca

  Prognoza pogody na poniedziałek 22 lipca

  W poniedziałek pogodnie, tylko na wschodzie Polski przelotne opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna w dzień od 22 stopni Celsjusza na Pomorzu do 27 stopni Celsjusza na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 70 km/h, północno-zachodni.

  czytaj więcej »
 • Fakty z 20 lipca

  Fakty z 20 lipca

  W sobotę policja poinformowała, że znaleziono ciało, które najprawdopodobniej należy do zaginionego 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego. W programie także o zatrzymaniu brytyjskiego tankowca w Cieśninie Ormuz i o pierwszych od dekad projektach załogowych misji kosmicznych, które są w trakcie realizacji. Na "Fakty" TVN zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Petardy, kamienie i spalona flaga. Pierwsza parada równości w Białymstoku

  Petardy, kamienie i spalona flaga. Pierwsza parada równości w Białymstoku

  Z jednej strony parada równości w otoczeniu policji i z helikopterem na niebie, a z drugiej strony pseudokibice z całej Polski, którzy zjednoczyli się w sprzeciwie wobec przemarszu przez Białystok. Na pierwszym tego rodzaju wydarzeniu w tym mieście nie zabrakło negatywnych emocji, wulgarnych okrzyków i palenia flagi LGBT. Hasło parady brzmiało "Białystok domem dla wszystkich".

  czytaj więcej »
tvnpix