Fakty po południu

Ryś w oku kamery. "Postanowił sobie odpocząć w moim towarzystwie"

Ryś w oku kamery. "Postanowił sobie odpocząć w moim towarzystwie"

14.03 | Ryś w oku kamery. "Postanowił sobie odpocząć w moim towarzystwie"

Video: Fakty TVN
Takie spotkanie nawet w Puszczy Białowieskiej należy do rzadkości. Na kota natknął się obserwator przyrody Paweł Białomyz.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • "To jest sport dla każdego". Sezon padla otwarty w Wilanowie

  "To jest sport dla każdego". Sezon padla otwarty w Wilanowie

  Padel to gra dla każdego, chociaż łatwiej będą mieli ci, którzy grali wcześniej w tenisa albo w squasha. Bo, jak mówią sami zawodnicy, padel to połączenie właśnie tych dwóch dyscyplin. Jednak podstawowa różnica to brak naciągu w rakiecie. Tegoroczny sezon został właśnie otwarty - na warszawskim Wilanowie.

  czytaj więcej »
 • Dziś ogłoszenie zdobywcy Złotej Palmy w Cannes

  Dziś ogłoszenie zdobywcy Złotej Palmy w Cannes

  Zbliża się kulminacyjny moment jednego z najważniejszych festiwali filmowych świata. Dziś ogłoszenie zdobywcy Złotej Palmy w Cannes. O wysadzaną diamentami statuetkę walczy 19 tytułów. Zwieńczeniem tej edycji festiwalu był między innymi, pozakonkursowy. pokaz nowego filmu Romana Polańskiego "Prawdziwa historia"

  czytaj więcej »
 • Dać wiele, mając niewiele

  Dać wiele, mając niewiele

  Ośrodek interwencyjny w Otwocku- to tu trafiają dzieci niechciane - porzucone w oknie życia, czy odebrane rodzicom. Maluchy potrzebują miłości, czułości, opieki i tego żeby ktoś z nimi był. Ośrodek im to zapewnia, ale instytucja też potrzebuje pomocy - m.in. stałych wolontariuszy. Rocznie do ośrodka preadopcyjnego w Otwocku trafia 80 dzieci, w którym "ciocie" i specjaliści starają się niwelować negatywne skutki sieroctwa.

  czytaj więcej »
 • Marsz matek-feministek w Łodzi. Kobiety domagają się egzekwowania praw

  Marsz matek-feministek w Łodzi. Kobiety domagają się egzekwowania praw

  Ulicami Łodzi przeszedł marsz matek - feministek. Kobiety demonstrują, by przypomnieć innym, że należy docenić ich rolę. Matki spotkały się, by wspólnie walczyć o lepsze warunki wychowania dzieci. Domagają się m.in. większej liczby miejsc w żłobkach i przedszkolach, skutecznego egzekwowania prawa alimentacyjnego oraz reagowania na przemoc w rodzinie. - Problemy matek w Polsce są bardzo ważne. O nich się głośno mówi, ale w dalszym ciągu nie ma żadnych realnych rozwiązań systemowych. Myślę, że to jest takie zwrócenie społecznej uwagi na to, że po prostu jesteśmy ważne - mówi jedna z uczestniczek marszu.

  czytaj więcej »
 • Obudził go hałas. W salonie zobaczył półciężarówkę

  Obudził go hałas. W salonie zobaczył półciężarówkę

  Nietypowy wypadek w mieście Milwaukee w stanie Wisconsin. Samochód wbił się w dom i zatrzymał w salonie. W pokoju obok spał właściciel mieszkania. Do wypadku doszło o 5 nad ranem. Gdy mężczyzna obudzony hałasem wszedł do salonu zobaczył tam półciężarówkę. Wyszła z niej kobieta. Właściciel mieszkania wezwał karetkę. Okazało się, że nikomu nic się nie stało. Kierująca pojazdem tłumaczyła, że zasłabła i z wypadku nic nie pamięta.

  czytaj więcej »
 • Ma 22 lata i rewolucjonizuje polską medycynę. "Geniusz tego pomysłu polega na prostocie"

  Ma 22 lata i rewolucjonizuje polską medycynę. "Geniusz tego pomysłu polega na prostocie"

  Student z Krakowa po cichu wprowadza rewolucję w polskiej medycynie. 22-latek stworzył najtańszy na świecie model wątroby 3D. Dzięki niemu lekarze operujący pacjentów z nowotworami wątroby będą mogli leczyć lepiej i skuteczniej. Model Polaka już cieszy się wielką popularnością wśród chirurgów. Kosztuje zaledwie 400 złotych i jest niemal 30-krotnie tańszy od innych tego typu rozwiązań.

  czytaj więcej »
 • KOD z nowym przewodniczącym. "To zwijanie się Komitetu"

  KOD z nowym przewodniczącym. "To zwijanie się Komitetu"

  To nie są zmiany w Komitecie (Obrony Demokracji - przyp. red.), tylko tak naprawdę to jest zwijanie się Komitetu - ocenił wybór nowego przewodniczącego KOD reporter "Faktów" TVN Paweł Płuska. - To zwijanie obserwujemy od czasu, gdy wyszły te wszystkie afery związane z Mateuszem Kijowskim - dodał. Jego zdaniem wybór Łozińskiego, który "nie ma charyzmy, ani lotności" nie przyciągnie do KOD nowy osób, a cała organizacja mierzy się z kryzysem zaufania. - Te struktury, które zaczęły się tworzyć w KOD-zie, zawiodły - ocenił Płuska.

  czytaj więcej »
 • Okaleczył dwie dziewczyny. Grozi mu dożywocie

  Okaleczył dwie dziewczyny. Grozi mu dożywocie

  Dotkliwie okaleczył dwie dziewczyny i przez blisko dwa miesiące był nieuchwytny. W końcu odnalazły go same poszkodowane. Sebastian K. został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Ten najpoważniejszy dotyczy usiłowania zabójstwa. Na trzy miesiące trafił do aresztu, ale grozi mu nawet dożywocie.

  czytaj więcej »
 • Baseball dla niewidomych coraz popularniejszy na Kubie. "Fantastyczna zabawa"

  Baseball dla niewidomych staje się coraz popularniejszy na Kubie. Do gry używana jest specjalna piłka z grzechotką w środku, która w trakcie ruchu wydobywa z siebie dźwięk. Po tym jak gracz odbije ją kijem, musi dobiec do bazy, gdzie stoi trener i klaszcze, by naprowadzić zawodnika. By zdobyć punkt trzeba jak najszybciej dobiec do bazy. - Fantastyczna zabawa, kiedy zaliczymy bazy, a potem zdobędziemy punkt to jest wielka radość i duma - mówi Eddy Duvergel, niewidomy zawodnik. Baseball jest sportem narodowym na Kubie. Sportowcy wierzą, że już w 2020 roku dyscyplina w wersji dla niewidomych zostanie włączona do programu Igrzysk Olimpijskich.

  czytaj więcej »
tvnpix