Fakty po południu

W ciąży zdiagnozowano u niej raka. Czeka na przeszczep, by móc wrócić do synka

W ciąży zdiagnozowano u niej raka. Czeka na przeszczep, by móc wrócić do synka

W ciąży zdiagnozowano u niej raka. Czeka na przeszczep, by móc wrócić do synka

Foto: Fakty po południu | Video: Katarzyna Czupryńska-Chabros / Fakty po południu
W ciąży usłyszała szokującą diagnozę - chłoniak. Młoda mama zaraz po porodzie zamiast do domu trafiła na oddział hematologii. Maleńkim Tymkiem opiekuje się tata. A pani Katarzyna walczy. I czeka na przeszczep. Rodzina i przyjaciele kobiety apelują: rejestrujcie się. Bo szpik będzie potrzebny, by mama wróciła do synka.

Autor: Katarzyna Czupryńska-Chabros / Źródło: Fakty po południu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Betonowy kajak

  Betonowy kajak

  Studenci z gliwickiej Politechniki Śląskiej zabłysnęli na regatach w Holandii. Zawody to nietypowe bo konstrukcje betonowe. Konkurencji było kilka, Polacy wygrali w kategorii kreatywności.

  czytaj więcej »
 • Groźny wypadek na torze w Indianapolis

  Groźny wypadek na torze w Indianapolis

  Na liczniku miał ponad 300 kilometrów na godzinę. Z taką prędkością uderzył w betonową ścianę . Groźny wypadek miał na torze w Indianapolis Francuz Sebastien Bourdais. Do tego zdarzenia doszło w czasie kwalifikacji do słynnego wyścigu Indy500. Wydobycie Francuza z pojazdu zajęło służbom ratowniczym ok. 10 minut, później został odwieziony do szpitala. Zawodnik cały czas był przytomny i był z nim kontakt. Okazało się, że ma liczne pęknięcia miednicy i biodra.

  czytaj więcej »
 • Happening w Szczecinie, manifestacja w Krakowie

  Happening w Szczecinie, manifestacja w Krakowie

  Białe róże, czarna płachta i zdjęcia dzieci z wadami genetycznymi pojawiły na happeningu w Szczecinie. Tak organizacja Dziewuchy Dziewuchom przekonuje, że potrzebna jest zmiana prawa liberalizująca przepisy aborcyjne. Przeciw temu środowiska pro-life manifestowały w Krakowie - w czasie marszu dla Życia i Rodziny.

  czytaj więcej »
 • Odnaleźć ORP "Orła". Ekspedycja wyruszyła na Morze Północne

  Odnaleźć ORP "Orła". Ekspedycja wyruszyła na Morze Północne

  Polscy badacze i nurkowie chcą odnaleźć wrak ORP "Orła". Rozpoczynają ekspedycję, przez 3 tygodnie będą szukać polskiej jednostki na Morzu Północnym. Sprawdzą, czy „Orzeł” został zatopiony przez brytyjskie lotnictwo, czy też zaginął z innej przyczyny. To nie pierwsza taka wyprawa, jednak są ogromne nadzieje, że tym razem tajemnica okrętu zostanie ostatecznie wyjaśniona.

  czytaj więcej »
 • Chcą ukrócić śmiecenie w lasach. Zakładają specjalne fotopułapki

  Chcą ukrócić śmiecenie w lasach. Zakładają specjalne fotopułapki

  Jest bat na śmieciarzy w lasach i parkach. Straż Miejska w Łodzi zastawia na nich tzw. fotopułapki. Osoba, która wyrzuca śmieci w niedozwolonych miejscach, może zostać przyłapana przez ukryty aparat fotograficzny. Na zdjęciach wszystko jest już jasne, widać twarz, samochód i numery rejestracyjne. W taki sposób z dzikimi wysypiskami śmieci walczy już Toruń czy też Gdynia. W ten sposób zapobiega się także kradzieżom drewna.

  czytaj więcej »
 • Ostrzelano autokar z dziećmi. Do tragedii zabrakło centymetrów

  Ostrzelano autokar z dziećmi. Do tragedii zabrakło centymetrów

  Autokar z dziećmi został ostrzelany z broni śrutowej w trakcie jazdy przez Nowogród Bobrzański w Lubuskiem. Kula przeleciała na wysokości głowy jednego z pasażerów. Zabrakło centymetrów, żeby doszło do tragedii. Kto i dlaczego strzelał ustala policja. Właściciel ostrzelanego autokaru oferuje 2 tysiące złotych nagrody za informacje, które pomogą ująć sprawcę ataku.

  czytaj więcej »
 • Pół miliona złotych będzie kosztować konkurs na pomniki smoleńskie

  Pół miliona złotych będzie kosztować konkurs na pomniki smoleńskie

  Pół miliona złotych ma kosztować konkurs na dwa pomniki smoleńskie. Procedura już trwa, ale decyzja stołecznego ratusza w sprawie lokalizacji nadal nie zapadła. Termin zgłaszania projektów upływa za tydzień. W lipcu pierwsze będą miały miejsce pierwsze rozstrzygnięcia a w listopadzie ostateczne. Społeczny komitet już dziś zapowiada dalszą zbiórkę na budowę pomników, a opozycja pyta, czy to przypadkiem nie jest zła kolejność.

  czytaj więcej »
 • Wideokonferencje ze Strażą Miejską w Tarnowie

  Wideokonferencje ze Strażą Miejską w Tarnowie

  Straż miejska w Tarnowie zaprasza mieszkańców na wideokonferencje. Za pośrednictwem nowo uruchomionej platformy mieszkańcy mogą pytać, zgłaszać czy interweniować, nie odchodząc od komputera. Powiew nowoczesności w swoim urzędzie zapowiada także prezydent miasta, Roman Ciepiela

  czytaj więcej »
 • Los wyjątkowej szkoły w Bytomiu wisi na włosku

  Los wyjątkowej szkoły w Bytomiu wisi na włosku

  Dla rodziców to dramat, dla uczniów jeszcze większy. Przyszłość jedynej w Polsce szkoły sportowej dla dzieci niepełnosprawnych wisi na włosku. Lada dzień placówka w Bytomiu może być zamknięta. Urząd Marszałkowski w Katowicach uznał, że jej utrzymanie się nie opłaca. Szkoła prowadzi unikalną na skalę kraju rehabilitację przez sport. Dowodem na jej skuteczność jest każdy z siedemdziesięciorga podopiecznych.

  czytaj więcej »
 • Referendum konstytucyjne. Prezydent na tak, PiS mówi "zobaczymy"

  Referendum konstytucyjne. Prezydent na tak, PiS mówi "zobaczymy"

  Prezydent chce referendum w sprawie konstytucji. To jest pewne. Czy zechce PiS? Tego jeszcze nie wiadomo. Zapowiedziane na 11 listopada 2018 roku referendum na razie utknęło w proceduralnej poczekalni. W tym wypadku liczy się głos Senatu, czyli de facto głos obozu rządzącego. Stamtąd na razie zamiast "tak" słychać raczej "jeszcze zobaczymy".

  czytaj więcej »
tvnpix