Ludzie faktów

Monika Krajewska

Reporterka działu zagranicznego. W Faktach od 2010 roku, od 2012 przygotowuje materiały do głównego wydania programu.

Monika Krajewska pochodzi z Jawora na Dolnym Śląsku. Jest absolwentką Instytutu Nauk Politycznych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Na drugim roku studiów rozpoczęła współpracę z Instytutem Monitorowania Mediów. W 2010 roku dołączyła do redakcji "Faktów" TVN. Przez trzy lata pracowała na stanowisku researchera. W 2012 roku zaczęła przygotowywać materiały do "Faktów po Południu" TVN24. Od 2013 roku jest reporterką działu zagranicznego "Faktów" TVN.

Najnowsze materiały Moniki Krajewskiej:

Wideo: Monika Krajewska / Fakty TVN 20.01.2022 | Polscy sportowcy przygotowują się do zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie

Wideo: Monika Krajewska / Fakty TVN 16.01.2022 | Wiza Djokovicia unieważniona. Serb opuścił Australię

Wideo: Monika Krajewska / Fakty TVN 08.01.2022 | Rosyjska interwencja w Kazachstanie. "Rosja pilnuje swoich wpływów"

 

Masz ciekawy temat?

Skontaktuj się

Ostatnie opinie

 • Oblicze wojny

  Zestrzelenie cywilnego samolotu pasażerskiego, na pokładzie którego nie było żadnej ze stron zaangażowanych w konflikt, to wydarzenie tak szokujące, że na początku trudno było nam uwierzyć w treść depesz. Niestety, okazały się prawdziwe.

  czytaj więcej »
 • Żołnierz w służbie narodu

  Rządzi Egiptem niemal od roku, „żołnierz w służbie narodu” – Abdel Fatah al-Sisi – to polityczny kameleon i bezwzględny gracz. Dla jednych zbawca, dla innych uzurpator. Już niedługo dla wszystkich – prezydent Egiptu.

  czytaj więcej »
 • Kobiety rządzą

  Tytani, pionierzy, artyści, liderzy i ikony. Pięć kategorii – a w nich pisarze, aktorzy, piosenkarze, działacze, reformatorzy, badacze, prezydenci i przedsiębiorcy, których pomysły inspirują, osiągnięcia wywołują dyskusje, różnice poglądów, a decyzje mają wpływ na losy naszej planety. Magazyn „Time” publikuje listę najbardziej wpływowych ludzi świata w 2014 roku. A na niej – rekordowo dużo kobiet.

  czytaj więcej »
tvnpix