Fakty - oglądaj online

"Gdyby był jeszcze kilometr, mógłbym nie dobiec". Polak z rekordem w potrójnym Ironmanie

Ponad 11 kilometrów w wodzie, pół tysiąca kilometrów na rowerze i trzy maratony na nogach - ten dystans wielu może pokonać. Ale 28-letni Robert Karaś zrobił to w niespełna 31 godzin, bijąc rekord świata. Potrójny Ironman to jest wyzwanie dla najlepszych, najtwardszych i najbardziej zdeterminowanych.

Autor: Robert Jałocha / Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty z 20 marca

  Fakty z 20 marca

  Nauczyciele grożą strajkiem, więc Mateusz Morawiecki udał się z wizytą do Pałacu Prezydenckiego, by z Andrzejem Dudą porozmawiać na ten temat. Marek Falenta wciąż jest na wolności - jest list gończy,a opozycja dzieli się swoimi podejrzeniami, że władzy tak naprawdę nie zależy na schwytaniu byłego szefa KNF. Powiemy także o prośbie premier Wielkiej Brytanii Theresy May o wydłużenie terminu brexitu do 30 czerwca. Donald Tusk odpowiedział, że to możliwe, ale pod warunkiem. Na "Fakty" TVN zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Polska przed TSUE. Kolejna rozprawa 23 maja. Szydło: to szantaż polityczny

  Polska przed TSUE. Kolejna rozprawa 23 maja. Szydło: to szantaż polityczny

  Czy rząd PiS zmieni ustawę o KRS, jeśli TSUE uzna nowy tryb działania tej instytucji za niezgodny z unijnymi normami? - Zobaczymy - odpowiada wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. 23 maja swoją opinię w tej sprawie ma wydać rzecznik generalny TSUE. Zdaniem Beaty Szydło wybór terminu tuż przed wyborami do Parlamentu Europejskiego to "szantaż polityczny".

  czytaj więcej »
 • Marek Falenta wciąż na wolności. Jest list gończy i nowe podejrzenia opozycji

  Marek Falenta wciąż na wolności. Jest list gończy i nowe podejrzenia opozycji

  Gdzie jest Marek Falenta? - pytają ci, których nagrywanie kiedyś zlecił. Jest prawomocny wyrok, jest kara więzienia, jest nawet list gończy, tylko Falenty nie ma. Nielegalne nagrania polityków, które zlecił, zostały upublicznione. Wysadziły w powietrze poprzedni rząd. Opozycja pyta więc wprost: czy Marek Falenta tak zasłużył się dla PiS, że teraz tak go szukają, by go nie znaleźć?

  czytaj więcej »
 • Policja rozbiła dwie mafie VAT-owskie

  Policja rozbiła dwie mafie VAT-owskie

  Prokuratura Regionalna w Rzeszowie i Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy wspólnie z funkcjonariuszami CBŚP i Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadziły w ostatnich dniach działania, które doprowadziły do rozbicia dwóch zorganizowanych grup przestępczych zajmujących się wyłudzaniem podatku VAT. Jak informuje policja, w działalność obu grup może być zamieszanych łącznie aż 30 osób. Policja mówi o "zbrodni VAT-owskiej".

  czytaj więcej »
 • Policjant w cywilu zatrzymał pijanego kierowcę. Pomogli mu inni kierowcy

  Policjant w cywilu zatrzymał pijanego kierowcę. Pomogli mu inni kierowcy

  Impreza w samochodzie w porannych godzinach szczytu. Dwaj mężczyźni mieli w aucie trochę jedzenia, trochę wódki i... mieli pecha, bo ich auto jadące zygzakiem zauważył jadący do pracy policjant. Był w cywilu, ale pokazał odznakę, a później pokazał, jak jest skuteczny. Żeby pijanego kierowcę wyciągnąć z samochodu, wybił ręką szybę. W interwencji Mirosławowi Szczuckiemu pomagało kilku innych kierowców.

  czytaj więcej »
 • Marek Kuchciński w odrzutowcu, jego brytyjski odpowiednik w sweterku

  Marek Kuchciński w odrzutowcu, jego brytyjski odpowiednik w sweterku

  Życie na szczycie. Władza zobowiązuje, więc z Warszawy do Rzeszowa Marek Kuchciński obowiązkowo musi udać się rządowym odrzutowcem. Taka podróż z panem marszałkiem to musi być wielka przygoda, więc pani poseł ma pamiątkowe zdjęcia i kancelaria Sejmu nie ma z tym problemu. Dlatego możemy podziwiać uśmiechniętych Marka Kuchcińskiego i Krystynę Wróblewską na zdjęciach z pokładu gulfstreama. Stanisław Piotrowicz też się zabrał. Ostatnio głośno jest też o innym przewodniczącym izby parlamentu - o Johnie Bercowie, spikerze Izby Gmin. Tylko w tym drugim przypadku w mediach krążą zdjęcia, jak z kubkiem kawy i w sweterku idzie piechotą do miejsca pracy.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na czwartek 21 marca

  Prognoza pogody na czwartek 21 marca

  W czwartek pogodnie. Tylko na Kaszubach, Mazurach i Suwalszczyźnie słabe opady deszczu (1-2 mm). Temperatura maksymalna w dzień od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.

  czytaj więcej »
 • Fakty z 19 marca

  Fakty z 19 marca

  Normy unijne a sprawa polska. TSUE we wtorek wysłuchało strony w sprawie pytań prejudycjalnych Sądu Najwyższego, które dotyczą między innymi nowej Krajowej Rady Sądownictwa. W programie także o wstrząsającym wystąpieniu ofiary księdza pedofila, o polskim wątku w sprawie ataku w Nowej Zelandii, a także o kolejnych komplikacjach z brexitem. Na "Fakty" TVN zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Pytania o KRS w TSUE. Przedstawiciel Ziobry chce wyłączenia prezesa

  Pytania o KRS w TSUE. Przedstawiciel Ziobry chce wyłączenia prezesa

  Sprawa polska w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Polski Sąd Najwyższy zapytał, czy powoływana w całości przez polityków Krajowa Rada Sądownictwa mieści się w ramach norm traktatowych UE. Ta rozprawa to kolejna odsłona walki o praworządność w Polsce. Jakie argumenty miał polski rząd? Wiadomo, że przedstawiciel Prokuratora Generalnego złożył wniosek o wyłączenie prezesa TSUE Koena Leanertsa ze składu orzekającego ze względu na stronniczość.

  czytaj więcej »
tvnpix