Fakty - oglądaj online

29 osób wciąż w szpitalach po burzy na Giewoncie

Po czwartkowej burzy w Tatrach w szpitalach wciąż pozostaje 29 osób. Wszyscy turyści, z którymi tuż po uderzeniu żywiołu nie było kontaktu, są bezpieczni. Zakopiańska prokuratura prowadzi śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci czterech osób. Będzie między innymi analizować przebieg akcji ratunkowej.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty z 20 września

  Fakty z 20 września

  Walka ze zmianami klimatycznymi - tego od polityków domagali się w piątek młodzi, którzy wyszli na ulice miast na całym świecie, także w Polsce. W programie powiemy także o tegorocznym Kongresie Kobiet i o szkodliwych substancjach znalezionych w zabawkach sprowadzonych z Chin. Na "Fakty" TVN zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Małgorzata Kidawa-Błońska na Kongresie Kobiet: in vitro będzie darmowe

  Małgorzata Kidawa-Błońska na Kongresie Kobiet: in vitro będzie darmowe

  Darmowe in vitro, przestrzeganie prawa aborcyjnego i równość na listach wyborczych - to tylko niektóre postulaty tegorocznego Kongresu Kobiet. Była na nim kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska. - Już nigdy żaden pan nie będzie jednoosobowo decydował o tym, kto w Polsce ma prawo mówić o sobie "rodzina" - podkreśliła była marszałek Sejmu. Etyczka Magdalena Środa wyraziła solidarność z Młodzieżowym Strajkiem Klimatycznym.

  czytaj więcej »
 • Zbieranie haków na polityków w agencjach towarzyskich? Zeznania Dawida Kosteckiego

  Zbieranie haków na polityków w agencjach towarzyskich? Zeznania Dawida Kosteckiego

  Bokser Dawid Kostecki zeznał, że słyszał o plotkach, jakoby w podkarpackich agencjach towarzyskich zbierano haki nie tylko na lokalnych biznesmenów, ale też polityków. Mówił o podsłuchach. Zeznania opublikował portal Onet. Prokuratura Krajowa oświadczyła, że żadnych nagrań nie zabezpieczono. Jacek Dubois, pełnomocnik rodziny zmarłego w celi boksera, stwierdził, że "prokuratura wprowadza w błąd opinię publiczną".

  czytaj więcej »
 • "Solid Gold" jednak zostanie wyświetlony na festiwalu filmowym w Gdyni

  "Solid Gold" jednak zostanie wyświetlony na festiwalu filmowym w Gdyni

  Film Jacka Bromskiego "Solid Gold" jednak powalczy o Złote Lwy w Gdyni. Został wycofany przez TVP, która była współproducentem filmu. Była, bo odstąpiła od umowy koprodukcyjnej z Akson Studio, które wyprodukowało "Solid Gold". Zaraz po tym producent poprosił o przywrócenie filmu do Konkursu Głównego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Fabuła obrazu jest oparta na aferze Amber Gold.

  czytaj więcej »
 • Transport zabawek z Chin zatrzymany. Zawierały szkodliwe substancje

  Transport zabawek z Chin zatrzymany. Zawierały szkodliwe substancje

  Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali transport plastikowych zabawek z Chin. Ponad 2 tysiące lalek i plastikowych figurek zwierząt miało wielokrotnie przekroczone normy stężenia ftalanów. To związki chemiczne, które poważnie szkodzą. Ich nadmiar może być przyczyną astmy oraz prowadzić do zaburzeń układu nerwowego, szczególnie u dzieci.

  czytaj więcej »
 • SOP kupuje nowe limuzyny. Lista wymagań tak długa jak lista kolizji

  SOP kupuje nowe limuzyny. Lista wymagań tak długa jak lista kolizji

  Służba Ochrony Państwa kupuje limuzyny. Muszą mieć między innymi silniki o mocy trzystu czterdziestu koni mechanicznych, napęd na cztery koła, wentylację i podgrzewanie foteli, a także fabryczny układ automatycznego hamowania. Ta ostatnia technologia nie działa jeszcze w stu procentach, ale działa za to coś innego - system zamiatania stłuczek SOP pod dywan, który polega na tym, że do stłuczek nie wzywa się policji.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na sobotę 21 września

  Prognoza pogody na sobotę 21 września

  W sobotę pogodnie. Tylko na Kaszubach i na północnym wschodzie Polski słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.

  czytaj więcej »
 • Fakty z 19 września

  Fakty z 19 września

  Dowód z wypadku premier Beaty Szydło zniszczony. Nagrania z monitoringu nie da się odzyskać - poinformowali sąd eksperci z Biura Ekspertyz Sądowych z Lublina. W programie także o pomysłach polityków na poprawę sytuacji w służbie zdrowia, o sukcesie szczecińskich chirurgów, a także o problemach premiera Wielkiej Brytanii. Na "Fakty" TVN zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • "Wymaga reformy". Głośny spór o formułę festiwalu w Gdyni

  "Wymaga reformy". Głośny spór o formułę festiwalu w Gdyni

  Filmowcy grożą bojkotem kolejnych edycji festiwalu filmowego w Gdyni. Paweł Pawlikowski, Agnieszka Holland, Małgorzata Szumowska i Joanna Kos-Krauze - to wybitni reżyserowie, którzy stawiają konkretne zarzuty wobec organizatorów festiwalu. Twórcy proponują aby powołać dyrektora artystycznego, który weźmie odpowiedzialność za wybrane filmy.

  czytaj więcej »
tvnpix