Fakty po południu

Kończył odsiadkę, podciął gardło innemu więźniowi. Grozi mu dożywocie

Prokuratura bada sprawę ataku w zakładzie karnym w Nowogardzie. Jeden z więźniów rzucił się innego osadzonego i podciął mu gardło. Obaj czekali w kolejce do telefonu i mieli się pokłócić. Ranny trafił do szpitala, przeżył. Napastnik właśnie kończył odbywanie kary, z więzienia trafił w ręce policji.

Autor: Natalia Skawińska / Źródło: Fakty po południu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • "W krótkim terminie o porozumienie będzie trudno"

  "W krótkim terminie o porozumienie będzie trudno"

  Coraz mniej czasu na wystawianie świadectw i dopuszczanie do matur. Rząd zaprasza na piątkowe rozmowy okrągłego stołu, ale co do plac nauczycieli mówi, że sprawa jest zamknięta. Więcej pieniędzy nie ma i związki mogą się tylko podpisać pod tym, co rząd proponował wcześniej.

  czytaj więcej »
 • "Szkoła nie zasługuje na taki cyrk". Co z okrągłym stołem?

  "Szkoła nie zasługuje na taki cyrk". Co z okrągłym stołem?

  Marnej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy - tak minister Jacek Sasin odpowiada na zastrzeżenia ZNP dotyczące formuły rozmów okrągłego stołu. Rozmowy odbędą się na Stadionie Narodowym. Rząd rozsyła zaproszenia i wyjaśnia, że część uczestników będzie losowana. Związki organizujące strajk nauczycieli ogłosiły, że ich reprezentantów na stadionie nie będzie. Swojej obecności nie potwierdza też opozycja.

  czytaj więcej »
 • Plan rządu dla maturzystów. Premier przedstawił propozycje

  Plan rządu dla maturzystów. Premier przedstawił propozycje

  Mateusz Morawiecki zapewnia, że matury się odbędą bez opóźnień i to niezależnie od negocjacji płacowych i strajku. Premier zapowiada zmiany prawne, które maja to umożliwić. Jeśli zmiany wejdą w życie, a ocen nie wystawią uczniom strajkujący nauczyciele, wtedy decyzję o klasyfikacji i dopuszczeniu do matur będą mogli podjąć dyrektorzy. Jeśli i oni odmówią, to wtedy klasyfikacja ma być obowiązkiem organu prowadzącego szkoły, czyli samorządów terytorialnych.

  czytaj więcej »
 • Pijany kierował tirem. ITD zatrzymała kierowcę

  Pijany kierował tirem. ITD zatrzymała kierowcę

  Inspekcja Transportu Drogowego zatrzymała kierowce tira, który miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. 48-latek jechał w stronę Wrocławia trasą S8. Miał dużo szczęścia, że nie spowodował wypadku. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia i co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia samochodu.

  czytaj więcej »
 • Maturzyści wspierają nauczycieli. "Dają nam najpiękniejszą lekcję demokracji"

  Maturzyści wspierają nauczycieli. "Dają nam najpiękniejszą lekcję demokracji"

  Maturzyści odliczają dni do jednego najważniejszych sprawdzianów w życiu. Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem egzaminacyjnego maratonu wciąż nie wiedzą, czy będą mogli w nim wystartować. W piątek powinni dostać świadectwa. Żeby tak się stało - muszą być sklasyfikowani. Żeby tak się stało - muszą się odbyć rady pedagogiczne. W szkołach, gdzie trwa strajk, może być z tym problem.

  czytaj więcej »
 • Kara za prawdę. Apelacja dziennikarzy Reutera została odrzucona

  Kara za prawdę. Apelacja dziennikarzy Reutera została odrzucona

  Sąd Najwyższy Birmy odrzucił apelację dwóch dziennikarzy agencji Reutera, skazanych na siedem lat więzienia za złamanie ustawy o tajemnicach państwowych. Dziennikarze zostali zatrzymani w 2017 roku, podczas pracy nad tematem masakry Rohindżów w Birmie. Od 498 dni są w więzieniu. O ich uwolnienie apelowały najważniejsze światowe rządy i organizacje. Na próżno.

  czytaj więcej »
 • Masakra na Sri Lance. W kraju trwa żałoba narodowa

  Masakra na Sri Lance. W kraju trwa żałoba narodowa

  Tak zwane Państwo Islamskie bierze na siebie odpowiedzialność za serię zamachów na Sri Lance. Informuje o tym agencja, powiązana z organizacją. Według władz masakra ma być odwetem za atak na meczety w nowozelandzkim Christchurch. W kraju wprowadzono stan wyjątkowy, trwa żałoba narodowa. Organizowane są pierwsze pogrzeby ofiar. Ich liczba niestety rośnie. Na ten moment ofiar śmiertelnych jest już 322. Jest również ponad pół tysiąca rannych.

  czytaj więcej »
 • Strajk nauczycieli. ZNP podejmie decyzję o przyszłości protestu

  Strajk nauczycieli. ZNP podejmie decyzję o przyszłości protestu

  Jesteśmy w fazie strajku - powtarza szef ZNP. Żądanie podwyżek wciąż leży na stole. Ze strony rządu wciąż nie ma odpowiedzi. Obecność minister edukacji Elżbiety Rafalskiej w Centrum Dialog niczego w tej kwestii nie zmieni. Bo to jedynie rozmowy na temat piątkowego okrągłego stołu. Po nich kierownictwo ZNP podejmie decyzję na temat przyszłości strajku.

  czytaj więcej »
 • Nauczyciele przed MEN. Co dalej ze strajkiem?

  Nauczyciele przed MEN. Co dalej ze strajkiem?

  Nauczyciele w Warszawie. W szesnastym dniu strajku przyjechali z wielu polskich miast do stolicy, by głośno upomnieć się o lepszą szkołę, godność i podwyżki. W wielu polskich miastach solidaryzowali się z nimi rodzice, uczniowie i samorządowcy. W tle manifestacji i pikiet pojawiają się pytania pytania o to, co dalej z protestem i co dalej z maturami.

  czytaj więcej »
tvnpix