Fakty po południu

17 rodzin w jednej chwili straciło wszystko. Ruszyła akcja pomocy

17 rodzin w jednej chwili straciło wszystko. Ruszyła akcja pomocy

17 rodzin w jednej chwili straciło wszystko. Ruszyła akcja pomocy

Foto: tvn24 | Video: Aneta Regulska / Fakty po południu
Przerabiają samochody, którymi jeżdżą gwiazdy z całego świata. Teraz słynni bracia Collins postanowili wesprzeć akcję zbiórki pieniędzy na rzecz pogorzelców z Lądka Zdroju. 17 rodzin we wrześniowym pożarze, który strawił trzy kamienice w centrum miasta, straciło dorobek życia. By stanąć na nogi potrzebują pomocy.

Autor: Aneta Regulska / Źródło: Fakty po południu

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
KP2015

A może tak było się po prostu odpowiednio ubezpieczyć. Ale obecny rząd uczy, żre takie postępowanie to frajerstwo, bo zaraz się ktoś znajdzie aby dać.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   2
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   addari

   Otóż to ! Ubezpieczenie od m.in. pożaru kosztuje niewiele, a tu znowu słychać pytania : "Co gmina zrobi ? Mieszkań nie ma " itp.
   Płacisz jakieś grosze ubezpieczycielowi to ubezpieczyciel wypłaci za mieszkanie i wyposażenie setki tyś. zł. , nie płacisz, to ponosisz konsekwencje swojego wyboru- tak to działa w świecie odpowiedzialnych rozwiń

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     Zasady forum
     Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

     Pozostałe informacje

     • Śląscy kardiolodzy zbadali wpływ smogu na choroby serca i udary

      Śląscy kardiolodzy zbadali wpływ smogu na choroby serca i udary

      Z powodu zanieczyszczenia powietrza chorujemy i umieramy, a z roku na rok jest coraz gorzej. Lekarze ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu zbadali, jak smog wpływa na liczbę pacjentów z zawałami serca i udarami. Liczby mówią same za siebie. Z powodu zanieczyszczeń rocznie umiera około 47-50 tysięcy ludzi, czyli jedno miasteczko.

      czytaj więcej »
     • Kłęby czarnego dymu nad Wirginią Zachodnią

      Kłęby czarnego dymu nad Wirginią Zachodnią

      Ogromny pożar magazynu w mieście Parkersburg w amerykańskim stanie Wirginia Zachodnia. W budynku przechowywane były duże ilości plastiku. Lokalne władze zleciły badania próbek powietrza i opadającego w okolicy popiołu. Wstępne wyniki wykazały, że pobliskim mieszkańcom nic nie grozi.

      czytaj więcej »
     • Bobot - robot pomagający chorym dzieciom

      Bobot - robot pomagający chorym dzieciom

      Jest pomocnikiem chorych dzieci i personelu medycznego. Bobot, bo tak nazywa się robot z Politechniki Białostockiej zmierzy temperaturę, sprawdzi puls i nawet opowie bajkę. Sympatycznie wyglądająca maszyna ma pomagać na oddziałach dziecięcych i rozweselać pacjentów. Jak się okazuje roboty są coraz częściej wykorzystywane w pracy dziećmi.

      czytaj więcej »
     • Mariano Rajoy chce tymczasowego ograniczenia autonomii Katalonii

      Mariano Rajoy chce tymczasowego ograniczenia autonomii Katalonii

      Po próbach wybicia się na niepodległość teraz Katalonię, czeka ograniczenie autonomii. Premier Hiszpanii ogłosił, że zwróci się do Senatu o zgodę na zastosowanie procedury z artykułu 155. hiszpańskiej konstytucji. Daje on rządowi w Madrycie mandat do podporządkowania sobie autonomii wewnątrz kraju. Szef rządu Hiszpanii wystąpił na konferencji po nadzwyczajnym posiedzeniu Rady Ministrów - zwołanym właśnie w sprawie sytuacji w Katalonii. Mariano Rajoy poinformował, że procedura ograniczenia autonomii tego regionu to środek ostateczny, ale Barcelona nie dała Madrytowi innego wyboru. Podkreślił jednocześnie, że nie chodzi o zupełną likwidację autonomii, a jedynie o usunięcie tych przedstawicieli regionalnych władz, którzy złamali konstytucję Hiszpanii.

      czytaj więcej »
     • Nieformalny początek kampanii samorządowej

      Nieformalny początek kampanii samorządowej

      Tak gorącej politycznej soboty nie było od dawna. Prezes PiS Jarosław Kaczyński mówi o jedności prawicy, wspólnej drodze do sukcesu i o małym sporze w rodzinie Zapewnia, że w jedności uczestniczy prezydent Andrzej Duda. Opozycja również nie milczy - tu też słychać o zjednoczeniu i "totalnej propozycji" dla Polaków. Lider PO Grzegorz Schetyna ani razu nie mówił o partii rządzącej - za to bardzo dużo obiecywał swoim wyborcom. Natomiast szef Nowoczesnej Ryszard Petru dodaje, że siłą jest tworzenie wspólnych list wyborczych.

      czytaj więcej »
     • 33 lat temu zamordowany został ks. Jerzy Popiełuszko

      33 lat temu zamordowany został ks. Jerzy Popiełuszko

      Kapelan "Solidarności", nazywany kapłanem niezłomnym, błogosławiony Kościoła Katolickiego - ksiądz Jerzy Popiełuszko. Mijają 33 lata od jego męczeńskiej śmierci. Bezpośredni mordercy zostali skazani w 1985 r. w tzw. procesie toruńskim. Wciąż jednak nie są znane szczegóły tej zbrodni. Czy jest szansa, że wyjaśni je sejmowa komisja śledcza?

      czytaj więcej »
     • To koniec autonomii Katalonii? Madryt traci cierpliwość

      To koniec autonomii Katalonii? Madryt traci cierpliwość

      To był ostateczny termin i właśnie minął. Czy Madryt sięgnie teraz po ostateczne rozwiązanie? Premier Katalonii znowu uniknął jasnej odpowiedzi i nie sprecyzował, czy region ogłosił niepodległość czy nie. Rząd centralny stracił cierpliwość - Barcelona może stracić przywileje. W sobotę nadzwyczajne posiedzenie rządu, które może stać się początkiem końca katalońskiej autonomii.

      czytaj więcej »
     tvnpix