Fakty po południu

"Telefony się urywają". Młodzi skoczkowie chcą zastąpić swoich idoli

Sukcesy naszych skoczków powodują, że coraz więcej dzieci chce pójść w ślady swoich idoli. Na razie w pocie czoła trenują na znacznie mniejszych obiektach i obserwują poczynania naszych reprezentantów, aby w przyszłości godnie ich zastąpić.

Autor: Bartłomiej Ślak / Źródło: Fakty po południu

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
ofmarwoj
ofmarwoj

Prawe i sprawiedliwe państwo.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • 54-latek miał zgwałcić trzyletnią dziewczynkę. Usłyszał zarzuty

    54-latek miał zgwałcić trzyletnią dziewczynkę. Usłyszał zarzuty

    Zarzut gwałtu na dziecku dla 54-latka ze wsi Stary Targ w powiecie sztumskim w województwie pomorskim. Jacek Ś. miał skrzywdzić trzyletnią córkę sąsiadów. Służby zaalarmowała matka dziewczynki. To nie wszystko, bo mężczyzna odpowie też za naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie policjantów, którzy przyjechali go zatrzymać.

    czytaj więcej »
   • Już ponad 70 protestów wyborczych

    Już ponad 70 protestów wyborczych

    Do środowego popołudnia do Sądu Najwyższego wpłynęły 73 protesty wyborcze. Choć termin składania protestów już minął, nadal mogą spływać wnioski wysłane pocztą do północy z wtorku na środę. Każdy protest zaopiniuje trzyosobowy skład w Izbie Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych. O ważności wyborów zdecyduje w drodze uchwały cały skład Izby. Sąd Najwyższy ma czas do 13 stycznia 2020 roku.

    czytaj więcej »
   • Putin i Erdogan doszli do porozumienia. Kurdowie mają sześć dni na ewakuację

    Putin i Erdogan doszli do porozumienia. Kurdowie mają sześć dni na ewakuację

    Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan i prezydent Rosji Władimir Putin zdecydowali o losie Kurdów w północnej Syrii. Kurdowie dostali sześć dni na wycofanie się wraz z uzbrojeniem z 30-kilometrowego pasa w północnej Syrii przy granicy z Turcją. Pomogą im żołnierze rosyjskiej żandarmerii i syryjska straż graniczna. Prezydent Turcji zapewnił, że jego kraj nie ma roszczeń terytorialnych do Syrii, a także podziękował Putinowi za pomoc w rozwiązaniu problemów ze strony "organizacji terrorystycznych" - jak Ankara nazywa kurdyjskie organizacje zbrojne.

    czytaj więcej »
   • Jak wygląda procedura rozpatrywania protestów wyborczych?

    Jak wygląda procedura rozpatrywania protestów wyborczych?

    Protesty wyborcze opiniuje i rozstrzyga Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych - to nowy organ w Sądzie Najwyższym, powołany na mocy ustawy uchwalonej głosami polityków PiS. Izbie nie ufa część prawników i opozycji, bo zasiadają w niej sędziowie wskazani przez nową Krajową Radę Sądownictwa, w której z kolei zasiadają sędziowie wybrani przez Sejm. Izba ma 90 dni od dnia wyborów na wydanie uchwały o ich ważności.

    czytaj więcej »
   • Grzegorz Schetyna z wizytą w Radzie Europy

    Grzegorz Schetyna z wizytą w Radzie Europy

    Grzegorz Schetyna rozmawiał już z przedstawicielami OBWE o tym, że PiS chce zmienić wyniki wyborów do Senatu, teraz odbył rozmowę z przedstawicielami Rady Europy. OBWE przedstawi swój raport dotyczący wyborów w Polsce do końca grudnia. Grzegorz Schetyna powiedział, że przedstawiciele Rady Europy byli zaskoczeni protestami wyborczymi Prawa i Sprawiedliwości.

    czytaj więcej »
   • Co dalej ze sprawą Banasia? "Może się nagle okazać, że kontrola CBA będzie trwała, trwała i trwała"

    Co dalej ze sprawą Banasia? "Może się nagle okazać, że kontrola CBA będzie trwała, trwała i trwała"

    Marianowi Banasiowi mija czas na udzielenie CBA odpowiedzi w sprawie raportu dotyczącego jego majątku. Po reportażu "Superwizjera" TVN pojawiło się dużo wątpliwości. Kontrola CBA trwała od kwietnia, zakończyła się w ubiegłą środę. Służba nie poinformowała jednak, czy stwierdzono nieprawidłowości. Opozycja obawia się, że sprawa może się ciągnąć w nieskończoność, bo po utrzymaniu odpowiedzi od Mariana Banasia Centralne Biuro Antykorupcyjne musi się do niego ustosunkować. A CBA nie ma już na to terminu.

    czytaj więcej »
   • 50 lat od premiery albumu "Led Zeppelin II". "Tu nie ma ani jednego zbędnego dźwięku"

    50 lat od premiery albumu "Led Zeppelin II". "Tu nie ma ani jednego zbędnego dźwięku"

    Zadebiutowali kilka miesięcy wcześniej, ale dzięki tej płycie muzycy zespołu Led Zeppelin wspięli się na szczyty amerykańskich i brytyjskich list sprzedaży. Mija pół wieku od jej wydania. Na drugim albumie legendarnej grupy znalazły się takie hity jak "Whole Lotta Love" czy "Heartbreaker". Do dziś brzmi znakomicie, choć sam proces nagrywania wokalista Robert Plant nazwał "szaleństwem". Utwory rejestrowano w pośpiechu podczas trasy koncertowej. Wykorzystano do tego nawet szopę.

    czytaj więcej »
   • Sześć od PiS i cztery od KO. Partie składają wyborcze protesty

    Sześć od PiS i cztery od KO. Partie składają wyborcze protesty

    Sześć protestów wyborczych PiS i trzy Koalicji Obywatelskiej. Wszystkie dotyczą wyborów do Senatu. Jeżeli przez to zmieni się większość w Senacie, to PiS na to liczy - mówią szczerze politycy z obozu rządzącego i domagają się ponownego liczenia głosów. Opozycja ostrzega, że PiS chce zmienić wyborczy wynik i prosi OBWE o nadzór i kontrolę.  

    czytaj więcej »
   tvnpix