Fakty po południu

Hanna Gronkiewicz-Waltz jako świadek przed komisją weryfikacyjną? Ratusz mówi o szantażu

Hanna Gronkiewicz-Waltz jako świadek przed komisją weryfikacyjną? Ratusz mówi o szantażu

Hanna Gronkiewicz-Waltz jako świadek przed komisją weryfikacyjną? Ratusz mówi o szantażu

Foto: tvn24 | Video: Katarzyna Kowalska / Fakty po południu
Patryk Jaki obiecuje, że wycofa wszystkie wezwania na komisję weryfikacyjną, nie będzie też nakładał kolejnych kar, jeśli Hanna Gronkiewicz-Waltz stawi się przed nią raz, jako świadek na rozprawie dotyczącej kamienicy przy Noakowskiego 16. - To szantaż - komentuje stołeczny ratusz, więc odpowiedź brzmi "nie".

Autor: Katarzyna Kowalska / Źródło: Fakty po południu TVN24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Wojciech Bojanowski Dziennikarzem Roku 2017

  Wojciech Bojanowski Dziennikarzem Roku 2017

  Nagrodę Grand Press dla Dziennikarza Roku 2017 otrzymał reporter "Faktów" TVN i TVN24 Wojciech Bojanowski. Na scenie pojawił się ponownie, kiedy ekipa "Superwizjera" TVN odebierała też nagrodę w kategorii Dziennikarstwo Śledcze za reportaż "Śmierć na komisariacie". Ujawniono w nim kulisy tragicznej śmierci Igora Stachowiaka na wrocławskim komisariacie. Wśród wyróżnionych znaleźli się także inni nasi redakcyjni koledzy - dziennikarze "Superwizjera" Anna Barańska-Całek i Michał Fuja, za reportaż "Jak zamordowano Iwonę Cygan". Grand Press to jedyna nagroda w polskich mediach, którą przyznają sami dziennikarze.

  czytaj więcej »
 • Trzech operatorów wózków widłowych zatrzymało złodziei samochodu

  Trzech operatorów wózków widłowych zatrzymało złodziei samochodu

  W czeskiej Ostrawie trzech mężczyzn włamało się do stojącego przed sklepem samochodu. Kiedy próbowali nim uciec, drogę zablokowało im trzech pracowników sklepu. Każdy za kierownicą wózka widłowego. Złodzieje podjechali przed sklep i zatrzymali się obok otwartej furgonetki. Próbowali ukraść z niej towar, ale szybko zostali zauważeni przez pracowników sklepu. Kiedy rzucili się do ucieczki, jeden z operatorów wózka widłowego zareagował błyskawicznie. Zablokował wyjazd z parkingu, a jego koledzy otoczyli samochód z drugiej strony. Dzięki temu złodziei udało sie zatrzymać. Jednemu z nich grozi teraz do trzech lat więzienia. A operatorzy zapewniają, że nie zrobili nic niezwykłego i każdy zachowałby się na ich miejscu tak samo. Pracodawca jednak postanowił nagrodzić ich finansowo za pomysłowość i odwagę.

  czytaj więcej »
 • Pies zaatakował kobietę. Uznał ją za włamywacza

  Pies zaatakował kobietę. Uznał ją za włamywacza

  Akcję policji z amerykańskiego stanu Minnesota zarejestrowała kamera na mundurze jednego z funkcjonariuszy. Nagraniu przyjrzy się teraz sąd, bo ranna pozwała policjanta, odpowiedzialnego za psa. Zwierzę nie chciało puścić kobiety przez pół minuty. Nie reagował na komendy policjanta, funkcjonariusz początkowo nie mógł sobie z nim poradzić. To nagranie pochodzi sprzed trzech miesięcy, ale policja pokazała je dopiero teraz, ze względu na proces.

  czytaj więcej »
 • 6-letni Tymek jedzie na leczenie do USA

  6-letni Tymek jedzie na leczenie do USA

  Dla 6-latka to szansa na życie. Chłopczyk walczy z rzadkim nowotworem. W Polsce przeszedł 9 operacji mózgu, ale rak wciąż atakuje. Terapia za oceanem to koszt prawie dwóch milionów złotych. Rodzina Tymka nie miała takich pieniędzy, więc poprosiła o pomoc między innymi naszych widzów. I udało się. Teraz chłopczyk zbiera siły przed podróżą do Stanów Zjednoczonych.

  czytaj więcej »
tvnpix