Fakty po południu

Wjechali w market i okradli kantor. Akcja była starannie zaplanowana

Niecodzienna kradzież w Katowicach i sceny jak z filmu akcji. Złodzieje na pełnym gazie, skradzionym autem, staranowali drzwi sklepu. Chwilę później z kantoru zabierali sejf z pieniędzmi i uciekli. Sprawców szuka policja i pokazuje nagranie z monitoringu.

Autor: Tomasz Pupiec / Źródło: Fakty po południu TVN24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • 37. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. "Polska straciła czas"

  37. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. "Polska straciła czas"

  O północy 37 lat temu - z soboty na niedzielę - wprowadzono stan wojenny. Na ulice miast wyszły tysiące żołnierzy, wyjechały setki czołgów i wozów bojowych, a milicja wkraczała do mieszkań i aresztowała działaczy opozycyjnych. Szacuje się, że w wyniku stanu wojennego zginęło ponad 40 osób, a aresztowanych bądź internowanych zostało ponad 10 tysięcy osób.

  czytaj więcej »
 • Najpierw zakopany żywcem, potem zamknięty w garażu. Odi czeka na nowy dom

  Najpierw zakopany żywcem, potem zamknięty w garażu. Odi czeka na nowy dom

  Nie miał szczęścia do ludzi, ale może teraz ktoś wreszcie otworzy przed nim serce i drzwi nowego domu. Historia psa Odiego wstrząsnęła całą Polską. Pies został skatowany łopatą, wrzucony do worka i żywcem zasypany gruzem. Przeżył i wciąż ufał ludziom. Jego oprawcy trafili na osiem miesięcy do więzienia. Pies z powrotem trafił do swojego właściciela, który ze skatowaniem psa nie miał nic wspólnego. Odi nigdy więcej miał nie doświadczyć zła od człowieka. Niestety, kiedy właścicielowi urodziło się dziecko, pies został wrzucony do garażu, zamknięty w ciemności i zapomniany. Trafił do schroniska i czeka na odpowiedzialnego właściciela.

  czytaj więcej »
 • Ceny prądu wzrosną lub nie. Z rządu płyną sprzeczne informacje

  Ceny prądu wzrosną lub nie. Z rządu płyną sprzeczne informacje

  Bałagan pod napięciem. - Nie będzie podwyżek cen energii - mówi premier, ale z tego, co mówi minister energii, wynika coś zupełnie innego. A z pism, które już dostają samorządy, wynikają same kłopoty. Dla prezydenta, wójta, lub burmistrza cena prądu wyższa o 70 procent oznacza, że w mieście lub gminie podrożeć może wszystko. Co na to rząd i dlaczego nie mówi jednym głosem?

  czytaj więcej »
 • Senatorowie PO chcą odwołania Biereckiego

  Senatorowie PO chcą odwołania Biereckiego

  Cud niepamięci i kręta do prawdy, czyli senator Grzegorz Bierecki o przesłuchaniu w sprawie SKOK-u Wołomin. Najpierw mówi "nie", ale potem nagle sobie przypomina. Prokurator Krajowy odświeża mu pamięć, a "skoro Prokurator Krajowy tak mówi, to pewnie tak jest". Dlaczego tak ważne są te szczegóły i dlaczego w Senacie leży wniosek o odwołanie Biereckiego z fotela szefa komisji budżetu?

  czytaj więcej »
 • Był zidentyfikowany jako niebezpieczny. Obława na napastnika ze Strasburga

  Był zidentyfikowany jako niebezpieczny. Obława na napastnika ze Strasburga

  We wtorek wieczorem w pobliżu jarmarku bożonarodzeniowego w centrum Strasburga mężczyzna otworzył ogień do ludzi, zabijając dwie osoby i raniąc 14 osób, w tym obywatela Polski. Policja zidentyfikowała podejrzanego jako urodzonego w Strasburgu 29-letniego Cherifa Chekatta, figurującego na liście obserwacyjnej służb specjalnych jako osoba potencjalnie zagrażająca bezpieczeństwu.

  czytaj więcej »
 • Bertold Kittel Dziennikarzem Roku. Nagrody Grand Press dla TVN i TVN24

  Bertold Kittel Dziennikarzem Roku. Nagrody Grand Press dla TVN i TVN24

  Bertold Kittel został uznany za Dziennikarza Roku w konkursie Grand Press miesięcznika "Press". Wraz z Anną Sobolewską i Piotrem Wacowskim otrzymał także nagrodę za reportaż "Polscy Neonaziści". Wśród laureatów znalazł się Grzegorz Głuszak. Za nami już 22. edycja jednego z najbardziej prestiżowych dziennikarskich konkursów. W tym roku podczas rozdania nagród szczególnie często padały słowa "niezależność" i "wolność".

  czytaj więcej »
 • Co dalej ze sprawą Marka Chrzanowskiego? "Zaufajmy prokuratorom"

  Co dalej ze sprawą Marka Chrzanowskiego? "Zaufajmy prokuratorom"

  Pierwsze zawiadomienie do prokuratury w sprawie Marka Chrzanowskiego wpłynęło 7 listopada. Niemal po tygodniu "Gazeta Wyborcza" ujawniła, że ówczesny szef KNF miał złożyć propozycję korupcyjną Leszkowi Czarneckiemu. Dzień później Chrzanowski formalnie przestał być szefem KNF. 19 listopada w katowickiej prokuraturze zeznania składał Czarnecki. Zatrzymanie Marka Chrzanowskiego nastąpiło po 8 dniach. 29 listopada został aresztowany na dwa miesiące. Co teraz dzieje się ze śledztwem?

  czytaj więcej »
 • Bronił Kasy Krajowej, krytykował KNF. Bierecki o SKOK-u Wołomin

  Bronił Kasy Krajowej, krytykował KNF. Bierecki o SKOK-u Wołomin

  - To nie jest tak, że bandyta zawsze bije tego dobrego - oświadczył senator PiS Grzegorz Bierecki, jeden z założycieli SKOK-ów. Skomentował tak napad w 2014 roku na ówczesnego wiceszefa Komisji Nadzoru Finansowego Wojciecha Kwaśniaka. Atak na zlecenie kierownictwa SKOK Wołomin. Skrytykował nadzór nad SKOK-iem Wołomin, jaki sprawowała KNF, bronił natomiast wcześniejszego nadzoru Kasy Krajowej SKOK.

  czytaj więcej »
 • Rolnicy zablokowali autostradę A2. Przedstawili 10 postulatów

  Rolnicy zablokowali autostradę A2. Przedstawili 10 postulatów

  W czasie, gdy premier przemawiał przed Sejmem, spotkania z nim domagali się rolnicy, którzy zablokowali przejazd autostradą A2 w rejonie Brwinowa. Mówią, że zdecydowali się na tę radykalną formę protestu, bo minister rolnictwa ich oszukuje. Sam minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski przyjechał do nich. Protestujący przedstawili mu swoje żądania i dali rządowi 2 tygodnie na przygotowanie odpowiedzi.

  czytaj więcej »
tvnpix