Fakty po południu

Sylwestrowy atak w Jastrowie. Zarzuty dla 17-latka

Konsekwencje sylwestrowego ataku w wielkopolskim Jastrowie. Jest areszt dla 17-latka, który rzucił się z nożem na 26-letniego mężczyznę. Według nieoficjalnych ustaleń zaatakowany zwrócił uwagę nastolatkom, by ci nie rzucali w jego stronę petard. To miało rozwścieczyć grupę. Poszkodowany jest w ciężkim stanie. Ma kilkanaście ran ciętych i kłutych na udach, klatce piersiowej i głowie.

Autor: Łukasz Wójcik / Źródło: Fakty po południu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Co się zmieni dla księcia Harry'ego i księżnej Meghan?

  Co się zmieni dla księcia Harry'ego i księżnej Meghan?

  Od wiosny nie będą już mogli być tytułowani "ich królewskimi wysokościami". Książę Harry i księżna Meghan oprócz tego nie będą już mogli formalnie reprezentować rodziny królewskiej, ani nie będą otrzymywać pieniędzy ze środków publicznych. Wciąż jednak pozostaną księciem i księżną Sussex.

  czytaj więcej »
 • Już nie muszą wydreptywać pieniędzy. Siostry "pingwiny" budują nowy dom, darczyńca sam się znalazł

  Już nie muszą wydreptywać pieniędzy. Siostry "pingwiny" budują nowy dom, darczyńca sam się znalazł

  Podbiły internet jako "siostry-pingwiny" i w ciągu dwóch lat wybudowały dom dla 56 niepełnosprawnych chłopców. Siostry dominikanki z Broniszewic wtedy wydreptały sześć milionów złotych, a teraz ruszają z nowym projektem i nową budową: osobnym domem dla tych podopiecznych, którzy są autystyczni i potrzebują ciszy. Tym razem jednak pieniędzy nie zbierają, bo jak mówią, darczyńca już się znalazł.

  czytaj więcej »
 • "Na podbój świata". Traktoriada kilkudziesięcioletnim ursusem

  "Na podbój świata". Traktoriada kilkudziesięcioletnim ursusem

  Traktoriada, czyli "niekończąca się wyprawa dookoła świata", jak tłumaczy jej pomysłodawca Marcin Obałek. To projekt, który jest realizowany etapami 18 lat, i polega na pokonywaniu kilkudziesięcioletnim ursuem dróg i bezdroży całego świata. Za traktorzystami-obieżyświatami Ameryka Południowa, przed nimi między innymi Afryka, Azja i Australia. Ich misją jest promocja Polski i polskiej myśli technicznej.

  czytaj więcej »
 • Nowe fotoradary i nie tylko. Rząd chce zwiększyć bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych

  Nowe fotoradary i nie tylko. Rząd chce zwiększyć bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych

  Ministerstwo Infrastruktury zapowiada, że do końca tego roku w 13 województwach stanie 26 nowych fotoradarów. Na przejazdach kolejowych pojawią się też kamery rejestrujące wjazd pojazdów na czerwonym świetle. To tylko część rozbudowy systemu nadzoru nad ruchem drogowym. Cel to poprawa bezpieczeństwa, bo tylko na przejazdach kolejowych w ubiegłym roku doszło do blisko 200 kolizji i wypadków. Zginęły w nich 64 osoby.

  czytaj więcej »
 • Andrzej Duda apeluje do górników o wsparcie. "Oni mają swoje możliwości oddziaływania"

  Andrzej Duda apeluje do górników o wsparcie. "Oni mają swoje możliwości oddziaływania"

  Prezydent w Katowicach zaapelował o to, by górnicy i ludzie ze Śląska i Zagłębia wsparli rząd w forsowaniu zmian w sądownictwie. Jednocześnie mocno skrytykował tych sędziów, którzy są przeciwni zmianom. - To napuszczanie górników na sędziów pokazuje stan umysłu głowy państwa - skomentował poseł PO Borys Budka. Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar podkreślił, że prezydent nie powinien atakować innych konstytucyjnych władz.

  czytaj więcej »
 • Prezydent ostro o sędziach. Sędzia z Poznania: "zły człowiek, marny prezydent"

  Prezydent ostro o sędziach. Sędzia z Poznania: "zły człowiek, marny prezydent"

