Fakty - oglądaj online

Prognoza pogody na poniedziałek 19 czerwca

W poniedziałek zachmurzenie małe, miejscami umiarkowane. Na Pomorzu Gdańskim, Warmii, Mazurach, Podlasiu, częściowo na Kujawach, Lubelszczyźnie i Mazowszu miejscami przelotny deszcz. Lokalnie niewykluczone słabe burze (5-15 mm opadu i porywy wiatru do 70 km/h). Temperatura maksymalna od 24 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 29 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr przeważnie słaby, północno-zachodni. Ciśnienie spada, w południe 1006 hPa.

Autor: Meteorolog Artur Chrzanowski / Źródło: tvnmeteo.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 25.06.2017

  Fakty | 25.06.2017

  Pożar opanował Półwysep Iberyjski. Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że nikt z grupy polskich turystów nie został poszkodowany. W programie również atak narodowców na działacza KOD-u w Radomiu, zdanie lekarzy na temat propozycji ministra Radziwiłła i budowa łodzi, która zniknęła z polskich rzek całe wieki temu. Na "Fakty" TVN zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Hospicjum dla dzieci Świetlikowo w Tychach. "Wielkie serca, ogromny zapał do pracy i cudowna energia".

  Hospicjum dla dzieci Świetlikowo w Tychach. "Wielkie serca, ogromny zapał do pracy i cudowna energia".

  Hospicjum Świetlikowo w Tychach to miejsce radości dla nieuleczalnie chorych dzieci, a także pomocy dla przemęczonych rodziców. To tam opiekunowie mogą odsapnąć i zebrać siły. To miejsce, które zachęca dzieci do wyjścia z domu. Aby mogło powstać, niezbędna była pomoc, której udzieliła między innymi dziennikarka Martyna Wojciechowska. - Poznałam niesamowitych ludzi, którzy są zdeterminowani, mają wielkie serca, ogromny zapał do pracy i po prostu cudowną energię - mówiła.

  czytaj więcej »
 • Własnoręcznie zbudowali szkutę wiślaną. "Wszystko tak, jak robili to na Wiśle nasi przodkowie"

  Własnoręcznie zbudowali szkutę wiślaną. "Wszystko tak, jak robili to na Wiśle nasi przodkowie"

  Spełnione marzenie - szkuta wiślana, czyli drewniana łódź zbudowana tak, jak się budowało setki lat temu. Amatorzy, ale z pasją, odwagą i wytrwałością dopięli swego. Zwodowali łódź i nią płyną. - Nie ma żadnej chemii na tym statku, żadnych lakierów i innych substancji, które by szkodziły środowisku, wszystko jest tak jak robili to na Wiśle nasi przodkowie - mówi Marek Miśko z Maszoperii Wiślanej, jeden z autorów łodzi.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na poniedziałek 26 czerwca

  Prognoza pogody na poniedziałek 26 czerwca

  Na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie i Wybrzeżu pogodnie. Poza tym przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień od 19 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, do 26 stopni Celsjusza na Podkarpaciu. Wiatr zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 24.06.2017

  Fakty | 24.06.2017

  Polityczna burza po decyzji sędziego Wojciecha Łączewskiego, który zawiesił postępowanie cywilne w związku z wątpliwościami co do legalności wyboru sędzi Julii Przyłębskiej na stanowisko prezesa Trybunału Konstytucyjnego. W programie także: groźny wypadek podczas Wyścigu Górskiego Magura Małastowska, nakazy ewakuacji wieżowców w Londynie oraz marsz przeciwników wycinki w Puszczy Białowieskiej, który odbył się w Warszawie. Na "Fakty" TVN zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Polityczna burza po decyzji stołecznego sądu. "Takie personalne ataki są niedopuszczalne"

  Polityczna burza po decyzji stołecznego sądu. "Takie personalne ataki są niedopuszczalne"

  Po decyzji warszawskiego Sądu Rejonowego o odroczeniu procesu przeciw Trybunałowi Konstytucyjnemu do czasu, aż Sąd Najwyższy rozstrzygnie kwestię prawidłowości wyboru jego prezes, Julii Przyłębskiej, wybuchła burza. Polityczne gromy biją w sędziego Wojciecha Łączewskiego. Zdaniem rzecznika Krajowej Rady Sądownictwa, Waldemara Żurka, "takie ataki personalne są niedopuszczalne". Tymczasem, rządzący politycy zmieniają retorykę. W przeszłości twierdzili, że nie należy dyskutować z decyzją sądu, dziś mówią, że sędzia nie miał prawnych podstaw do takiej decyzji.

  czytaj więcej »
 • Groźny wypadek podczas Wyścigu Górskiego Magura Małastowska. 3 osoby poszkodowane, jedna walczy o życie

  Groźny wypadek podczas Wyścigu Górskiego Magura Małastowska. 3 osoby poszkodowane, jedna walczy o życie

  Niebezpieczny wypadek podczas Wyścigu Górskiego Magura Małastowska w Małastowie (woj. małopolskie). Samochód wypadł z trasy, uderzył w kibica i sędziego. Konieczne się okazało sprowadzenie śmigłowca ratunkowego. Kierowcy samochodu i sędziemu nie stało się nic poważnego, ale helikopter musiał przetransportować rannego kibica do Tarnowa. Lekarze walczą o jego życie.

  czytaj więcej »
 • Emmanuel Macron chce równych płac dla pracowników delegowanych

  Emmanuel Macron chce równych płac dla pracowników delegowanych

  Będą kolejne spotkania prezydenta Francji z szefami rządów państw Grupy Wyszehradzkiej. Jak podają francuskie media, Emmanuel Macron bardzo się spieszy ze zmianą w Unii zasad dotyczących wynagrodzeń tzw. pracowników delegowanych. Prezydent Francji chce, by zarabiali oni więcej, dzięki czemu będą mniejszą konkurencją dla Francuzów.

  czytaj więcej »
tvnpix