Fakty - oglądaj online

Fakty | 18.05.2017

Wraca sprawa przyjmowania uchodźców. Bruksela pogania Warszawę. PiS jest przeciw, a PO - nie wiadomo. Schetyna unika odpowiedzi, czy po przejęciu władzy przez PO Polska przyjęłaby deklarowane przez rząd Ewy Kopacz 7 tysięcy uchodźców. W programie też o oświadczeniu sędziów TK w sprawie profesora morawskiego, wypadku w Malborku, gdzie 17-latek został poparzony w trakcie eksperymentu chemicznego oraz o genialnym 24-latku, który jest określany mianem nadziei polskiej kardiochirurgii. Na "Fakty" TVN zaprasza Justyna Pochanke.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 21.05.2017

  Fakty | 21.05.2017

  Burza po wczorajszym materiale "Faktów". Dopiero rok po śmierci Igora Stachowiaka jeden z policjantów traci pracę. PO żąda komisji śledczej, dymisji ministra i informacji rządu. W programie też o konwencji Nowoczesnej, uroczystej przysiędze pierwszych 400 żołnierzy Wojska Obrony Terytorialnej, polskich akcentach na festiwalu w Cannes oraz o nocy muzeów. Na program zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Służby wyciągają konsekwencje dopiero rok po śmierci Igora. PO żąda komisji śledczej i dymisji wiceministra MSWiA

  Służby wyciągają konsekwencje dopiero rok po śmierci Igora. PO żąda komisji śledczej i dymisji wiceministra MSWiA

  Jest żądanie komisji śledczej, dymisji ministra i informacji rządu po śmierci Igora Stachowiaka we wrocławskim komisariacie. Jeden z policjantów traci pracę, ale to na razie jedyna decyzja z samej góry. Policja się tłumaczy, prokuratura zapowiada koniec śledztwa, a ministerstwo wysyła kontrolę. Pytanie tylko, dlaczego wcześniejsze nic nie dały, skoro rok temu słyszeliśmy: "działamy od razu, wyjaśniamy natychmiast i tym się różnimy od innych"?

  czytaj więcej »
 • Nowoczesna "cała naprzód". Partia przedstawia swój pomysł na Polskę i 500 plus

  Nowoczesna "cała naprzód". Partia przedstawia swój pomysł na Polskę i 500 plus

  Nowoczesna zorganizowała konwencję, na której przedstawiła program i pomysł jak poprawić sondaże. Wspólna lista z Platformą to jak na razie polityczna fatamorgana, więc żeby się nie rozmyć, trzeba się odróżnić. "Państwo nie może żyć na kredyt" ostrzega Ryszard Petru i wskazuje, że przez 67 lat sami musimy na to zapracować. Zamiast 500 plus ma być "Aktywna Rodzina" i nie wysoki zasiłek, tylko niski podatek.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na poniedziałek 22 maja

  Prognoza pogody na poniedziałek 22 maja

  Na Mazowszu, Lubelszczyźnie, Podkarpaciu i Ziemi Świętokrzyskiej miejscami przelotne opady deszczu. Poza tym przeważnie pogodnie. Temperatura maksymalna od 18 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 23 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe 1006 hPa.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 20.05.2017

  Fakty | 20.05.2017

  Nowe nagrania w sprawie śmierci 25-letniego Igora we wrocławskim komisariacie. Dotarł do nich reporter "Faktów" TVN Wojciech Bojanowski. W programie także o pierwszym w historii Kongresie Prawników Polskich, wyborach w Iranie a także o planowanym poszerzeniu autostrady A2. Na "Fakty" TVN zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Rok temu Igor zmarł w komisariacie. Reporter "Faktów" dotarł do nowych nagrań

  Rok temu Igor zmarł w komisariacie. Reporter "Faktów" dotarł do nowych nagrań

  Przesłuchanie w komisariacie i wyjątkowo drastyczne zdjęcia. To, co widać na filmie z kamery zamieszczonej na policyjnym paralizatorze może nie mieścić się w głowie. Rok temu 25-letni Igor został zatrzymany na wrocławskim rynku, bo przypominał poszukiwaną osobę. Komisariat policji opuścił martwy. Do wstrząsających policyjnych zdjęć i świadków przesłuchania dotarł reporter "Faktów" TVN. Reportaż Wojciecha Bojanowskiego w "Superwizjerze" o 20:00 na antenie TVN24.

  czytaj więcej »
 • Pierwszy Kongres Prawników Polskich. Głos środowiska przeciwko zmianom, buczenie i okrzyki "konstytucja"

  Pierwszy Kongres Prawników Polskich. Głos środowiska przeciwko zmianom, buczenie i okrzyki "konstytucja"

  Prawnicy i sędziowie zebrali się w Katowicach na pierwszym Kongresie Prawników Polskich. Minister w kancelarii prezydenta, Andrzej Dera, odczytał list Andrzeja Dudy, został on jednak wybuczany przez część zgromadzonych. Głos zabrał także wiceminister sprawiedliwości, Marcin Warchoł, który przedstawił rządową poprawkę do ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa. Gdy krytykował środowiska sędziowskie za brak oczyszczenia po upadku PRL, część osób wyszła z sali. - Jestem zdruzgotana - powiedziała o jego wystąpieniu Pierwsza Prezes Sądu Najwyższego, prof. Małgorzata Gersdorf.

  czytaj więcej »
 • Donald Trump w Arabii Saudyjskiej, w tle rewelacje "New York Times"

  Donald Trump w Arabii Saudyjskiej, w tle rewelacje "New York Times"

  Pierwsza podróż Donalda Trumpa. Prezydent USA w Arabii Saudyjskiej chce poprawić relacje z muzułmanami i wyjechać z miliardowymi kontraktami. Jednak ledwie opuścił Stany Zjednoczone, już musi zmierzyć się z kolejnym skandalem. Dziennik "New York Times" ujawnia, co powiedział Rosjanom. Nazwał zwolnionego szefa FBI Jamesa Comeya "wariatem z FBI", żartował też z ambasadorem i miał przekazać ściśle tajne informacje wywiadowcze.

  czytaj więcej »
 • Irańczycy wybrali prezydenta. Hasan Rowhani zostaje

  Irańczycy wybrali prezydenta. Hasan Rowhani zostaje

  Irańczycy wybrali prezydenta. Hasan Rowhani zostaje na kolejną kadencję. To on doprowadził do podpisania porozumienia w sprawie irańskiego programu atomowego. Te wybory pokazały, że mieszkańcy Iranu popierają go za tę decyzję. Zagłosowały na niego ponad 23 miliony Irańczyków. Rowhani pokonał w pierwszej turze ultrakonserwatywnego duchownego Ebrahima Raisiego. - Iran może być bardziej dumny niż kiedykolwiek - mówił zwycięzca wyborów. W głosowaniu wzięło udział aż 73 procent uprawnionych.

  czytaj więcej »
tvnpix