Fakty po południu

3 dni zabawy, ponad 60 artystów. Rusza Top Of The Top Festiwal

3 dni zabawy, ponad 60 artystów. Rusza Top Of The Top Festiwal

3 dni zabawy, ponad 60 artystów. Rusza Top Of The Top Festiwal

Foto: tvn24 | Video: Paweł Laskosz / Fakty po południu
Przebój za przebojem i plejada muzycznych gwiazd - czyli Top Of The Top Sopot Festiwal. Zacznie się od koncertu "Forever Young". W ciągu trzech dni, na scenie Opery Leśnej pojawi się ponad 60 artystów. Będą najnowsze hity i te, które na listach przebojów królowały w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Autor: Paweł Laskosz / Źródło: Fakty po południu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Gigantyczna kara za złe zarządzanie odpadami. Firma ma naprawić nieprawidłowości

  Gigantyczna kara za złe zarządzanie odpadami. Firma ma naprawić nieprawidłowości

  Są nieprawidłowości, jest gigantyczna kara. Na ten moment firma zarządzająca składowiskiem i sortownią śmieci w Studziankach w województwie podlaskim zapłacić musi ponad 20 milionów złotych. A jeśli nie usunie uchybień i nie zacznie działać zgodnie z wydanym pozwoleniem - każdego dnia rachunek wzrastał będzie o niemal 90 tysięcy złotych. Kara to efekt kontroli przeprowadzonej po czerwcowym pożarze sortowni.

  czytaj więcej »
 • W "bastionie Prawa i Sprawiedliwości" bez list PiS

  W "bastionie Prawa i Sprawiedliwości" bez list PiS

  Jasło. Miasto nazywane bastionem Prawa i Sprawiedliwości. Ale to właśnie tu PiS ma poważny problem. Miejska Komisja Wyborcza w Jaśle odmówiła komitetowi wyborczemu PiS zarejestrowania list kandydatów do rady miasta. Liczba podpisów poparcia przekraczała wyznaczony limit, ale - jak mówi Kamil Janiec, komisarz wyborczy w Krośnie - w toku weryfikacji Miejska Komisja Wyborcza w Jaśle stwierdziła, że niektóre z tych podpisów nie mogą być uznane za niewadliwe. Błędy dotyczyły między innymi numerów PESEL, imion lub nazwisk oraz adresów. Komitet się odwołał, ale komisarz odwołania oddalił. Na złożenie odwołania do PKW Prawo i Sprawiedliwość ma dwa dni - i zapowiada, że to zrobi.

  czytaj więcej »
 • Wodne cmentarzysko po dramacie na jeziorze. Służby wynoszą kolejne ciała

  Wodne cmentarzysko po dramacie na jeziorze. Służby wynoszą kolejne ciała

  W katastrofie łodzi w Tanzanii zginąć mogły nawet 224 osoby w tym blisko 30 dzieci. Lokalne media informują, że wciąż zwiększa się bilans ofiar. Na łódź wsiąść mogło nawet 400 osób, choć przewozić powinna zaledwie sto. Jednostka musiała być przeciążona. Cudem ocalał jeden z inżynierów. Udało mu się przetrwać pod pokładem kilkadziesiąt godzin.

  czytaj więcej »
 • "Zawiodła rutyna". Śledztwo w sprawie działań policji z Mrągowa

  "Zawiodła rutyna". Śledztwo w sprawie działań policji z Mrągowa

  Bała się i prosiła o pomoc policję. Zginęła dwa dni po tym, jak wszczęto dochodzenie. 50-latka, która w ubiegłym tygodniu została zastrzelona we własnym mieszkaniu w Mrągowie kilkukrotnie zgłaszała, że Cezary F. jej grozi. 50-letni mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa, a prokuratura dodatkowo wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnego niedopełnienia obowiązków przez policję w Mrągowie.

  czytaj więcej »
 • Cisza przed burzą. Kto zgarnie Złote Lwy?

  Cisza przed burzą. Kto zgarnie Złote Lwy?

  Poziom jest wysoki i bardzo wyrównany, a jury będzie musiało podjąć trudną decyzję - komu należą się Złote Lwy? Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni dobiega końca. W Konkursie Głównym znalazły się produkcje między innymi: Pawła Pawlikowskiego, Małgorzaty Szumowskiej, Krzysztofa Zanussiego, Wojciecha Smarzowskiego i Filipa Bajona.

  czytaj więcej »
 • Walczą z rakiem, popłynęły w rejs. Panie budują wiarę w siebie

  Walczą z rakiem, popłynęły w rejs. Panie budują wiarę w siebie

  Rejs, który ma dać wiarę w siebie. Podopieczne Akademii Walki z Rakiem popłynęły w rejs po Zatoce Gdańskiej. Panie pod okiem kapitana będą sterować, nawigować i stawiać żagle. Dla kobiet dotkniętych chorobą nowotworową ma to być okazja do sprawdzenia się na pokładzie oraz budowania wiary w swoje możliwości po przebytej chorobie lub w trakcie jej leczenia.

  czytaj więcej »
 • Morawiecki: "ani dróg, ani mostów". Sąd oddala pozew, PO składa zażalenie

  Morawiecki: "ani dróg, ani mostów". Sąd oddala pozew, PO składa zażalenie

  Platforma Obywatelska składa zażalenie w sprawie pozwu przeciwko premierowi. Sąd odmówił rozpatrzenia ich wniosku w trybie wyborczym. Platforma zarzuciła Mateuszowi Morawieckiemu kłamstwo, gdy na jednym z wieców wyborczych stwierdził, że za czasów rządu Donalda Tuska nie budowano ani dróg, ani mostów. Platforma się na to nie godzi i zapowiada, że dalej będzie walczyć.

  czytaj więcej »
 • Obrazy warte dwa miliardy? Jest wyrok w sprawie próby wyłudzenia VAT

  Obrazy warte dwa miliardy? Jest wyrok w sprawie próby wyłudzenia VAT

  Pod koniec 2016 roku Damian M., właściciel sklepu mięsnego, zamówił u rzekomego artysty dwadzieścia obrazów za dwa miliardy złotych. Następnie zawnioskował do urzędu skarbowego o zwrot VAT-u w wysokości 160 milionów złotych. Sąd w Łodzi uznał mężczyzn za winnych próby wyłudzenia zwrotu podatku VAT i skazał na 5 lat więzienia mężczyznę, który miał namalować te obrazy, i na 4 lata właściciela sklepu mięsnego.

  czytaj więcej »
tvnpix