  Prezydent ramię w ramię z Prawem i Sprawiedliwością dużo, chętnie i ostro mówi ostatnio o sędziach. - Po prostu chcą, żeby tej odpowiedzialności nie było - tak na spotkaniu w Katowicach prezydent Andrzej Duda powiedział o sędziach, którzy krytykują PiS-owski projekt ustawy wprowadzającej nowe kary dyscyplinarne w sądownictwie. Sędzia Jarosław Ochocki z Poznania w reakcji na te słowa napisał na Twitterze, że Andrzej Duda jest "złym człowiekiem, marnym prezydentem". Nie trzeba było długo czekać na reakcję rzecznika dyscyplinarnego.

  czytaj więcej »
 • Charytatywny mecz hokeja w Tychach

  Charytatywny mecz hokeja w Tychach

  TVN24 i Przyjaciele kontra Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich. W Tychach traw niezwykły mecz charytatywny. Całkowity dochód z meczu zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Spotkanie można śledzić na żywo na platformie TVN24GO.

  czytaj więcej »
 • Pawłowi Juszczyszynowi odmówiono delegacji do Warszawy

  Pawłowi Juszczyszynowi odmówiono delegacji do Warszawy

  Ciąg dalszy problemów sędziego Pawła Juszczyszyna. Prezes Sądu Rejonowego w Olsztynie odmówił sędziemu delegacji do Warszawy, bo - jak mówi - przyczyniłby się do realizacji deliktu dyscyplinarnego. Juszczyszyn do Warszawy ma przyjechać, by w Kancelarii Sejmu zapoznać się z listami poparcia dla kandydatów do nowej Krajowej Rady Sądownictwa. Prezes sądu, który odmówił Juszczyszynowi delegacji to członek nowej KRS Maciej Nawacki. Listy, zgodnie z wyrokiem NSA, od kilku miesięcy powinny być jawne, ale Kancelaria Sejmu wyroku nie wykonuje.

  czytaj więcej »
 • Wrocławskie zoo prowadzi zbiórkę na rzecz pomocy Australii

  Wrocławskie zoo prowadzi zbiórkę na rzecz pomocy Australii

  Od kilku miesięcy w Australii szaleją pożary. W regionach, gdzie płonęły lasy i busz, spadł w końcu deszcz, ale jak mówią strażacy - to nie wystarczy. W pożarach od września zginęło 29 osób i nawet około miliarda zwierząt. Z pomocą tym, które zostały ocalone, spieszy wrocławski ogród zoologiczny.  

  czytaj więcej »
 • Zabójstwo 9-miesięcznej Blanki. Raport obnaża niekompetencję pracowników MOPS-u

  Zabójstwo 9-miesięcznej Blanki. Raport obnaża niekompetencję pracowników MOPS-u

  Jest raport w sprawie brutalnego morderstwa 9-miesięcznej Blanki z Olecka. Dokument jest porażający, bo obnaża niekompetencję pracowników MOPS-u. Jest szereg uchybień. Przyczyną śmierci dziewczynki był krwotok wewnętrzny i uszkodzenie mózgu. Blanka miała obrażenia głowy, klatki piersiowej i uszkodzone płuco. Dziecko było prawdopodobnie bite tępym narzędziem i wykorzystywane seksualnie przez matkę.

  czytaj więcej »
 • "Nie pozwólmy na to, aby inni decydowali za nas"

  "Nie pozwólmy na to, aby inni decydowali za nas"

  Nie będą nam w obcych językach narzucali, jaki mamy mieć ustrój w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy - mówił w piątek prezydent podczas spotkania z mieszkańcami Zwolenia. To chyba rozwiewa ostatnie wątpliwości tych, którzy sądzili, że Andrzej Duda "ustawie represyjnej" PiS-u powie "nie". Choć i europejscy eksperci przestrzegają przed konsekwencjami przyjęcia ustawy, trudno spodziewać się, że na starcie kampanii wyborczej prezydent wsłucha się w ich głos, a nie głos popierającego go PiS-u.

  czytaj więcej »
 • Stanisław Karczewski pozywa posłów PO

  Stanisław Karczewski pozywa posłów PO

  Marszałek Karczewski jako lekarz przez sześć lat zarobił ponad 400 tysięcy złotych, tyle że w tym samym czasie był też zawodowym senatorem i pobierał uposażenie senackie. Twierdzi, że miał na to zgodę Kancelarii Senatu, ale w Kancelarii po owej zgodzie nie ma śladu. Posłowie KO mówią o obchodzeniu prawa, a wicemarszałek Karczewski ich za to pozywa.

  czytaj więcej »
tvnpix