Fakty po południu

Supertata. Z miłości do dzieci przez czterdzieści dni protestował w Sejmie

Niezwykły ojciec dwóch niepełnosprawnych córek. Przez czterdzieści dni protestował w Sejmie. Reporterka "Faktów po południu" odwiedziła Karola Milewicza w pracy i w domu, aby wysłuchać opowieści o trudnej, ale pięknej miłości.

Autor: Katarzyna Czuryńska-Chabros / Źródło: Fakty po południu

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
piotrcvky

Ja sam jestem samotnym ojcem dwójki dzieci ,jedno z nich jest niepełnosprawne intelektualnie ,że znacznym spektrum autyzmu. Temu twardzieli chylę czoła za wytrwałość, troskę i stalowe nerwy.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Ruszyło przeciąganie senatorów? Schetyna ostrzega przed "korupcją polityczną"

    Ruszyło przeciąganie senatorów? Schetyna ostrzega przed "korupcją polityczną"

    Rządowa układanka jest nie mniej problematyczna niż senacka. Niewielka przewaga opozycji uruchamia wielką mobilizację w obozie władzy. Już rozpoczęło się kuszenie senatorów. Na negocjacyjnym stole pojawiły się ministerialne teki i to pewnie nie koniec ofert. Grzegorz Schetyna grzmi o politycznej korupcji. Pierwsze posiedzenie nowego parlamentu najpóźniej odbędzie się 12 listopada.  

    czytaj więcej »
   • Wyrok w sprawie Amber Gold został ogłoszony. Będzie apelacja?

    Wyrok w sprawie Amber Gold został ogłoszony. Będzie apelacja?

    Twórcy Amber Gold skazani. Marcin P. na 15 lat więzienia, a jego była żona Katarzyna na 12 i pół roku. To kary niższe od wnioskowanych przez prokuratora. Oboje mają też zapłacić grzywny i naprawić wyrządzone szkody. A te są gigantyczne. Małżeństwo w ramach tak zwanej piramidy finansowej oszukało ponad 18 tysięcy klientów. W maju gdański sąd uznał ich za winnych oszustwa oraz niekorzystnego rozporządzenia mieniem i rozpoczął wielomiesięczne odczytywanie wyroku. Ten nie jest prawomocny. Obrońca Marcina P. już mówi o prawdopodobnej apelacji.

    czytaj więcej »
   • Kto, ile i z jakim skutkiem? Wyborcze rekordy w Polsce

    Kto, ile i z jakim skutkiem? Wyborcze rekordy w Polsce

    Rekordziści w tych wyborach do Sejmu uzyskali nawet kilkaset tysięcy głosów poparcia. W większości to twarze nam dobrze znane, ale nie zawsze, co pokazało choćby starcie "jedynek" we Wrocławiu. Na drugim biegunie są kandydaci, którym wystarczyło kilka tysięcy tysięcy głosów, byśmy zobaczyli ich w Sejmie. W pewnym sensie dostali się tam po plecach rekordzistów.

    czytaj więcej »
   • Bernadeta Krynicka żegna się z mandatem posła

    Bernadeta Krynicka żegna się z mandatem posła

    Ta zmiana w poselskich ławach zwraca szczególną uwagę. Bernadeta Krynicka żegna się z mandatem posła, za to do Sejmu wchodzi Iwona Hartwich. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości zasłynęła z krytyki protestujących w Sejmie niepełnosprawnych i ostrych wypowiedzi. Tym razem wyborców do siebie nie przekonała.

    czytaj więcej »
   • Nowa sytuacja po wyborach. W PiS trwają narady

    Nowa sytuacja po wyborach. W PiS trwają narady

    W PiS-ie nadal trwają narady, bo tak naprawdę większość ma Zjednoczona Prawica, w której więcej niż dotąd mandatów zdobyli przedstawiciele Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro i Porozumienia Jarosława Gowina. Trzeba się z nimi dogadać na nowo. Zwłaszcza w sprawie składu rządu. To się dzieje za kulisami, a przy ulicy Wiejskiej trwają obrady starego Sejmu.

    czytaj więcej »
   • Zagraniczne media o wynikach wyborów w Polsce

    Zagraniczne media o wynikach wyborów w Polsce

    Polskie wybory są relacjonowane i komentowane także za granicą. Polska zbacza w stronę nieliberalnej formy demokracji - brzmi jeden z komentarzy. W innym czytamy, że Polska wciąż nie jest Węgrami, Turcją czy autokratycznym krajem. Padają słowa o populizmie i obietnicach socjalnych, a także o tym, że opozycja jest chaotyczna i bez pewności siebie.

    czytaj więcej »
   • Komu wyborców odebrali Lewica i Konfederacja?

    Komu wyborców odebrali Lewica i Konfederacja?

    W Sejmie IX kadencji zasiądą posłowie ugrupowań, których w poprzedniej kadencji nie było w ogóle - Lewicy i Konfederacji. Na kogo cztery lata temu głosowali ich wyborcy? Okazuje się, że większość wyborców Lewicy w 2015 roku głosowała na PO. Z kolei wyborcy Konferencji - na partię KORWiN. Aż co piąty wyborca Konfederacji cztery lata temu w ogóle nie głosował.

    czytaj więcej »
   • Schetyna przegrał z kandydatką PiS, Kaczyński z kandydatką KO. Liczne porażki "jedynek"

    Schetyna przegrał z kandydatką PiS, Kaczyński z kandydatką KO. Liczne porażki "jedynek"

    Prezes PiS Jarosław Kaczyński w Warszawie uzyskał mniej głosów niż kandydatka KO na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska. Z kolei we Wrocławiu więcej głosów niż szef PO Grzegorz Schetyna uzyskała kandydatka PiS Mirosława Stachowiak-Różecka. W Gdańsku Sławomir Neumann uzyskał mniej głosów niż kandydat PiS Jarosław Sellin, a także mniej niż "dwójka" na liście KO, czyli Jarosław Wałęsa. Lepszy wynik od Sławomira Neumanna uzyskali jeszcze Piotr Adamowicz i Agnieszka Pomaska. To nie koniec prestiżowych porażek "jedynek" na listach.

    czytaj więcej »
   tvnpix