Fakty po południu

  • Foto: tvn24 | Video: Katarzyna Czupryńska-Chabros / Fakty po południu TVN24
  • Gowin stawia PiS ultimatum w sprawie lex TVN. W tle oświadczenie kongresmenów
  • Kaczyński mówi o likwidacji Izby Dyscyplinarnej. Podkreśla, że to i tak "było planowane"

20 lat TVN24. Na antenie mówiliśmy nie tylko o polityce, także o ludzkich sprawach

Od 20 lat reporterzy TVN24 są tam, gdzie warto i trzeba być. Także tam, gdzie inni nie chcą. Wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy najważniejsze i najciekawsze. Na antenie TVN24 jest także przestrzeń dla tematów spoza bieżącego nurtu polityki. Z reguły do ich realizacji potrzeba więcej czasu, więcej wysiłku i zaangażowania, ale nie mamy wątpliwości, że warto i trzeba je pokazywać.

Na antenie TVN24 mówiliśmy między innymi o dolnośląskim Walimiu, w którym Łukasz Kazek odnalazł zaginione klisze, na których po wojnie zostali uchwyceni mieszkańcy miejscowości. Pan Łukasz postanowił ich znaleźć. Wszystkiemu przyglądał się reporter TVN24 - Mateusz Kudła, którego dokument na ten temat zdobył międzynarodowe uznanie.

Zobacz więcej: Ludzie z klisz - tylko w TVN24 GO

Marek Osiecimski przygotował reportaż o nieznanych bohaterach sierpnia 1989 roku. Nie mogło go zabraknąć na antenie pierwszej całodobowej telewizji informacyjnej w Polsce. - Pogłębianie właśnie takich nieoczywistych tematów, między innymi historycznych, w sposób, który znałem z publicznych stacji telewizyjnych, prawdziwych publicznych stacji telewizyjnych na świecie, takich jak BBC czy PBS, jest w TVN24 możliwe - opowiada autor.

Zobacz więcej: Stoczniowcy. Ludzie z tła - tylko w TVN24 GO

Kolejnym ważnym momentem w historii TVN24 była premiera dokumentalnego filmu "My, Naród". - To jest opowieść o tym, jak Polska w 1989 roku odzyskała wolność i jak czołgała się na początku, a potem z coraz większą prędkością dołączyła do krajów zachodnich, włączyła się do NATO - opowiada jego współtwórca Jacek Stawiski.

Zobacz więcej: My, naród - tylko w TVN24 GO

Autor: Katarzyna Czupryńska-Chabros / Źródło: Fakty po południu TVN24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

tvnpix