Ludzie faktów

Dariusz Łapiński

Reporter kryminalny „Faktów”. Pracuje w TVN od początku istnienia stacji. Zaczynał w redakcji „Faktów Warszawa”, gdzie wyspecjalizował się w tematyce kryminalnej. W redakcji „Faktów” TVN zajmuje się również sportem.


Urodzony w latach 60., pamięta więc jeszcze worki medali, przywożone przez polskich sportowców z igrzysk olimpijskich i dobre czasy polskiej piłki nożnej. Sam też miał plany sportowe. Uprawiał kilka dyscyplin, ale amatorsko. Chciał pójść na Akademię Wychowania Fizycznego, ostatecznie studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Został jednak dziennikarzem i nigdy tego nie żałował. Pierwsza praca – reporter redakcji społecznej Polskiej Agencji Prasowej. Redakcja doświadczonych, starych dziennikarskich wyjadaczy. Znakomita szkoła. W TVN zaczynał w "Faktach Warszawa". Koniec lat 90. to okres wojen gangów, zabójstw i zamachów. Od tamtego czasu wyspecjalizował się w tematyce kryminalnej. Przez kilka miesięcy reporter TVN24. Przez kilka lat wydawca i producent magazynu "Supergliny". Pięć razy zatrzymywany w czasie zdjęć przez policję, raz z przeładowaniem broni.

Najnowsze materiały Dariusza Łapińskiego:

Wideo: Dariusz Łapiński / Fakty TVN 27.11.2022 | Lewandowski kontra Messi. Polska szykuje się do starcia z Argentyną

Wideo: Dariusz Łapiński / Fakty TVN 21.11.2022 | Policja podpowiada, na co zwracać uwagę podczas korzystania z taksówek z aplikacji

Wideo: Dariusz Łapiński / Fakty TVN 20.11.2022 | Warszawiacy obserwowali przejazd gigantycznej tarczy

Wideo: Dariusz Łapiński / Fakty TVN 19.11.2022 | Katar 2022. Robotnicy wybudowali stadiony, teraz będą pracować jako kibice

 

 

 

Masz ciekawy temat?

Skontaktuj się

Ostatnie opinie

  • Zero tolerancji!

    Nie chcę, by policja tłumaczyła się, że nie mogła podjąć interwencji, bo usłyszała tylko „szelest” mijającego patrol auta. Nie chcę, by operatorzy miejskiego monitoringu przekonywali, że nie zauważyli wariata, bo jechał za szybko. Nie chcę, aby urzędnicy i policjanci kompromitowali się przed obywatelami. I przede wszystkim – nie chcę, by ktoś z moich bliskich zginął na pasach zabity przez debila z kompleksami, w sportowym aucie.

    czytaj więcej »
tvnpix