Fakty po południu

Chciał upozorować napaść pedofila. Nowe wątki w sprawie śmierci 10-latki

Prokuratura złożyła wniosek o areszt tymczasowy dla podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny na Dolnym Śląsku. Zarzuty dotyczą zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, znieważenia zwłok i podżegania wcześniej innej osoby do udziału w tym zabójstwie. Według prokuratury - podejrzany pozorował napaść pedofila, by skierować podejrzenia gdzie indziej.

ZOBACZ CAŁY ODCINEK "FAKTÓW PO POŁUDNIU" NA TVN24GO

Autor: Bartłomiej Ślak / Źródło: Fakty po południu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • PiS wycofał projekt zniesienia limitu składek ZUS, ale pomysł może wrócić w innej formie

  PiS wycofał projekt zniesienia limitu składek ZUS, ale pomysł może wrócić w innej formie

  PiS wycofał się z projektu zniesienia limitu składek ZUS, bo przeciwne temu projektowi było Porozumienie Jarosława Gowina. To dla rządzących kłopot, bo zniesienie limitu składek ZUS miało być odciążeniem dla budżetu państwa. Na stole cały czas jest jeszcze propozycja Lewicy, która pomysł generalnie popiera. Z kolei po stronie prawicy pojawiają się głosy, że pomysł może wrócić w innej formie - na przykład zwiększenia limitu z podstawy wynoszącej 30-krotność średniego wynagrodzenia miesięcznego do 45-krotności.

  czytaj więcej »
 • "Wszyscy się cieszą, że będzie będzie prawdziwa debata"

  "Wszyscy się cieszą, że będzie będzie prawdziwa debata"

  Po wielu godzinach spekulacji już wiadomo, kto będzie kontrkandydatem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w prawyborach w PO. To prezydent Poznania - Jacek Jaśkowiak. Grzegorz Schetyna nie ukrywa radości - na prawyborach mu zależało. Prezydent Poznania swój start w prawyborach ogłosił w środę wieczorem. - Ja mam w tym pojedynku większe szanse - ocenia Jacek Jaśkowiak, mówiąc o starciu z Andrzejem Dudą.

  czytaj więcej »
 • 20 godzin prac społecznych za palenie węglem w piecu. Pierwszy taki wyrok krakowskiego sądu

  20 godzin prac społecznych za palenie węglem w piecu. Pierwszy taki wyrok krakowskiego sądu

  Jest pierwszy wyrok za złamanie całkowitego zakazu palenia węglem i drewnem w Krakowie. Sąd ukarał mieszkańca, którego przyłapali strażnicy miejscy. Wymierzył mu karę miesiąca ograniczenia wolności, zobowiązując go do wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie. To najprawdopodobniej nie ostatni taki wyrok, bo straż miejska sporządziła jeszcze 75 wniosków o ukaranie. Od momentu wprowadzenia zaostrzonych przepisów widać znaczną poprawę jakości powietrza w stolicy Małopolski, choć warto pamiętać, że szczyt sezonu grzewczego dopiero przed nami.

  czytaj więcej »
 • "To jest nowy początek. Także z polską polityką"

  "To jest nowy początek. Także z polską polityką"

  To nie jest pożegnanie z polską polityką, a wręcz przeciwnie - zapewnia Donald Tusk, który wygrał wybory na przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej. Był jedynym kandydatem. Donald Tusk deklaruje, że sprawom polskim poświęci jedną trzecią swojej uwagi. Mówi, że chce wrócić do prawdziwej polityki i zapowiada twardą walkę z populistami.

  czytaj więcej »
 • Protest przed Sejmem i krytyka opozycji. Co dalej z Funduszem Solidarnościowym?

  Protest przed Sejmem i krytyka opozycji. Co dalej z Funduszem Solidarnościowym?

  Solidarnościowy Fundusz Wsparcia Osób Niepełnosprawnych miał być przeznaczony - jak nazwa wskazuje - na potrzeby osób niepełnosprawnych. Tymczasem PiS chce zmienić jego nazwę na Fundusz Solidarnościowy, z którego będą wypłacane między innymi trzynaste emerytury i zasiłki pogrzebowe. Niepełnosprawni i ich opiekunowie nie godzą się na projekt PiS. Prawo i Sprawiedliwość odpowiada, że ani jedna złotówka nie zostanie zabrana niepełnosprawnym.

  czytaj więcej »
 • Szykuje się protest osób niepełnosprawnych. "Gry polityczne naszym kosztem"

  Szykuje się protest osób niepełnosprawnych. "Gry polityczne naszym kosztem"

  Opozycja i niepełnosprawni protestują przeciw rządowemu projektowi finansowania 13 emerytury. Prawo i Sprawiedliwość pieniądze chce wypłacić z funduszu na rzecz niepełnosprawnych. Twierdzi, że nikt na tym nie straci, a zyskać może dużo więcej osób. Jednocześnie opozycja mówi o skandalu i zarzuca rządowi kruczki budżetowe i hipokryzję. W nocy z wtorku na środę projekt skierowano do dalszych prac w Komisji Finansów Publicznych.

  czytaj więcej »
 • Różne interpretacje wyroku TSUE. "Macie tutaj ten gorący kartofel"

  Różne interpretacje wyroku TSUE. "Macie tutaj ten gorący kartofel"

  Prawo i Sprawiedliwość twierdzi, że Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uciekł od jednoznacznej krytyki sposobu powołania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego i Krajowej Rady Sądownictwa. Jednak prawnicy podkreślają, że Trybunał w Luksemburgu uznał w tej sprawie właściwym do oceny i podjęcia decyzji polski Sąd Najwyższy.

  czytaj więcej »
 • Zoo w Poznaniu walczy o życie jednego z uratowanych tygrysów

  Zoo w Poznaniu walczy o życie jednego z uratowanych tygrysów

  Lekarze z poznańskiego zoo walczą o życie jednego z tygrysów, którego udało się uratować miesiąc temu z polsko-białoruskiej granicy. Gogh przeszedł z wtorku na środę w nocy operację żołądka. Drapieżnik miał poważne problemy z trawieniem. Jest w ciężkim stanie. Lekarze twierdzą, że najbliższe godziny będą decydujące.

  czytaj więcej »
 • Tajemnicza koperta Schetyny. W piątek mamy poznać jej zawartość

  Tajemnicza koperta Schetyny. W piątek mamy poznać jej zawartość

  To nie Radosław Sikorski, Bartosz Arłukowicz czy Rafał Trzaskowski, tylko Małgorzata Kidawa-Błońska wystartuje w prezydenckich prawyborach Koalicji Obywatelskiej. Jednak dla byłej marszałek Sejmu znalazł się kontrkandydat - ogłosił Grzegorz Schetyna. Jest koperta ze zgłoszeniem i dopiero w piątek ma zostać ujawnione nazwisko, które się w niej znajduje.

  czytaj więcej »
 • PiS wycofał projekt. "Boją się kompromitacji w jednym z pierwszych głosowań"

  PiS wycofał projekt. "Boją się kompromitacji w jednym z pierwszych głosowań"

  Prawo i Sprawiedliwość do ostatniej chwili przekonywało, że głosy poparcia dla projektu zniesienia limitu składki na ZUS znajdą się w Sejmie. Z wtorku na środę w nocy rząd wycofał jednak ten projekt ustawy. Głosować nie chciało Porozumienie Jarosława Gowina, a to oznacza, że bez ich głosów PiS by przegrał. Klub nie mógł też liczyć na głosy Lewicy, która przedstawiła własny projekt zmian.

  czytaj więcej »
tvnpix