Okaleczył dwie dziewczyny. Grozi mu dożywocie
Dotkliwie okaleczył dwie dziewczyny i przez blisko dwa miesiące był nieuchwytny. W końcu odnalazły go same poszkodowane. Sebastian K. został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Ten najpoważniejszy dotyczy usiłowania zabójstwa. Na trzy miesiące trafił do aresztu, ale grozi mu nawet dożywocie.
Autor: Paweł Laskosz / Źródło: Fakty po południu
Źródło zdjęcia głównego: Fakty po południu
Podziel się
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Prawo i Sprawiedliwość jest znane z tego, że nie rozlicza swoich ludzi. Bo umówmy się, dymisja pana ministra Piotra Wawrzyka to jest bardziej próba przykrycia tego skandalu - mówiła w "Faktach po Faktach" posłanka Lewicy Magdalena Biejat, pytana o to, czy możliwa jest dymisja szefa MSZ Zbigniewa Raua jeszcze przed wyborami. - Rau mówi: ja nie czuję się odpowiedzialny. Ale okazuje się, że cały świat jednak czuje odpowiedzialność Polski, bo ten kanał przerzutowy jest przez Polskę - stwierdził parlamentarzysta Koalicji Obywatelskiej Cezary Tomczyk.
TVN24 | Wybory parlamentarne 2023
Afera wizowa. Tomczyk: przywileje związane z obecnością w strefie Schengen mogą prysnąć
TVN24 | Wybory parlamentarne 2023
- Autor:
- ks/ft
- Źródło:
- TVN24
Dzisiaj, kiedy Polki i Polacy martwią się służbą zdrowia, edukacją, drożyzną, inflacją, partia rządząca postanowiła pominąć te tematy po to, by przykryć swoje afery złodziejstwa i korupcji, żeby tylko i wyłącznie budować swój przekaz na strasznych, złych emocjach - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy i wiceprzewodniczący PO skomentował też w programie atak na szefa klubu KO Borysa Budkę.
TVN24 | Wybory parlamentarne 2023
Trzaskowski: kiedyś był to margines kampanii PiS-owskiej, w tej chwili to właściwie jedyna treść
TVN24 | Wybory parlamentarne 2023
- Autor:
- akw
- Źródło:
- TVN24