Fakty po południu

Dramatyczne przykłady bestialstwa wobec zwierząt

Dramatyczne przykłady bestialstwa wobec zwierząt

Dramatyczne przykłady bestialstwa wobec zwierząt

Foto: Fakty po południu | Video: Katarzyna Czupryńska-Chabros / Fakty po południu
Często uznajemy je za najlepszych przyjaciół. Psy i koty w niejednym domu traktowane są jak członkowie rodzin. Niestety, zwierzęta domowe czasami są potwornie krzywdzone przez bezdusznych oprawców.

Autor: Katarzyna Czupryńska-Chabros / Źródło: Fakty po południu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Kradzież laski marszałkowskiej w nigeryjskim senacie

  Kradzież laski marszałkowskiej w nigeryjskim senacie

  Na nagraniu widać, jak grupa osób zaczyna w nigeryjskim senacie awanturę. Podczas zamieszania jeden z mężczyzn chwyta laskę i z nią ucieka. Lokalne media poinformowały, że odnalazła się później na ulicy. W sprawie aresztowano jednego z senatorów. Jest podejrzany o próbę kradzieży. Motywem miała być walka o wpływy polityczne. Laska marszałkowska w Nigerii jest czymś więcej niż symbolem. Dla tamtejszych polityków to realna oznaka władzy. Do podobnych zdarzeń dochodziło już wcześniej.

  czytaj więcej »
 • Wybuch gazu uchwycony policyjną kamerą

  Wybuch gazu uchwycony policyjną kamerą

  Wybuch gazu tak potężny, że część domu zamieniła się w stertę desek. Widać to na zdjęciach z radiowozu. Policjanci z Dallas przyjechali na miejsce kilka minut przed eksplozją - po tym, jak w jedną ze ścian domu uderzyło auto. Ranne zostały trzy osoby, które były w domu. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Lekko ranni zostali również dwaj policjanci. Do wybuchu gazu doszło po tym, kiedy auto wjechało w jedną ze ścian domu. Według lokalnych mediów kierowca został zatrzymany, bo nie miał prawa jazdy. Tłumaczył, że przestały działać hamulce i stracił panowanie nad pojazdem. Do wybuchu doszło dwa tygodnie temu. Teraz z policja z Teksasu udostępniła nagranie.

  czytaj więcej »
 • Najdroższy sezon w historii Mazur? "Opłaty mogą spowodować wzrost cen"

  Najdroższy sezon w historii Mazur? "Opłaty mogą spowodować wzrost cen"

  Przedsiębiorcy biją na alarm - to może być najdroższy sezon w historii Mazur. Wszystko przez zmiany w prawie wodnym i podniesienie rocznych opłat. W Giżycku prezes "Wód polskich" spotkał się z przedsiębiorcami. Ci nie zgadzają się na wysokość nowych stawek. Ostrzegają, że - by nie doprowadzić do upadku firmy - będą zmuszeni podnosić ceny turystom - między innymi za cumowanie łódek, wypożyczenie kajaka czy roweru wodnego.

  czytaj więcej »
 • Tusk kontra Szymański. "Stać chyba ministra na coś na wyższym poziomie"

  Tusk kontra Szymański. "Stać chyba ministra na coś na wyższym poziomie"

  Donald Tusk kontra Konrad Szymański... w tle dyskusja o praworządności w Polsce. To był temat spotkania unijnych ministrów w Brukseli. Wiceszef polskiej dyplomacji informował o kolejnym pakiecie ustaw sądowych PiS. W kuluarach mówił, że Tusk stoi przed dylematem: polska racja stanu czy partyjny interes. Szef Rady Europejskiej zapewnił, że nie chce blokować porozumienia na linii Warszawa-Bruksela. A takie sugestie nazwał "absurdalnymi". - Stać chyba ministra na coś na wyższym poziomie - skomentował.

  czytaj więcej »
 • Zapamiętają swoje wesele na długo. Podczas pierwszego tańca wybuchł pożar

  Zapamiętają swoje wesele na długo. Podczas pierwszego tańca wybuchł pożar

  Nowożeńcy z meksykańskiego stanu Jalisco na pewno nie zapomną swojego wesela. Nie będą to jednak miłe wspomnienia. Podczas pierwszego tańca na przyjęciu wybuchł pożar. Weselny walc miał się zakończyć widowiskową oprawą ze sztucznych ogni. Strzelające w górę fajerwerki dosięgnęły jednak wiszących nad młodą parą dekoracji. Kwiaty i ozdoby momentalnie stanęły w ogniu, a pożar zaczął się błyskawicznie rozprzestrzeniać. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Doszczętnie spłonęło za to wszystko, co przygotowano na przyjęcie. Straty wyceniono - w przeliczeniu - na blisko 30 tysięcy złotych.

  czytaj więcej »
 • Zarzut zabójstwa za wjechanie w grupę osób w Rzezawie

  Zarzut zabójstwa za wjechanie w grupę osób w Rzezawie

  Prokuratura potwierdza to, co od początku podejrzewali świadkowie niedzielnej tragedii w Rzezawie. Sprawca, który samochodem staranował pięcioro ludzi na chodniku, miał zrobić to celowo. Usłyszał zarzut zabójstwa. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Prokuratura ujawnia szokujące szczegóły sprawy.

  czytaj więcej »
 • Propozycja Gowina: niech rodzice głosują za dzieci. "A z zaświadczeniem o ciąży?"

  Propozycja Gowina: niech rodzice głosują za dzieci. "A z zaświadczeniem o ciąży?"

  W znanym powiedzeniu dzieci - podobnie jak ryby - głosu nie mają. Jarosław Gowin chce, by to się zmieniło. W imieniu dzieci przy urnach wyborczych mieliby przemówić ich rodzice. Chyba żadna z propozycji sobotniej konwencji Zjednoczonej Prawicy nie wzbudziła takich emocji jak ta. Padają różne komentarze. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski podaje przykład sytuacji, w której każde z rodziców ma inne preferencje polityczne. Konstytucjonalista Marek Chmaj mówi, że na realizację tej propozycji nie pozwala konstytucja i zastanawia się, jak traktować kobietę, która przyniesie zaświadczenie, że jest w ciąży.

  czytaj więcej »
 • Kontrowersje wokół pielgrzymki ONR na Jasną Górę. Paulini się zgodzili

  Kontrowersje wokół pielgrzymki ONR na Jasną Górę. Paulini się zgodzili

  Członkowie Obozu Narodowo Radykalnego odbyli pielgrzymkę na Jasną Górę. W sobotę uczestniczyli we mszy świętej, podczas której homilię wygłosił ks. Roman Kneblewski. ONR dostał zgodę ojców paulinów, mimo listu kilkudziesięciu osób i stowarzyszeń do przeora klasztoru, o. Mariana Waligóry. "W polskim życiu społecznym i politycznym niepokojąco nabiera mocy narracja o supremacji narodu polskiego, definiowanego jako >>czysty, biały, katolicki<<. Jest ona skrajnie wroga wobec różnorodności etnicznej i religijnej, a więc stanowi zaprzeczenie wartości i tradycji wyrosłych z cywilizacji Zachodu i jego chrześcijańskich korzeni" - ostrzegali.

  czytaj więcej »
tvnpix