Fakty po południu

Złodzieje ukradli samochód. Wraz z nim - "krokodyla" i ortezy 7-letniego Mateusza

Mateusz ma siedem lat i świat poznaje z perspektywy ramion swojej mamy. Jego nogami i jedyną możliwością na samodzielność był specjalnie dostosowany sprzęt. Dzięki niemu mógł chodzić i rehabilitować się - teraz nie może nic. Sprzęt znajdował się w skradzionym samochodzie, szuka go policja.

Autor: Katarzyna Sosulska / Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Sandra0qoq
Sandra0qoq

Polska policja to kpina. Mi też ukradli auto z wózkiem dziecka i dalej nic. A tu im bardziej powinno zależeć bo to chodzi o życie i rehabilitację tego biednego chłopca. Polska - kraj absurdu

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Kto, ile i z jakim skutkiem? Wyborcze rekordy w Polsce

    Kto, ile i z jakim skutkiem? Wyborcze rekordy w Polsce

    Rekordziści w tych wyborach do Sejmu uzyskali nawet kilkaset tysięcy głosów poparcia. W większości to twarze nam dobrze znane, ale nie zawsze, co pokazało choćby starcie "jedynek" we Wrocławiu. Na drugim biegunie są kandydaci, którym wystarczyło kilka tysięcy tysięcy głosów, byśmy zobaczyli ich w Sejmie. W pewnym sensie dostali się tam po plecach rekordzistów.

    czytaj więcej »
   • Bernadeta Krynicka żegna się z mandatem posła

    Bernadeta Krynicka żegna się z mandatem posła

    Ta zmiana w poselskich ławach zwraca szczególną uwagę. Bernadeta Krynicka żegna się z mandatem posła, za to do Sejmu wchodzi Iwona Hartwich. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości zasłynęła z krytyki protestujących w Sejmie niepełnosprawnych i ostrych wypowiedzi. Tym razem wyborców do siebie nie przekonała.

    czytaj więcej »
   • Nowa sytuacja po wyborach. W PiS trwają narady

    Nowa sytuacja po wyborach. W PiS trwają narady

    W PiS-ie nadal trwają narady, bo tak naprawdę większość ma Zjednoczona Prawica, w której więcej niż dotąd mandatów zdobyli przedstawiciele Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro i Porozumienia Jarosława Gowina. Trzeba się z nimi dogadać na nowo. Zwłaszcza w sprawie składu rządu. To się dzieje za kulisami, a przy ulicy Wiejskiej trwają obrady starego Sejmu.

    czytaj więcej »
   • Zagraniczne media o wynikach wyborów w Polsce

    Zagraniczne media o wynikach wyborów w Polsce

    Polskie wybory są relacjonowane i komentowane także za granicą. Polska zbacza w stronę nieliberalnej formy demokracji - brzmi jeden z komentarzy. W innym czytamy, że Polska wciąż nie jest Węgrami, Turcją czy autokratycznym krajem. Padają słowa o populizmie i obietnicach socjalnych, a także o tym, że opozycja jest chaotyczna i bez pewności siebie.

    czytaj więcej »
   • Komu wyborców odebrali Lewica i Konfederacja?

    Komu wyborców odebrali Lewica i Konfederacja?

    W Sejmie IX kadencji zasiądą posłowie ugrupowań, których w poprzedniej kadencji nie było w ogóle - Lewicy i Konfederacji. Na kogo cztery lata temu głosowali ich wyborcy? Okazuje się, że większość wyborców Lewicy w 2015 roku głosowała na PO. Z kolei wyborcy Konferencji - na partię KORWiN. Aż co piąty wyborca Konfederacji cztery lata temu w ogóle nie głosował.

    czytaj więcej »
   • Schetyna przegrał z kandydatką PiS, Kaczyński z kandydatką KO. Liczne porażki "jedynek"

    Schetyna przegrał z kandydatką PiS, Kaczyński z kandydatką KO. Liczne porażki "jedynek"

    Prezes PiS Jarosław Kaczyński w Warszawie uzyskał mniej głosów niż kandydatka KO na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska. Z kolei we Wrocławiu więcej głosów niż szef PO Grzegorz Schetyna uzyskała kandydatka PiS Mirosława Stachowiak-Różecka. W Gdańsku Sławomir Neumann uzyskał mniej głosów niż kandydat PiS Jarosław Sellin, a także mniej niż "dwójka" na liście KO, czyli Jarosław Wałęsa. Lepszy wynik od Sławomira Neumanna uzyskali jeszcze Piotr Adamowicz i Agnieszka Pomaska. To nie koniec prestiżowych porażek "jedynek" na listach.

    czytaj więcej »
   • "Ponieśliśmy porażkę, z której trzeba wyciągnąć wnioski"

    "Ponieśliśmy porażkę, z której trzeba wyciągnąć wnioski"

    W Koalicji Obywatelskiej nie ma wielkiej radości z wyników wyborów. Powody do radości ma za to Małgorzata Kidawa-Błońska, bo zdecydowanie pokonała w stolicy Polski Jarosława Kaczyńskiego. Lider Platformy Grzegorz Schetyna przegrał we Wrocławiu z posłanką PiS-u Mirosławą Stachowiak-Różecką, a Borys Budka przegrał na Śląsku z premierem Mateuszem Morawieckim.

    czytaj więcej »
   tvnpix