Fakty w Południe

Dziś startuje Top Of The Top. Na początek jubileusz Lady Pank

Dziś startuje Top Of The Top. Na początek jubileusz Lady Pank

Dziś startuje Top Of The Top. Na początek jubileusz Lady Pank

Foto: tvn24 | Video: Fakty w Południe
To będą trzy dni pełne muzyki. Rusza Top of The Top Festiwal. Już dziś wyjątkowy koncert - jubileusz 35-lecia wydania pierwszej płyty zespołu Lady Pank. Legendarny zespół pojawi się w Sopocie wraz z gośćmi, wśród których są między innymi Organek czy Maciej Maleńczuk. W ciągu kilku dni na sopockiej scenie wystąpią polskie i zagraniczne muzyczne gwiazdy.

Źródło: Fakty w Południe

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Narada w MEN w sprawie koronawirusa

  Narada w MEN w sprawie koronawirusa

  Koronawirusa w Polsce jeszcze nie ma, ale wprowadzane są środki ostrożności. Niektóre uczelnie wstrzymują wymiany zagraniczne, a dyrektorzy szkół podstawowych i średnich ściągają wcześniej swoich uczniów z wycieczek z regionów zagrożonych SARS-CoV-2. Służby apelują, aby nie przyprowadzać na zajęcia dzieci, które są chore i mają objawy grypy. Ministerstwo Edukacji Narodowej w związku z zagrożeniem epidemiologicznym zwołało specjalną naradę.

  czytaj więcej »
 • Prokuratura chce zniesienia immunitetu sędziego Tulei

  Prokuratura chce zniesienia immunitetu sędziego Tulei

  Prokuratura Krajowa chce zniesienia immunitetu sędziego Igora Tulei z Sądu Okręgowego w Warszawie. Ma to umożliwić postawienie mu ewentualnego zarzutu karnego, związanego z jego decyzją z 2017 roku przy rozpoznawaniu zażalenia na umorzenie śledztwa dotyczącego obrad Sejmu z 2016 roku w Sali Kolumnowej. Wniosek ma rozpoznać 20 marca nieuznawana przez Sąd Najwyższy Izba Dyscyplinarna.

  czytaj więcej »
 • Korea Południowa i USA wstrzymują wspólne manewry wojskowe

  Korea Południowa i USA wstrzymują wspólne manewry wojskowe

  Koronawirus SARS-CoV-2 dotarł już na 6 kontynentów. W związku z zagrożeniem epidemią Arabia Saudyjska zamknęła dla zagranicznych pielgrzymów bramy Mekki i Medyny. Wirus był też powodem odwołania wspólnych manewrów wojskowych Korei Południowej i Stanów Zjednoczonych. To nie jedyne skutki rozprzestrzeniania się koronawirusa z Chin.

  czytaj więcej »
 • Koronawirus w kolejnych europejskich krajach

  Koronawirus w kolejnych europejskich krajach

  W Europie coraz więcej krajów walczy z koronawirusem SARS-CoV-2. Pierwsze przypadki zakażenia odnotowano w Rumunii, Gruzji i Norwegii. W czwartek o pierwszej osobie zakażonej poinformowała Estonia. Włochy nadal pozostają największym ogniskiem epidemii w Europie, tam sytuacja jest najpoważniejsza. 11 miejscowości jest odciętych od świata. Z kolei w hotelu na Teneryfie około tysiąca turystów z 25 krajów przez kwarantanne jest odciętych od świata.

  czytaj więcej »
 • Turyści wracający z Włoch pod specjalnym nadzorem

  Turyści wracający z Włoch pod specjalnym nadzorem

  Polacy wracający z Włoch pod szczególnym nadzorem. Specjalne procedury mają minimalizować ryzyko przenoszenia koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia przyznaje, że pojawienie się wirusa w Polsce jest raczej kwestą czasu. Uspokaja też, że Polska jest przygotowana na jego nadejście.

  czytaj więcej »
 • Wiceminister obiecał zmiany w funduszu alimentacyjnym. Szczegółów wciąż brak

  Wiceminister obiecał zmiany w funduszu alimentacyjnym. Szczegółów wciąż brak

  Była obietnica, ale konkretów brak. Z pieniędzy z funduszu alimentacyjnego wciąż nie może korzystać tysiące samotnych rodziców i ich dzieci. Wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej obiecywał, że problem rozwiąże i zmieni zbyt wyśrubowane kryteria. Nowy projekt ustawy, podnoszący próg dochodowy, od którego uzależnione jest prawo do świadczenia, miał być przedstawiony przez resort w ciągu pierwszych stu dni rządu. Termin minął, a szczegółów ciągle nie ma.

  czytaj więcej »
 • Nocne wichury nad Polską. Tysiące interwencji strażaków

  Nocne wichury nad Polską. Tysiące interwencji strażaków

  Ponad 2000 interwencji strażaków po wichurach, które w nocy przeszły nad Polską. Strażacy usuwali połamane drzewa i zerwane dachy. Wiatr uszkodził 311 budynków, w tym 192 mieszkalne. Bez prądu podostaje około 76 tysięcy odbiorców. Do akcji wyjeżdżało ponad 13 tysięcy strażaków. Najwięcej interwencji odnotowano na południu kraju.

  czytaj więcej »
tvnpix