Fakty w Południe

Dziś startuje Top Of The Top. Na początek jubileusz Lady Pank

Dziś startuje Top Of The Top. Na początek jubileusz Lady Pank

Dziś startuje Top Of The Top. Na początek jubileusz Lady Pank

Foto: tvn24 | Video: Fakty w Południe
To będą trzy dni pełne muzyki. Rusza Top of The Top Festiwal. Już dziś wyjątkowy koncert - jubileusz 35-lecia wydania pierwszej płyty zespołu Lady Pank. Legendarny zespół pojawi się w Sopocie wraz z gośćmi, wśród których są między innymi Organek czy Maciej Maleńczuk. W ciągu kilku dni na sopockiej scenie wystąpią polskie i zagraniczne muzyczne gwiazdy.

Źródło: Fakty w Południe

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Odroczone rozprawy, chaos, niepewność. Sądy reagują na uchwałę Sądu Najwyższego

  Odroczone rozprawy, chaos, niepewność. Sądy reagują na uchwałę Sądu Najwyższego

  Niepewność i chaos - nie tylko polskich, ale i europejskich sądów, bo dziś nie mamy pewności, kto został sędzią - słyszymy z Sądu Najwyższego. Jest uchwała w sprawie tego, czy sędziowie powołani przez nową - wybraną przez polityków Krajową Radę Sądownictwa - są sędziami wybranymi legalnie czy nie. I czy ich orzeczenia są legalne. - To nie jest wymysł Sądu Najwyższego. - Sprawdzenia wymaga od nas unijny Trybunał Sprawiedliwości - mówi sędzia SN Włodzimierz Wróbel. Politycy PiS twierdzą, że uchwałę wydano z rażącym naruszeniem prawa, ale kierują ją do Trybunału Konstytucyjnego.

  czytaj więcej »
 • Zderzył się z barierką, przed radiowozem uciekł w las. Kolejny kierowca po alkoholu

  Zderzył się z barierką, przed radiowozem uciekł w las. Kolejny kierowca po alkoholu

  Pijanych kierowców na polskich drogach jest coraz więcej. W zeszłym roku zatrzymano ich aż sto jedenaście tysięcy - sześć tysięcy więcej niż w 2018 roku. Przykładów nie brakuje. W Bolesławcu zatrzymano kierowcę, który zderzył się z drogową barierą, a przed policyjnym radiowozem usiłował ukryć się w lesie. Kilka dni temu funkcjonariusze zatrzymali 28-letniego kierowcę Ubera, który miał dwa promile alkoholu we krwi. Konsekwencje takich zachowań mogą być tragiczne.

  czytaj więcej »
 • Spór o "spór kompetencyjny". Chodzi o sposób wyłaniania sędziów przez nową KRS

  Spór o "spór kompetencyjny". Chodzi o sposób wyłaniania sędziów przez nową KRS

  W czwartek rozpoczęło się posiedzenie trzech Izb Sądu Najwyższego: Izby Cywilnej, Izby Karnej oraz Izby Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Zgromadzenie 60 sędziów dotyczy podstawowej kwestii - legalności zasiadania w składach sędziowskich osób wybranych przez nową Krajową Radę Sądownictwa. Przed rozpoczęciem posiedzenia rzecznik Sądu Najwyższego Michał Laskowski zapewniał, że sąd ma całą gamę teoretycznych możliwości.

  czytaj więcej »
 • Rekordowe cofnięcie licznika. "Zniknął" ponad milion kilometrów

  Rekordowe cofnięcie licznika. "Zniknął" ponad milion kilometrów

  Nowy rekordzista i nowy rekordowy przekręt. Policjanci z łódzkiej drogówki nie mieli wątpliwości, że przy liczniku ktoś coś kręcił, ale że "wykręcił" grubo ponad milion kilometrów, to sytuacja niecodzienna. Jeden z mieszkańców Mławy cofnął licznik w swojej ciężarówce o ponad milion 326 tysięcy kilometrów. Jak pokazują policyjne statystyki, powszechną rzeczą jest to, że kierowcy przy licznikach majstrują, chociaż to przestępstwo.

  czytaj więcej »
 • Listy poparcia do KRS pozostają niejawne. "Ja bym to ujawnił"

  Listy poparcia do KRS pozostają niejawne. "Ja bym to ujawnił"

  Prezes Sądu Rejonowego w Olsztynie Maciej Nawacki, który jest też członkiem Krajowej Rady Sądownictwa, specjalnie przerwał urlop, by ręcznie napisać zawiadomienie o cofnięciu delegacji na wyjazd do Warszawy sędziemu Pawłowi Juszczyszynowi. To posłużyło za pretekst Kancelarii Sejmu, by sędziemu Juszczyszynowi nie pokazywać żadnych list poparcia kandydatów na członków sędziów KRS. Za ujawnieniem list są poseł PiS Zbigniew Girzyński i rzecznik KRS sędzia Maciej Mitera.

