Fakty - oglądaj online

Misja ratunkowa

Polscy ratownicy z misją w Bejrucie. "Jesteśmy gotowi pracować na zmianach non stop"

Polacy w Bejrucie już wkroczyli do akcji. Jako pierwsi ratownicy zza granicy wychodzą z portu i wchodzą do miasta. Pomagają w przeczesywaniu gruzów po katastrofie. Jak przebiega polska misja ratunkowa w stolicy Libanu?

Autor: Anna Czerwińska / Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty z 30 września

  Fakty z 30 września

  Mateusz Morawiecki przedstawił nowy skład rządu. Jarosław Kaczyński zostanie wicepremierem. W programie również o coraz pilniejszych potrzebach oddziałów zakaźnych w Polsce, a także o tym, co może skrywać pewien wrak na dnie Bałtyku. Na "Fakty" TVN zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Kulisy rządowego zamówienia na respiratory

  Kulisy rządowego zamówienia na respiratory

  Jak ustalił dziennikarz programu "Czarno na Białym" TVN24, Ministerstwo Zdrowia mogło kupić 200 respiratorów od producenta z USA, ale wybrało dostawę od byłego handlarza bronią. Więcej na ten temat w materiale Piotra Świerczka o godzinie 20:30 w TVN24 i na portalu tvn24.pl

  czytaj więcej »
 • Protest rolników w Warszawie. "Polska wieś została wyzyskana wyborczo"

  Protest rolników w Warszawie. "Polska wieś została wyzyskana wyborczo"

  Minister rolnictwa będzie nowy, ale problem pozostaje. Rolnicy na ulicach Warszawy pokazali w środę, co myślą o nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, którą forsuje PiS. Tak zwana piątka dla zwierząt to według rolników "zdrada" ze strony PiS. Polskie Stronnictwo Ludowe chce wprowadzić poprawki do nowelizacji i grozi, że od tego zależy przyszłość większości opozycji w Senacie.

  czytaj więcej »
 • Fakty z 29 września

  Fakty z 29 września

  Epidemia COVID-19 w Polsce nie zwalnia, dlatego rząd wprowadził nowe restrykcje. Są one różne w zależności od tego, w jakiej strefie jest dany powiat. W programie powiemy również o planach Zjednoczonej Prawicy na nowy rząd, a także o tym, jak izolację spowodowaną pandemią znoszą podopieczni domów opieki społecznej. Na "Fakty" TVN zaprasza Piotr Kraśko.

  czytaj więcej »
 • Epidemia COVID-19 rozpędza się. Nowe obostrzenia i nowe obowiązki lekarzy rodzinnych

  Epidemia COVID-19 rozpędza się. Nowe obostrzenia i nowe obowiązki lekarzy rodzinnych

  Rząd wprowadza nowe obostrzenia w walce z koronawirusem. Teraz wszędzie będą obowiązywać limity w liczbie gości weselnych, różne w zależności od tego, w jakiej strefie jest dany powiat. Pacjenci z rozpoznanym koronawirusem będą teraz po teście wracać do lekarzy rodzinnych - po decyzję, co dalej. W strefach czerwonych restauracje, puby i bary będą mogły działać tylko do godziny 22.00. Nowe regulacje pojawiają się po tym, jak w ciągu tygodnia liczba zajętych respiratorów w Polsce podwoiła się.

  czytaj więcej »
 • Zjednoczona Prawica ustaliła skład nowego rządu. Kto będzie kim?

  Zjednoczona Prawica ustaliła skład nowego rządu. Kto będzie kim?

  Nowo powstała Rada Koalicji zaakceptowała skład rządu, ale jeszcze nie został on podany do wiadomości publicznej. Poseł PiS Przemysław Czarnek, który stwierdził, że ludzie LGBT "nie są równi ludziom normalnym", ma zostać ministrem edukacji narodowej. "Dziennik Gazeta Prawna" pisze, że jeden z ministrów bez teki ma zajmować się "prawami obywatelskimi i tożsamością europejską". Do tej roli ma być przymierzany poseł Solidarnej Polski Michał Woś, dotychczasowy minister środowiska. Ministrem rolnictwa ma zostać poseł PiS Grzegorz Puda - to on firmował ustawę PiS o zakazie hodowli zwierząt na futra.

  czytaj więcej »
 • "Demokracja kosztuje". Jacek Sasin tłumaczy, na co poszło 70 milionów złotych

  "Demokracja kosztuje". Jacek Sasin tłumaczy, na co poszło 70 milionów złotych

  Minister aktywów państwowych Jacek Sasin stwierdził, że "demokracja kosztuje". W ten sposób bronił swojego udziału w organizacji wyborów korespondencyjnych 10 maja, które ostatecznie się nie odbyły. Poczta Polska straciła z tego tytułu 70 milionów złotych, które teraz chce odzyskać od Krajowego Biura Wyborczego. Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w tej sprawie.

  czytaj więcej »
tvnpix