Fakty po południu

Nietypowa praca inżynierska - robot grający na keyboardzie

Nietypowa praca inżynierska - robot grający na keyboardzie

Nietypowa praca inżynierska - robot grający na keyboardzie

Foto: tvn24 | Video: Mateusz Kudła / Fakty po południu
Student Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zaprogramował robota przemysłowego, żeby ten grał na keyboardzie. Tak powstał nietypowy duet - autor projektu gra na skrzypcach.

Autor: Mateusz Kudła / Źródło: Fakty po południu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Plaga pijanych kierowców. Policja chce walczyć z nią w nietypowy sposób

  Plaga pijanych kierowców. Policja chce walczyć z nią w nietypowy sposób

  20-latek po imprezie i alkoholu wsiada za kierownicę. Pędzi ulicami Żor na Śląsku, a na liczniku ma dużo za dużo. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadący z przeciwka samochód. Dwie osoby zostały poszkodowane . Kierowca usłyszał zarzuty. Tylko w poniedziałek policja zatrzymała 261 prowadzących z procentami. By jak najrzadziej dochodziło do takich sytuacji, lekcję katowickim kierowcom postanowili dać policjanci - w iście teatralnym stylu. Aktor, uprzednio skropiony alkoholem, zataczającym się krokiem zaczepiał kierowców i prosił o pomoc w wycofaniu.

  czytaj więcej »
 • Kilkadziesiąt osób wylądowało w wodzie. Przewróciła się łódź z migrantami

  Kilkadziesiąt osób wylądowało w wodzie. Przewróciła się łódź z migrantami

  Łódź była przepełniona. Płynęły nią 63 osoby. Mimo ostrzeżeń i próśb ratowników niektórzy migranci zaczęli się przesiadać, a łódź bujała się coraz mocniej. W pewnym momencie przewróciła się. Ludzie wpadli do wody, na szczęście mieli już na sobie kamizelki ratunkowe. W pobliżu było też już kilka motorówek i cała grupa ratowników straży przybrzeżnej, którzy wyciągnęli imigrantów i przetransportowali ich na brzeg.

  czytaj więcej »
 • Rodzice cały czas walczą o Alfiego

  Rodzice cały czas walczą o Alfiego

  Ciężka choroba genetyczna, poważne uszkodzenie mózgu - dla brytyjskich lekarzy ta diagnoza to wyrok. Ich zdaniem trzeba pozwolić dwuletniemu Alfiemu odejść. Orzekły tak też kolejne sądy, w tym Europejski Trybunał Praw Człowieka. Rodzice chłopca wciąż mówią "nie" i cały czas walczą. Ostatnie godziny to kolejny dramatyczny zwrot w batalii , którą śledzi świat. Czy Alfie będzie przewieziony do szpitala w Watykanie?

  czytaj więcej »
 • Publiczne czytanie "Don Kichota" na Uniwersytecie Warszawskim

  Publiczne czytanie "Don Kichota" na Uniwersytecie Warszawskim

  Czytanie Cervantesa na Uniwersytecie Warszawskim. Don Kichot w oryginale i po polsku z udziałem osobistości ze świata kultury, polityki i mediów oraz szerokiej publiczności. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Instytutem Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW z okazji Międzynarodowego Dnia Książki.

  czytaj więcej »
 • Zeznawał świadek Tusk. Spór o lot trwa od ośmiu lat

  Zeznawał świadek Tusk. Spór o lot trwa od ośmiu lat

  Donald Tusk - tym razem nie w prokuraturze, ale jako świadek przed sądem. Zeznawał w sprawie byłego szefa swojej kancelarii, Tomasza Arabskiego, który - zdaniem skarżących - miał nie dopełnić obowiązków w zakresie nadzoru i koordynacji specjalnego transportu wojskowego dla prezydenta 10 kwietnia 2010 roku. Spór o organizację tego wyjazdu trwa od ośmiu lat.

  czytaj więcej »
 • Korea Płd. wyłączyła głośniki przed rozmowami z Koreą Płn.

  Korea Płd. wyłączyła głośniki przed rozmowami z Koreą Płn.

  Cisza w Strefie Zdemilitaryzowanej. Korea Południowa wyłącza swoje propagandowe głośniki. Dla lepszej atmosfery rozmów. W piątek - pierwsze od 10 lat spotkanie na szczycie przywódców Północy i Południa. Z kolei na przełomie maja i czerwca rozmowa - Kim Dzong Un-Donald Trump. Amerykański prezydent właśnie zatwittował, że do rozwiązania kryzysu na Półwyspie jeszcze długa droga. Koreańczycy jednak cieszą się z każdego - nawet małego kroku - w kierunku pokoju i spokoju.

  czytaj więcej »
 • Został dotkliwie pobity, przejechał po nim samochód. Koledzy zorganizowali zbiórkę, by mu pomóc

  Został dotkliwie pobity, przejechał po nim samochód. Koledzy zorganizowali zbiórkę, by mu pomóc

  Zarzut usiłowania zabójstwa z zamiarem ewentualnym usłyszał Krzysztof M., który w październiku w centrum Poznania miał pobić 21-letniego Alberta Radomskiego. Chłopak upadł na jezdnię, a po chwili przejechał po nim samochód. Pomimo ciężkiego stanu chłopak nie poddał się. Nie poddali się również jego koledzy, z którymi jeździł na deskorolce. Tak powstała akcja zbiórki pieniędzy na rehabilitację Alberta.

  czytaj więcej »
 • Dziesiąta odsłona akcji "Motoserce". Motocykliści oddają krew

  Dziesiąta odsłona akcji "Motoserce". Motocykliści oddają krew

  Przyjechali do Łodzi na motocyklach nie tylko po to, żeby pochwalić się swoimi maszynami, ale żeby promować honorowe krwiodawstwo. Bo tego najcenniejszego lekarstwa prawie zawsze brakuje. Szczególnie w okresie letnim, w którym dochodzi do wielu wypadków. Ogólnopolska akcja pod hasłem "Motoserce" odbyła się po raz dziesiąty.

  czytaj więcej »
 • Kosmiczna szkoła i kosmiczny program

  Kosmiczna szkoła i kosmiczny program

  Uczniowie Szkoły Podstawowej numer 71 w Poznaniu trenują tak jak astronauci. Jest to możliwe w ramach programu edukacyjnego współtworzonego przez NASA. Już w maju mają połączyć się radiowo z Międzynarodową Stacją Kosmiczną i zadać astronautom pytania.

  czytaj więcej »
tvnpix