  czytaj więcej »
 • Kolejna ofiara tajemniczego wirusa z Chin

  Kolejna ofiara tajemniczego wirusa z Chin

  Zmarła czwarta osoba zakażona tajemniczym wirusem z Chin, który wywołuje chorobę płuc. Tamtejsze służby mówią o ponad 200 chorych, ale według międzynarodowych ekspertów do spraw zdrowia - może być ich nawet 10 razy więcej. Wszystko wskazuje na to, że nowy koronawirus, którego ognisko wykryto w mieście Wuhan, jest równie groźny jak SARS, który pojawił się na początku tego tysiąclecia i zabił 700 osób. Wirus nie jest już tylko zmartwieniem Chin, bo przedostał się za granicę.  

  czytaj więcej »
 • Podróż do Sejmu i cofnięta delegacja. Czy sędzia Juszczyszyn zobaczył listy poparcia?

  Podróż do Sejmu i cofnięta delegacja. Czy sędzia Juszczyszyn zobaczył listy poparcia?

  Sędziemu Pawłowi Juszczyszynowi nie okazano list poparcia do Krajowej Rady Sądownictwa. Prezes Sądu Rejonowego w Olsztynie wrócił z urlopu i cofnął wcześniej wydaną przez wiceprezesa delegację. Paweł Juszczyszyn do Kancelarii Sejmu przyjechał, by zobaczyć listy poparcia dla sędziów do nowej Krajowej Rady Sądownictwa. Sędzia postanowił w procesie sprawdzić, czy inny sędzia jest prawidłowo powołany. Ponieważ uczyniła to nowa KRS - musiał sprawdzić, czy i członkowie KRS powołani są zgodnie z prawem.

  czytaj więcej »
 • Wyniki kontroli w sprawie 9-miesięcznej Blanki. "Brak zaangażowania"

  Wyniki kontroli w sprawie 9-miesięcznej Blanki. "Brak zaangażowania"

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olecku miał opiekować się rodziną 9-miesięcznej Blanki. Dziewczynka została brutalnie zamordowana, zmarła 22 czerwca ubiegłego roku. Jej matka została aresztowana i jest główną podejrzaną w sprawie. Jak stwierdzili urzędnicy kontrolujący instytucję, MOPS nie wszczął procedury niebieskiej karty, choć były ku temu przesłanki, nierzetelnie prowadził wywiady środowiskowe i stosował utarte schematy, który były niewystarczające.

  czytaj więcej »
 • SpaceX na prostej drodze do lotów załogowych

  SpaceX na prostej drodze do lotów załogowych

  Próba generalna zdana celująco. System ewakuacyjny statku kosmicznego Dragon działa. Teraz przed SpaceX ostatnia prosta przed wysłaniem astronautów na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Firma Elona Muska może tym samym przełamać obecny monopol Rosjan na transport załogowy w kosmos.

  czytaj więcej »
 • Opozycja apeluje do marszałek Sejmu, by wyznaczyła datę wyborów prezydenckich

  Opozycja apeluje do marszałek Sejmu, by wyznaczyła datę wyborów prezydenckich

  Kandydaci są, daty wyborów prezydenckich nie ma. Dlatego opozycja apeluje do marszałek Sejmu Elżbiety Witek o jej wyznaczenie, by móc oficjalnie ruszyć z kampanią. O reelekcję, z poparciem PiS, będzie walczył prezydent Andrzej Duda. Platforma Obywatelska postawiła na Małgorzatę Kidawę-Błońską. PSL zarekomendowało swojego prezesa, Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kandydatem lewicy został Robert Biedroń, a Konfederacji - Krzysztof Bosak. Niezależnie, z poparciem własnego komitetu, będzie startował Szymon Hołownia.

  czytaj więcej »
 • Ptasia grypa wciąż się szerzy. Działać trzeba szybko, a likwidacja zwierząt jest konieczna

  Ptasia grypa wciąż się szerzy. Działać trzeba szybko, a likwidacja zwierząt jest konieczna

  Dwa nowe ogniska ptasiej grypy wykryto w Wielkopolsce. Wirus niegroźny jest dla ludzi, ale zwierzęta muszą być uśpione. Sytuację monitorują sztaby kryzysowe. Choroba pojawiła się również w województwach zachodniopomorskim i lubelskim. Służby weterynaryjne proszą hodowców o zachowanie szczególnej ostrożności minimalizującej przenoszenie się wirusa. Właściciele ferm drobiowych dotkniętych wirusem ptasiej grypy liczą straty.

  czytaj więcej »
tvnpix