Fakty po południu

Kaczyński o LGBT: to nie są mechanizmy wewnątrzpolskie

Na konferencji "Być Polakiem - duma i powinność", zorganizowanej w Muzeum Diecezjalnym we Włocławku, biskup Wiesław Mering chwalił Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS z kolei chwalił rolę Kościoła w Polsce i krytykował ruch LGBT.

Autor: Jan Piotrowski / Źródło: Fakty po południu

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
EuropaBiala

Szacunek dla Kaczyńskiego za ten komentarz. LGBT jest dla degeneratów którzy nie kochają Polski.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   1
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   aleksandra_warszawa
   aleksandra_warszawa

   komentarz ukryty - pokaż

   Himalaje hipokryzji!!! Panie Kaczyński, gdyby w Polsce wykorzenić ten niszczący homofobizm przed Pana młodością, byłby Pan o wiele szczęśliwszym człowiekiem! spójrz Pan w lustro!!!

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      1
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     Gama

     Za co Mering chwali Kaczyńskich, to nie mam pojęcia. Wg mnie reprezentują samo zło pazerne władzy i majątku ze Srebrnej. Niby takie dwie safanduły, a tu proszę miliardowe majatki

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       zamknij
       Zasady forum
       Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

       Pozostałe informacje

       • Oświadczenia Mariana Banasia. CBA zakończyło kontrolę

        Oświadczenia Mariana Banasia. CBA zakończyło kontrolę

        CBA zakończyło kontrolę oświadczeń majątkowych Mariana Banasia. Teraz ruch po jego stronie - ma siedem dni na złożenie zastrzeżeń do zawartych w raporcie ustaleń. Opozycja pyta co ze złożeniem dymisji. W obozie władzy także słychać coraz śmielsze głosy, że szef NIK jest coraz większym obciążeniem. Ale tu też ruch należy tylko do niego. Bo tylko on może przerwać sześcioletnią kadencję. Na razie szef NIK jest na bezpłatnym urlopie.

        czytaj więcej »
       • Ruszyło przeciąganie senatorów? Schetyna ostrzega przed "korupcją polityczną"

        Ruszyło przeciąganie senatorów? Schetyna ostrzega przed "korupcją polityczną"

        Rządowa układanka jest nie mniej problematyczna niż senacka. Niewielka przewaga opozycji uruchamia wielką mobilizację w obozie władzy. Już rozpoczęło się kuszenie senatorów. Na negocjacyjnym stole pojawiły się ministerialne teki i to pewnie nie koniec ofert. Grzegorz Schetyna grzmi o politycznej korupcji. Pierwsze posiedzenie nowego parlamentu najpóźniej odbędzie się 12 listopada.  

        czytaj więcej »
       • Więzienie za edukację seksualną? Sejm debatuje nad kontrowersyjną ustawą

        Więzienie za edukację seksualną? Sejm debatuje nad kontrowersyjną ustawą

        Pięć lat więzienia za "propagowanie lub pochwalanie podejmowania przez małoletniego obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej". PiS nie tylko popiera, ale zdecydowanie zaostrza obywatelski projekt organizacji "Stop pedofilii". Sejm pracuje nad kontrowersyjną ustawą, która rykoszetem może uderzyć i w młodzież, i w edukatorów seksualnych. W środę odbędzie się głosowanie.  

        czytaj więcej »
       • Wyrok w sprawie Amber Gold został ogłoszony. Będzie apelacja?

        Wyrok w sprawie Amber Gold został ogłoszony. Będzie apelacja?

        Twórcy Amber Gold skazani. Marcin P. na 15 lat więzienia, a jego była żona Katarzyna na 12 i pół roku. To kary niższe od wnioskowanych przez prokuratora. Oboje mają też zapłacić grzywny i naprawić wyrządzone szkody. A te są gigantyczne. Małżeństwo w ramach tak zwanej piramidy finansowej oszukało ponad 18 tysięcy klientów. W maju gdański sąd uznał ich za winnych oszustwa oraz niekorzystnego rozporządzenia mieniem i rozpoczął wielomiesięczne odczytywanie wyroku. Ten nie jest prawomocny. Obrońca Marcina P. już mówi o prawdopodobnej apelacji.

        czytaj więcej »
       • Kto, ile i z jakim skutkiem? Wyborcze rekordy w Polsce

        Kto, ile i z jakim skutkiem? Wyborcze rekordy w Polsce

        Rekordziści w tych wyborach do Sejmu uzyskali nawet kilkaset tysięcy głosów poparcia. W większości to twarze nam dobrze znane, ale nie zawsze, co pokazało choćby starcie "jedynek" we Wrocławiu. Na drugim biegunie są kandydaci, którym wystarczyło kilka tysięcy tysięcy głosów, byśmy zobaczyli ich w Sejmie. W pewnym sensie dostali się tam po plecach rekordzistów.

        czytaj więcej »
       • Bernadeta Krynicka żegna się z mandatem posła

        Bernadeta Krynicka żegna się z mandatem posła

        Ta zmiana w poselskich ławach zwraca szczególną uwagę. Bernadeta Krynicka żegna się z mandatem posła, za to do Sejmu wchodzi Iwona Hartwich. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości zasłynęła z krytyki protestujących w Sejmie niepełnosprawnych i ostrych wypowiedzi. Tym razem wyborców do siebie nie przekonała.

        czytaj więcej »
       • Nowa sytuacja po wyborach. W PiS trwają narady

        Nowa sytuacja po wyborach. W PiS trwają narady

        W PiS-ie nadal trwają narady, bo tak naprawdę większość ma Zjednoczona Prawica, w której więcej niż dotąd mandatów zdobyli przedstawiciele Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro i Porozumienia Jarosława Gowina. Trzeba się z nimi dogadać na nowo. Zwłaszcza w sprawie składu rządu. To się dzieje za kulisami, a przy ulicy Wiejskiej trwają obrady starego Sejmu.

        czytaj więcej »
       • Zagraniczne media o wynikach wyborów w Polsce

        Zagraniczne media o wynikach wyborów w Polsce

        Polskie wybory są relacjonowane i komentowane także za granicą. Polska zbacza w stronę nieliberalnej formy demokracji - brzmi jeden z komentarzy. W innym czytamy, że Polska wciąż nie jest Węgrami, Turcją czy autokratycznym krajem. Padają słowa o populizmie i obietnicach socjalnych, a także o tym, że opozycja jest chaotyczna i bez pewności siebie.

        czytaj więcej »
       • Komu wyborców odebrali Lewica i Konfederacja?

        Komu wyborców odebrali Lewica i Konfederacja?

        W Sejmie IX kadencji zasiądą posłowie ugrupowań, których w poprzedniej kadencji nie było w ogóle - Lewicy i Konfederacji. Na kogo cztery lata temu głosowali ich wyborcy? Okazuje się, że większość wyborców Lewicy w 2015 roku głosowała na PO. Z kolei wyborcy Konferencji - na partię KORWiN. Aż co piąty wyborca Konfederacji cztery lata temu w ogóle nie głosował.

        czytaj więcej »
       tvnpix