Fakty - oglądaj online

  • Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
  • Prognoza pogody na poniedziałek 13 września
  • Protest pracowników ochrony zdrowia. "Pierwszy postulat: natychmiastowa zmiana ustawy o wynagrodzeniach"

Polacy w ogromnej większości uważają, że polska koncesja TVN24 powinna zostać przedłużona

Zdecydowana większość Polaków uważa, że Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji powinna przedłużyć koncesję TVN24. Aż 77 procent respondentów tak stwierdziło w najnowszym sondażu Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24.

W sondażu przeprowadzonym dla "Faktów" TVN i TVN24 przez Kantar w dniach 9-11 września ankietowanym zadano następujące pytanie: "Czy według Pana lub Pani Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji powinna przedłużyć TVN24 koncesję na kolejny okres?".

Większość respondentów, czyli 77 procent, odpowiedziało pozytywnie. Negatywnie odpowiedziało 13 procent badanych. 10 procent badanych wybrało opcję "nie wiem/trudno powiedzieć".

Najnowszy sondaż telefoniczny został zrealizowany przez Kantar w dniach 9-11 września 2021 roku na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1002 osób powyżej 18. roku życia.

Od początku 2020 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie odnowiła koncesji dla kanału TVN24. Większość członków jest temu przeciwna - argumentem jest to, że struktura właścicielska TVN S.A. na to nie pozwala. Stoi to w sprzeczności z opiniami prawników i dotychczasową praktyką Rady. W sierpniu regulator holenderski wydał koncesję na nadawanie dla kanału TVN24. TVN S.A. wciąż jednak oczekuje też pozytywnej decyzji KRRiT.

Czytaj więcej: "Domem TVN24 jest Polska. Tutaj powinniśmy być"

Zobacz więcej sondaży dla "Faktów" TVN i TVN24

Źródło: Fakty TVN

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

tvnpix