Fakty w Południe

Od nowego roku miejsca parkingowe będą szersze

Od nowego roku miejsca parkingowe będą szersze

Od nowego roku miejsca parkingowe będą szersze

Foto: tvn24 | Video: Konrad Borusiewicz / Fakty w Południe TVN24
Dobre wieści dla kierowców. Od nowego roku - na nowych parkingach - będzie zdecydowanie łatwiej zaparkować samochód. Nowe miejsca mają być szersze o co najmniej 20 centymetrów. Niestety te stare zmienione nie będą.

Autor: Konrad Borusiewicz / Źródło: Fakty w Południe TVN24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Papież już w Chile. Ma spotkać się z władzami i wygłosić przemówienie

  Papież już w Chile. Ma spotkać się z władzami i wygłosić przemówienie

  Papież Franciszek rozpoczął wizytę w Chile. Późnym wieczorem po piętnastu godzinach lotu wylądował na lotnisku w Santiago. W drodze do Chile papieski samolot przeleciał nad terytorium jego ojczystej Argentyny. Zgodnie z zapowiedziami Franciszek wysłał telegram, w którym zapewniał rodaków o swojej bliskości. We wtorek punktem kulminacyjnym będzie msza w stołecznym parku. Papież przyleciał do Chile w trudnym czasie. Dochodzi tam do eskalacji ataków na kościoły

  czytaj więcej »
 • W Kolumbii zawalił się most. Co najmniej 9 osób nie żyje, 5 jest rannych

  W Kolumbii zawalił się most. Co najmniej 9 osób nie żyje, 5 jest rannych

  Tragedia na budowie mostu w centralnej części Kolumbii. Konstrukcja zawaliła się i spadła do kanionu znajdującego się poniżej. Lokalne służby na razie nie podają przyczyn zdarzenia. Jego ofiarami są pracownicy budowy. Most, na którym doszło do tragedii, stanowi część inwestycji, której celem jest autostrada łącząca stolicę Bogotę i miasto Villavicencio.

  czytaj więcej »
 • W restauracji wybuchł gaz. Służby musiały wydobywać osoby spod gruzu

  W restauracji wybuchł gaz. Służby musiały wydobywać osoby spod gruzu

  Co najmniej 10 osób jest rannych po wybuchu gazu we włoskiej restauracji w belgijskiej Antwerpii. Policja przekazała, że wybuch nie ma podłoża terrorystycznego. Policja przekazała informację, iż zdarzenie nie ma charakteru terrorystycznego. Eksplozja zniszczyła jeden budynek, a dwa kolejne są uszkodzone. Podczas akcji ratowniczej, służby musiały szukać ludzi pod gruzami. Znaleziono tam co najmniej 7 osób, w tym dziecko.

  czytaj więcej »
 • Samochodem wjechał w pierwsze piętro budynku. Był pijany

  Samochodem wjechał w pierwsze piętro budynku. Był pijany

  Pijany kierowca z Kalifornii stracił panowanie nad rozpędzonym autem i wbił się w budynek na wysokości pierwszego piętra, prosto do gabinetu dentystycznego. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce nie mogli uwierzyć w to co widzą. Wpadł wprost do gabinetu dentystycznego. W aucie znajdowały się dwie osoby - nic poważnego im się nie stało. Były tylko lekko ranne. Jak ustalili policjanci - kierowca jechał bardzo szybko, w pewnym momencie stracił panowanie nad samochodem i wpadł na wał ziemny usypany między jezdniami. To spowodowało, że samochód wyskoczył w powietrze i wbił się w ścianę budynku na wysokości pierwszego piętra.

  czytaj więcej »
 • Samolot wypadł z pasa i zsunął się z klifu

  Samolot wypadł z pasa i zsunął się z klifu

  Tureckie służby wyjaśniają przyczyny niebezpiecznego wypadku na lotnisku w Trabzonie. Podchodzący do lądowania samolot z blisko 170 osobami na pokładzie wypadł z pasa i zsunął się z klifu. Maszyna po wylądowaniu wyjechała poza pas startowy i dosłownie zawisła dziobem w dół, szczęśliwie grzęznąc w błocie kilka metrów przed taflą wody. Zdarzenie wywołało panikę na pokładzie samolotu, ale wszyscy pasażerowie i załoga zostali bezpiecznie ewakuowani.

  czytaj więcej »
 • Wolontariusze WOŚP kwestowali w wodzie, na mrozie i w pociągach

  Wolontariusze WOŚP kwestowali w wodzie, na mrozie i w pociągach

  Zbierali wszędzie, gdzie było to możliwe. Dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestowali mali i dorośli, w Polsce i za granicą. Wszyscy dla noworodków. Wielkoorkiestrowe granie połączyło serca na całym świecie. Na koncie orkiestry jest już ponad 81 milionów złotych, a kwota wzrośnie i jedno jest pewnie, że tego wszystkiego nie byłoby, gdy nie ciężka praca rzeszy wolontariuszy. Co ich motywuje i napędza i jak znieśli kwestowanie na mrozie?

  czytaj więcej »
 • Akcja ratunkowa po zejściu lawin błotnych. Strażacy wyciągnęli z ruin 14-latkę

  Akcja ratunkowa po zejściu lawin błotnych. Strażacy wyciągnęli z ruin 14-latkę

  Już 17 ofiar śmiertelnych po zejściu lawin błotnych na południu Kalifornii. Setki ratowników z przeszkolonymi psami i specjalistycznym sprzętem cały czas przeszukują zwały błota i mułu, pod którymi może być uwiezionych około dwadzieścia osób. Z ruin jednego z doszczętnie zniszczonych domów w Montecito strażacy wyciągnęli 14-latkę. Dziewczyna była cała pokryta błotem, ale na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Dzień wcześniej jeden z ratowników uratował 2-letnią dziewczynkę, którą wyciągnął z błota w ruinach zawalonego domu.

  czytaj więcej »
 • 160 osób w areszcie po akcji włoskiej policji przeciwko mafii

  160 osób w areszcie po akcji włoskiej policji przeciwko mafii

  We Włoszech największa od ćwierćwiecza policyjna operacja antymafijna. Fala aresztowań to finał śledztwa prowadzonego między innymi w Kalabrii, na południu kraju. Lokalni członkowie mafii ('Ndranghety) używali całej sieci przedsiębiorstw, restauracji i winiarni do prania brudnych pieniędzy. We Włoszech zatrzymano 147 osób, a 13 na terenie Niemiec. Wśród aresztowanych są między innymi dwaj burmistrzowie i cała grupa miejskich urzędników.

  czytaj więcej »
tvnpix