Fakty po południu

"Będziemy gryźć ziemię". Najciekawsze wyborcze pojedynki na północy kraju

Już oficjalnie znane są "jedynki" na listach wyborczych do Sejmu wszystkich najważniejszych partii. Na Pomorzu i północy Polski szykuje się kilka ciekawych pojedynków.

ZOBACZ CAŁY ODCINEK "FAKTÓW PO POŁUDNIU" W TVN24GO

Autor: Ewa Koziak / Źródło: Fakty po południu TVN24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Śmierć Kosteckiego. Dziennikarze dotarli do zeznań boksera

  Śmierć Kosteckiego. Dziennikarze dotarli do zeznań boksera

  Były bokser Dawid Kostecki wprost sugerował, że w agencjach towarzyskich mogli być nagrywani politycy - ujawniają dziennikarze portalu Onet, którzy dotarli do jego zeznań. Prokuratura tuż po śmierci boksera zaprzeczała takim informacjom. Rodzina zmarłego nie wierzy w samobójstwo Kosteckiego. Mężczyzna został znaleziony martwy w celi aresztu.

  czytaj więcej »
 • "Bardzo niebezpieczna sytuacja". Policja analizuje nagrania

  "Bardzo niebezpieczna sytuacja". Policja analizuje nagrania

  Jazda pod prąd, wyprzedzanie na przejściach, wymuszanie pierwszeństwa - to tylko niektóre przewinienia kierowców, którzy myśleli, że im się upiecze. Nagrania ich wybryków trafiły na policję, a ta surowo wymierza sprawiedliwość. Piraci drogowi na pobłażanie policji i upływ czasu nie mają co liczyć.

  czytaj więcej »
 • Na miejsce nie wzywa się policji. Ukrywane stłuczki kolumn SOP

  Na miejsce nie wzywa się policji. Ukrywane stłuczki kolumn SOP

  Od kilku miesięcy po kolizji limuzyny SOP na miejsce nie jest wzywana policja. W związku z tym informacje o stłuczkach nie pojawiają się w policyjnych rejestrach. Opozycja wskazuje, że sytuacja, w której wyspecjalizowana służba, która ma zapewnić bezpieczeństwo najważniejszych osób w państwie, zachowuje się, jakby dopiero odebrała prawo jazdy, to wstyd.

  czytaj więcej »
 • Na całym świecie młodzi wyszli na ulice w obronie klimatu. "Nigdy się nie poddamy"

  Na całym świecie młodzi wyszli na ulice w obronie klimatu. "Nigdy się nie poddamy"

  Strajkuje cały świat. W Azji protesty już się kończą, stanęła też Afryka i Europa, a największa demonstracja ma mieć miejsce w Nowym Jorku. Tam na ulice ma wyjść ponad milion osób. Niezależnie od szerokości geograficznej i języka postulaty są bardzo podobne, bo klimatyczny kryzys to globalny problem. Młodzież na całym świecie mówi - nie uczymy się dzisiaj, bo za chwilę możemy nie mieć po co się uczyć.

  czytaj więcej »
 • Janda: każda inność jest wartością

  Janda: każda inność jest wartością

  O początkach kariery, o sztuce, ale też o polityce - Krystyna Janda udzieliła wywiadu dziennikarzowi TVN24 Piotrowi Jaconiowi. Film "Słodki koniec dnia", w którym zagrała, walczy o Złote Lwy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

  czytaj więcej »
 • Moda na recykling. Elektrośmieci wkraczają na wybiegi

  Moda na recykling. Elektrośmieci wkraczają na wybiegi

  Klawisze od klawiatury, wiązki kabli czy płytki układów zasilających to też materiały pracy dla projektanta mody. Elektrośmieci wkraczają na wybiegi. Projektantka mody Anna Kubisz przez wiele miesięcy przemierzała zakłady przetwarzania sprzętu elektrycznego i elektronicznego w poszukiwaniu materiałów do stworzenia strojów. Wszak jest moda na recykling.

  czytaj więcej »
 • W warsztacie taty stracił rękę. 16-letni Janek opuszcza szpital

  W warsztacie taty stracił rękę. 16-letni Janek opuszcza szpital

  16-letni Janek, który potknął się w warsztacie i stracił dłoń pod gilotyną, w czwartek po trudnej operacji opuścił szpital. Ma nadzieję, że przyszyta dłoń będzie mu jeszcze służyć. Dzięki lekarzom ze Szpitala Klinicznego Nr 1 w Szczecinie chłopak porusza palcami. Mówi, że chce teraz wrócić do warsztatu taty.

  czytaj więcej »
 • Jerzy Stuhr pozywa państwo za smog

  Jerzy Stuhr pozywa państwo za smog

  Słynny aktor Jerzy Stuhr pozwał państwo za smog. Podobny proces wygrała już aktorka Grażyna Wolszczak. Aktorzy walczą o czyste powietrze, bo smog atakuje ich narządy, które są konieczne w pracy aktorskiej, jak na przykład płuca.

  czytaj więcej »
 • "Niezidentyfikowane zjawiska powietrzne" nagrane przez pilotów. Amerykańska armia potwierdza autentyczność

  "Niezidentyfikowane zjawiska powietrzne" nagrane przez pilotów. Amerykańska armia potwierdza autentyczność

  Amerykański Departament Obrony ujawnił nagrania wykonane przez wojskowych pilotów, które przedstawiają "niezidentyfikowane zjawiska powietrzne", jak określają je urzędnicy. Widać na nich obiekty latające, za którymi ledwo nadążają zaawansowane sensory amerykańskich myśliwców. Są one w stanie wykonywać niezwykłe manewry, które jeden z pilotów porównał do odbijającej się piłeczki pingpongowej. Trzy nagrania pochodzą z 2004 i 2015 roku.

  czytaj więcej »
 • Arabia Saudyjska oskarża, USA mówią o kolejnych sankcjach

  Arabia Saudyjska oskarża, USA mówią o kolejnych sankcjach

  Rząd Arabii Saudyjskiej twierdzi, że ma niezbite dowody na to, że to Iran stoi za sobotnimi atakami rakietowymi na dwie saudyjskie rafinerie. Saudyjczyków wspierają Amerykanie. Prezydent Donald Trump grozi Iranowi kolejnymi sankcjami. Co na Irańczycy? Nie przyznają się do winy. Mówią, że każdy akt agresji wobec Iranu spotka się z ich zdecydowaną reakcją.

  czytaj więcej »
 • Reżyserzy chcą zmian zasad Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

  Reżyserzy chcą zmian zasad Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

  Wybitni reżyserzy ostrzegają, że możliwy jest bojkot Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Domagają się przejrzystych zasad selekcji filmów konkursowych. Ich apel zbiega się z nagłym wycofaniem z tegorocznej edycji festiwalu nowego filmu Jacka Bromskiego "Solid Gold", którego historia oparta jest na aferze "Amber Gold". - Dzisiaj bycie w konkursie wcale nie oznacza, że się zrobiło dobry film, i myślę, że to mi najbardziej przeszkadza - mówi reżyser Jacek Borcuch. Paweł Pawlikowski przyznaje, że "nie wiadomo, jak to wszystko działa".

  czytaj więcej »
tvnpix