Fakty po południu

W ciąży zdiagnozowano u niej raka. Czeka na przeszczep, by móc wrócić do synka

W ciąży usłyszała szokującą diagnozę - chłoniak. Młoda mama zaraz po porodzie zamiast do domu trafiła na oddział hematologii. Maleńkim Tymkiem opiekuje się tata. A pani Katarzyna walczy. I czeka na przeszczep. Rodzina i przyjaciele kobiety apelują: rejestrujcie się. Bo szpik będzie potrzebny, by mama wróciła do synka.

Autor: Katarzyna Czupryńska-Chabros / Źródło: Fakty po południu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Szczecin testuje "yellow boxy"

  Szczecin testuje "yellow boxy"

  W Szczecinie pojawiły się tak zwane yellow boxy. To pomysł rodem z Londynu, żeby kierowcy nie blokowali skrzyżowań, kiedy nie ma miejsca, żeby z nich zjechać. Obszary zamalowane żółtą kratką wyznaczają część skrzyżowania, gdzie zatrzymanie pojazdu sparaliżuje ruch. Ta informacja ma ostrzegać kierowców wjeżdżających na skrzyżowanie i sprawić, by upewnili się, czy mają jak zjechać. Obiekcje do pilotażowego programu ma Ministerstwo Infrastruktury, które twierdzi, że władze Szczecina powinny najpierw uzyskać zgodę działającej przy Ministerstwie Infrastruktury Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

  czytaj więcej »
 • Szybkie radiowozy, motocykle i "tajna broń". Policja idzie na wojnę z piratami

  Szybkie radiowozy, motocykle i "tajna broń". Policja idzie na wojnę z piratami

  Policyjne specgrupy SPEED od piątku wyjeżdżają na drogi województw łódzkiego i dolnośląskiego. W ich skład wchodzą nie tylko funkcjonariusze drogówki, ale również policjanci z wydziałów kryminalnego i do walki z cyberprzestępczością. Ich zadaniem będzie walka z kierowcami, którzy przekraczają prędkość, są agresywni na drodze i biorą udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Specgrupy mają do dyspozycji bardzo szybkie radiowozy.

  czytaj więcej »
 • "Rozwiązanie Koalicji Europejskiej jest prostym komunikatem"

  "Rozwiązanie Koalicji Europejskiej jest prostym komunikatem"

  Nie będzie wielkiego zjednoczenia opozycji. Już wiadomo, że w jesiennych wyborach do Sejmu i Senatu wystartują trzy bloki opozycyjne. Koalicja Obywatelska z Platformą Obywatelską, Nowoczesną i Inicjatywą Polska, blok Lewica z SLD, Wiosną i Partią Razem, a także blok PSL i wszelkich formacji, które z PSL-em będą chciały wspólnie startować.

  czytaj więcej »
 • Pojechali pod prąd korytarzem życia. "Bezmyślne zachowanie. Brakuje słów"

  Pojechali pod prąd korytarzem życia. "Bezmyślne zachowanie. Brakuje słów"

  W środę na drodze ekspresowej S7 między Nowym Dworem Gdańskim a Gdańskiem zderzyły się trzy pojazdy. Jedna z ciężarówek przewróciła się, blokując drogę. Większość kierowców umożliwiła karetce dojazd do rannych, ale niektórzy postanowili sami skorzystać z korytarza życia. Zawrócili i pojechali pod prąd. Polscy kierowcy często nie potrafią utworzyć korytarza życia. Eksperci zwracają uwagę na potrzebę zaostrzenia prawa. Nad nowelizacją Kodeksu drogowego pracuje już Ministerstwo Infrastruktury.

  czytaj więcej »
 • Wciąż trwają poszukiwania Dawida. "Cały czas informacje są weryfikowane"

  Wciąż trwają poszukiwania Dawida. "Cały czas informacje są weryfikowane"

  To już dziewiąta doba poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego. Wstępne sprawozdania z badań śladów zabezpieczonych w skodzie ojca Dawida już są, ale śledczy nie informują, co z nich wynika. Czekają na ostateczne opracowanie. Eksperci z zabezpieczonych śladów próbują odizolować materiał DNA i ustalić, od kogo pochodzi. To może pomóc w odpowiedzi na pytania, czy ojciec Dawida jechał samochodem tylko z synem, czy nie było tam kogoś jeszcze, i czy w aucie doszło do przestępstwa.

  czytaj więcej »
 • SLD, Wiosna i Razem pójdą wspólnie do wyborów

  SLD, Wiosna i Razem pójdą wspólnie do wyborów

  SLD, Wiosna i Lewica Razem idą wspólnie do wyborów parlamentarnych jako Lewica. - Macie państwo dzisiaj przed sobą trzech tenorów, którzy całkiem nieźle śpiewają w tej polityce - stwierdził lider Wiosny Robert Biedroń. Kluczowe ustalenia zapaść miały na wieczornym spotkaniu w jednej z warszawskich restauracji. Jednak ostatecznej decyzji, w jakiej formule i z jakim programem trzy partie w wyborach wystartują, trzej liderzy w piątek nie ogłosili.

  czytaj więcej »
 • Pies ruszył pociągiem do Gdyni. "Historia z romansem w tle"

  Pies ruszył pociągiem do Gdyni. "Historia z romansem w tle"

  Wskoczył do pociągu i ruszył nad morze bez biletu i bez właściciela. Załoga konduktorska pendolino wypatrzyła psiego pasażera na gapę. Okazało się, że pies w Rzeszowie o szóstej rano w środę wskoczył do pociągu jadącego do Gdyni. Kolejarze powiadomili Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i właśnie w Krakowie zostawili psa. Szybko znalazła się właścicielka psa.

  czytaj więcej »
 • Obok zamku budowanego w Puszczy Noteckiej powstaje dom dla rysiów

  Obok zamku budowanego w Puszczy Noteckiej powstaje dom dla rysiów

  Zamek w Puszczy Noteckiej pnie się do góry. Jest już wieża, fosa, a w planach są zwodzone mosty. Tuż obok powstaje też centrum rehabilitacji rysiów. Projekt współfinansuje inwestor, który buduje zamek w Stobnicy. On też udostępnił teren dla naukowców i dzikich zwierząt. - Rysie w głowie tego pana zawsze były - słyszymy od osób zaangażowanych w budowę.

  czytaj więcej »
 • Słowaczka zamiast Beaty Szydło na czele komisji PE

  Słowaczka zamiast Beaty Szydło na czele komisji PE

  Tym razem nie sprawdziło się powiedzenie do trzech razy sztuka. Beata Szydło nie została szefową komisji zatrudnienia i spraw socjalnych Parlamentu Europejskiego. Wygrała Słowaczka Lucia Durisz Nicholsonova, która też jest członkiem frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów. W swoim kraju należy do liberalnej partii Wolność i Solidarność. Teraz polscy politycy z obozu rządzącego muszą się skupić na tym, kogo zaproponują do Komisji Europejskiej.

  czytaj więcej »
 • "Pojawiły się kolejne, nowe informacje". Ósma doba poszukiwań Dawida

  "Pojawiły się kolejne, nowe informacje". Ósma doba poszukiwań Dawida

  Środowe, kolejne już poszukiwania okolic węzła Konotopa nie przyniosły rezultatów. Policjanci szukają 5-letniego Dawida Żukowskiego już ósmy dzień, ale w czwartek nie podali, w którym dokładnie miejscu. Według ustaleń Straży Granicznej Dawid nie przekroczył granic Unii Europejskiej. Śledczy zbierają informacje o ojcu chłopca, który popełnił samobójstwo.

  czytaj więcej »
tvnpix