Fakty po południu

"Mariusz Kamiński powinien przedstawić pełny raport na temat bałaganu w CBA"

Opozycja domaga się raportu od koordynatora służb specjalnych na temat sytuacji w CBA. Chodzi o pieniądze, które miały zginąć z funduszu operacyjnego. Według różnych doniesień może to być nawet kilkanaście milionów złotych. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pieniądze w reklamówkach miała wynosić pracownia biura.

Autor: Jan Piotrowski / Źródło: Fakty po południu TVN24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • W Katowicach rusza Intel Extreme Masters. Co z zagrożeniem koronawirusem?

  W Katowicach rusza Intel Extreme Masters. Co z zagrożeniem koronawirusem?

  Katowice na kilka dni staną się światową stolicą e-sportu. W piątek rusza impreza o nazwie Intel Extreme Masters. W programie są turnieje gier komputerowych Counter Strike: Global Offensive i StarCraft II. Potrwają one do niedzieli. W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa z Chin organizatorzy imprezy zapowiadają specjalne środki bezpieczeństwa.

  czytaj więcej »
 • Zagrożenie koronawirusem. Specjalne procedury dla podróżujących

  Zagrożenie koronawirusem. Specjalne procedury dla podróżujących

  Na polskich lotniskach sprawdza się temperaturę osobom przylatującym z Włoch i Chin. Pasażerowie wypełniają też tak zwane karty lokalizacyjne. W pociągach drużyny konduktorskie są wyposażane w środki higieny i maseczki dla osób, co do których zaistnieje podejrzenie zakażenia koronawirusem z Chin. Osoby, które wracają z Włoch autobusami lub własnymi samochodami, nie są jednak sprawdzane. Dostają tylko SMS-y informacyjne po przekroczeniu granic kraju.

  czytaj więcej »
 • Planował zabójstwo ojca, powiązano go z inną zbrodnią. Mężczyzna usłyszał zarzuty

  Planował zabójstwo ojca, powiązano go z inną zbrodnią. Mężczyzna usłyszał zarzuty

  Syn chciał przejąć majątek ojca ale zbrodnia, którą zaplanował, nie była doskonała. Ranny w głowę ojciec trafił do tego szczecińskiego szpitala. Wtedy powstał plan B, w którym też się nie powiódł. Przy okazji wyszła na jaw zbrodnia sprzed lat. Mężczyzna usłyszał zarzuty zabójstwa jednej osoby i usiłowania zabójstwa własnego ojca. Obok niego za udział w zbrodniach odpowiedzieć mają także trzy inne osoby. Cała czwórka trafiła do aresztu.

  czytaj więcej »
 • Sędzia Igor Tuleya ma mieć postawione zarzuty. "Ustawa kagańcowa zaczyna być wykorzystywana"

  Sędzia Igor Tuleya ma mieć postawione zarzuty. "Ustawa kagańcowa zaczyna być wykorzystywana"

  Sędzia Igor Tuleya, który stał się jednym z symboli walki o niezawisłość sędziowską i niezależność sądów, ma mieć uchylony immunitet i postawione zarzuty. Chce tego Prokuratura Krajowa, która zwróciła się z tym do Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Prokuratura zarzuca sędziemu Tuleyi między innymi rozpowszechnianie informacji z postępowania przygotowawczego. Chodzi o ujawnienie treści uzasadnienia wyroku, w którym sędzia Igor Tuleya nakazał prokuraturze wznowienie umorzonego śledztwa w sprawie słynnego posiedzenia Sejmu w Sali Kolumnowej.

  czytaj więcej »
 • 9-latka zmarła na grypę. Są wyniki badań

  9-latka zmarła na grypę. Są wyniki badań

  Znamy wyniki badań histopatologicznych 9-latki, która zmarła w szpitalu w Bielsku-Białej. Przyczyną śmierci była grypa typu A. Cała jej najbliższa rodzina zachorowała. Właśnie teraz przypada coroczny szczyt zachorowań na grypę. Warto jeszcze się zaszczepić. Tylko w ostatnim tygodniu na grypę zachorowało w Polsce ponad 200 tysięcy osób.

  czytaj więcej »
 • We Włoszech przybywa osób zakażonych koronawirusem z Chin

  We Włoszech przybywa osób zakażonych koronawirusem z Chin

  Gubernator Lombardii Attilio Fontana ogłosił, że poddaje się kwarantannie - tylko dlatego, że u jednej z jego najbliższych współpracowniczek wykryto zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Do czwartku we Włoszech wykryto 528 przypadków zakażeń nowym koronawirusem. Dotychczas zmarło tam z powodu COVID-19 czternaście osób. 40 osób wyzdrowiało. W północnych Włoszech ogłoszono kwarantanny całych miejscowości, ale rząd i tak zaprasza turystów.

  czytaj więcej »
 • "Mamy przed sobą kryzys, nadchodzi epidemia"

  "Mamy przed sobą kryzys, nadchodzi epidemia"

  Dwa hotele, jeden na Teneryfie, a drugi w w Innsbrucku, pozostają odcięte od świata z powodu pojawienia się w nich osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Władze kolejnych krajów europejskich informują o pierwszych przypadkach zakażeń. W ciągu ostatniej doby do tej grupy dołączyły Dania, Norwegia, Estonia, Rumunia, Macedonia Północna i Grecja. We Francji i w Niemczech mówi się o groźbie epidemii. Obawy w Europie rosną, jednak jak dotąd nikt nie proponuje zamykania granic.

  czytaj więcej »
 • O koronawirusie w Senacie. Główny Inspektor Sanitarny zaleca spokój

  O koronawirusie w Senacie. Główny Inspektor Sanitarny zaleca spokój

  Koronawirus, sytuacja epidemiologiczna i gotowość polskich służb - informacji w tej sprawie na posiedzeniu Senatu udzielił wiceminister zdrowia i główny inspektor sanitarny Jarosław Pinkas. W całej Polsce kwarantannie poddanych jest ponad 50 osób, w szpitalach - prawie drugie tyle. Nadzorowi epidemiologicznemu podlega półtora tysiąca osób.

  czytaj więcej »
 • Jak zminimalizować ryzyko zakażenia? Minimum to częste i dokładne mycie rąk

  Jak zminimalizować ryzyko zakażenia? Minimum to częste i dokładne mycie rąk

  Co powinniśmy robić w sytuacji zagrożenia koronawirusem? Jak się zabezpieczyć? Wskazania są różne, w zależnosci od tego, czy wracamy do kraju z potencjalnie niebezpiecznego regionu i czy czujemy się źle, czy nie. Nawet jednak, gdy nie ruszaliśmy się z kraju, możemy spotkać kogoś, kto wrócił, albo po prostu dotknąć miejsca, na które ten ktoś wcześniej kichnął. Wirus przenosi się drogą kropelkową. Minimum, które możemy zrobić, by zminimalizować ryzyko zakażenia, to częste i dokładne mycie rąk.

  czytaj więcej »
tvnpix