Fakty po południu

Beata Szydło spowodowała stłuczkę w Krakowie. Dostała mandat i punkty karne

450 złotych mandatu i 6 punktów karnych za nocną stłuczkę dla Beaty Szydło. W niedzielę w centrum Krakowa była premier i obecna europosłanka Prawa i Sprawiedliwości wyjechała z drogi podporządkowanej i doprowadziła do kolizji z innym samochodem. Na szczęście nikt nie został ranny.

ZOBACZ CAŁY ODCINEK "FAKTÓW PO POŁUDNIU" W TVN24GO

Autor: Aneta Regulska / Źródło: Fakty po południu TVN24

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Paweldrig
Paweldrig

Robienie z tego wielkiej afery jest przesadą, miała stłuczkę, zapłaciła mandat i po co płakakać nad rozlanym mlekiem, niech pierwszy rzuci kamieniem dziennikarz tvn który chodź raz nie miał dzwona. Może i siara, ale większy wstyd był by gdyba była pod wpływem jak dawny redakcyjny kolega Kamil D.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Maseczki, ograniczenia i masowe testowanie. Świat zmaga się z pandemią

    Maseczki, ograniczenia i masowe testowanie. Świat zmaga się z pandemią

    Europa walczy z pandemią. Niemal we wszystkich krajach noszenie maseczek jest obowiązkowe, a za odmowę grozi grzywna, a nawet więzienie. W Czechach dobowy przyrost zakażeń przekroczył 15 tysięcy, słowacja rozpoczęła masowe testowanie obywateli, a szef WHO mówi, że świat znalazł się w krytycznym punkcie. Na całym świecie koronawirusa wykryto u ponad 42 milionów osób.

    czytaj więcej »
   • Rozporządzenie premiera wprowadza nowe ograniczenia dla seniorów

    Rozporządzenie premiera wprowadza nowe ograniczenia dla seniorów

    Wraz z wprowadzeniem na terenie całego kraju strefy czerwonej, ograniczenia dotknęły również seniorów. W opublikowanym rozporządzeniu - podpisanym przez Mateusza Morawieckiego - można przeczytać, że osoby, które ukończyły siedemdziesiąty rok życia, mogą się przemieszczać wyłącznie w celach związanych z pracą zawodową, z zaspokajaniem niezbędnych potrzeb życia codziennego i sprawowaniem lub uczestniczeniem w sprawowaniu kultu religijnego.

    czytaj więcej »
   • Od soboty nowe ograniczenia w Polsce

    Od soboty nowe ograniczenia w Polsce

    Od soboty czerwoną strefą objęta jest cała Polska. Dodatkowymi obostrzeniami - restauracje, kawiarnie i bary, które obecnie posiłki mogą wydawać wyłącznie na wynos. Seniorzy i młodzież mają ograniczoną możliwość wychodzenia z domu. Wesela, komunie, jakiekolwiek przyjęcia okolicznościowe zostają odwołane. W kościołach może przebywać mniej wiernych. Wszystkich obowiązuje niezmiennie dystans, częsta dezynfekcja i maseczka i na ustach i na nosie.

    czytaj więcej »
   • Kolejny dzień protestów po orzeczeniu TK w sprawie aborcji

    Kolejny dzień protestów po orzeczeniu TK w sprawie aborcji

    W sobotę rozpoczęły się kolejne protesty przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który uznał za niezgodne z konstytucją prawo do aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. Demonstracje odbywają się już między innymi w Łodzi i Poznaniu, a kolejne zaplanowane są w wielu innych miastach Polski.

    czytaj więcej »
   • Cała Polska została objęta czerwoną strefą

    Cała Polska została objęta czerwoną strefą

    Premier zapewnia o przemyślanej strategii rządu, ale obostrzenia wprowadza z dnia na dzień, czym w kłopoty finansowe i logistyczne wpędza przede wszystkim właścicieli lokali gastronomicznych, bo ci na przystosowanie do nowej sytuacji dostali raptem kilkanaście godzin. Od soboty 24 października - przez co najmniej dwa tygodnie - restauracje będą zamknięte, a posiłki wydawać mogą wyłącznie na wynos. Od 24 października cała Polska jest tak zwaną czerwoną strefą.

    czytaj więcej »
   • Ostatnia debata przed wyborami w USA. Komentatorzy podzieleni

    Ostatnia debata przed wyborami w USA. Komentatorzy podzieleni

    Mniej agresji, mniej chaosu, ale temperatura sporu niezmiennie wysoka. To była ostatnia debata Trump-Biden przed listopadowymi wyborami. Na nowych zasadach i bardziej stonowana niż poprzednia. Ale personalnych ataków nie brakowało, a kandydaci różnili się we wszystkich omawianych kwestiach. Media też są podzielone. Nie ma zgodnego wskazania kto wygrał starcie w Nashville.

    czytaj więcej »
   • Komentarze po orzeczeniu TK w sprawie prawa antyaborcyjnego

    Komentarze po orzeczeniu TK w sprawie prawa antyaborcyjnego

    PiS wydał wojnę kobietom, ale to kobiety tę wojnę wygrają - mówi wicemarszałek Senatu Gabriela Morawska-Stanecka z Lewicy. Lider Platformy Borys Budka dorzuca, że pod osłoną pandemii i rękami "pseudosędziów PiS" zaostrza ustawę aborcyjną. Choć przedstawiciele obozu władzy przekonują, że Trybunał podjął niezależną decyzję, a państwo będzie pomagać kobietom rodzącym niepełnosprawne dzieci. Czwartkowe orzeczenie praktycznie przekreśla obowiązujący od niemal 30 lat tak zwany kompromis aborcyjny.

    czytaj więcej »
   tvnpix