Fakty po południu

"Skoczyła przez płot i krzyczała: co ja narobiłam?"

"Skoczyła przez płot i krzyczała: co ja narobiłam?"

"Skoczyła przez płot i krzyczała: co ja narobiłam?"

Foto: tvn24 | Video: Katarzyna Sosulska / Fakty po południu
Zaprószenie ognia z pieca lub świeczki - to najbardziej prawdopodobna przyczyna tragicznego pożaru w Piechowicach (woj. dolnośląskie). Zginęła w nim trójka rodzeństwa. Tylko dziadek, który spał w pokoju obok, zdążył uciec. Nie wykluczone, że on lub matka dzieci usłyszą zarzuty. Prokuratura wszczyna śledztwo. Szuka też odpowiedzi na pytanie, czy rodzina miała zapewnioną odpowiednią pomoc ze strony opieki społecznej.

Autor: Katarzyna Sosulska / Źródło: Fakty po południu TVN24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Wodne cmentarzysko po dramacie na jeziorze. Służby wynoszą kolejne ciała

  Wodne cmentarzysko po dramacie na jeziorze. Służby wynoszą kolejne ciała

  W katastrofie łodzi w Tanzanii zginąć mogły nawet 224 osoby w tym blisko 30 dzieci. Lokalne media informują, że wciąż zwiększa się bilans ofiar. Na łódź wsiąść mogło nawet 400 osób, choć przewozić powinna zaledwie sto. Jednostka musiała być przeciążona. Cudem ocalał jeden z inżynierów. Udało mu się przetrwać pod pokładem kilkadziesiąt godzin.

  czytaj więcej »
 • "Zawiodła rutyna". Śledztwo w sprawie działań policji z Mrągowa

  "Zawiodła rutyna". Śledztwo w sprawie działań policji z Mrągowa

  Bała się i prosiła o pomoc policję. Zginęła dwa dni po tym, jak wszczęto dochodzenie. 50-latka, która w ubiegłym tygodniu została zastrzelona we własnym mieszkaniu w Mrągowie kilkukrotnie zgłaszała, że Cezary F. jej grozi. 50-letni mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa, a prokuratura dodatkowo wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnego niedopełnienia obowiązków przez policję w Mrągowie.

  czytaj więcej »
 • Cisza przed burzą. Kto zgarnie Złote Lwy?

  Cisza przed burzą. Kto zgarnie Złote Lwy?

  Poziom jest wysoki i bardzo wyrównany, a jury będzie musiało podjąć trudną decyzję - komu należą się Złote Lwy? Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni dobiega końca. W Konkursie Głównym znalazły się produkcje między innymi: Pawła Pawlikowskiego, Małgorzaty Szumowskiej, Krzysztofa Zanussiego, Wojciecha Smarzowskiego i Filipa Bajona.

  czytaj więcej »
 • Walczą z rakiem, popłynęły w rejs. Panie budują wiarę w siebie

  Walczą z rakiem, popłynęły w rejs. Panie budują wiarę w siebie

  Rejs, który ma dać wiarę w siebie. Podopieczne Akademii Walki z Rakiem popłynęły w rejs po Zatoce Gdańskiej. Panie pod okiem kapitana będą sterować, nawigować i stawiać żagle. Dla kobiet dotkniętych chorobą nowotworową ma to być okazja do sprawdzenia się na pokładzie oraz budowania wiary w swoje możliwości po przebytej chorobie lub w trakcie jej leczenia.

  czytaj więcej »
 • Morawiecki: "ani dróg, ani mostów". Sąd oddala pozew, PO składa zażalenie

  Morawiecki: "ani dróg, ani mostów". Sąd oddala pozew, PO składa zażalenie

  Platforma Obywatelska składa zażalenie w sprawie pozwu przeciwko premierowi. Sąd odmówił rozpatrzenia ich wniosku w trybie wyborczym. Platforma zarzuciła Mateuszowi Morawieckiemu kłamstwo, gdy na jednym z wieców wyborczych stwierdził, że za czasów rządu Donalda Tuska nie budowano ani dróg, ani mostów. Platforma się na to nie godzi i zapowiada, że dalej będzie walczyć.

  czytaj więcej »
 • Obrazy warte dwa miliardy? Jest wyrok w sprawie próby wyłudzenia VAT

  Obrazy warte dwa miliardy? Jest wyrok w sprawie próby wyłudzenia VAT

  Pod koniec 2016 roku Damian M., właściciel sklepu mięsnego, zamówił u rzekomego artysty dwadzieścia obrazów za dwa miliardy złotych. Następnie zawnioskował do urzędu skarbowego o zwrot VAT-u w wysokości 160 milionów złotych. Sąd w Łodzi uznał mężczyzn za winnych próby wyłudzenia zwrotu podatku VAT i skazał na 5 lat więzienia mężczyznę, który miał namalować te obrazy, i na 4 lata właściciela sklepu mięsnego.

  czytaj więcej »
 • Marszałek wyznaczył tymczasowe miejsce dla śmieci z Małkowa

  Marszałek wyznaczył tymczasowe miejsce dla śmieci z Małkowa

  Ponad sto ton śmieci niewiadomego pochodzenia miało być wyrzuconych na terenie starej żwirowni w Małkowie w woj. łódzkim, ale nie udało się - sprawcy zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Marszałek właśnie wyznaczył trzy punkty - tzw. parkingi zastępcze, gdzie składowane będą śmieci z przejętych nielegalnych transportów. Trafią tam jednak dopiero wtedy, gdy będzie znany ich skład i to, jakie zagrożenie dla środowiska stanowią.

  czytaj więcej »
 • "Wstałem rano, a żona mówi: piszą, że to przez ciebie". Kot o przygodzie z Bondem

  "Wstałem rano, a żona mówi: piszą, że to przez ciebie". Kot o przygodzie z Bondem

  16 filmów powalczy o Złote i Srebrne Lwy. W Gdyni ruszył 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. W Konkursie Głównym znalazły się produkcje między innymi: Pawlikowskiego, Szumowskiej, Zanussiego, Smarzowskiego i Bajona. Jedną z gwiazd festiwalu jest też Tomasz Kot, który w rozmowie z Piotrem Jaconiem opowiada o zamieszaniu w sprawie jego potencjalnego występu w powstającym filmie o Jamesie Bondzie.

  czytaj więcej »
tvnpix