Fakty o Świecie

  • Video: TVN24 BiS
  • Olechowski: polski rząd popełnia mnóstwo dyplomatycznych błędów
  • Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy. „Chcą się rozstać za porozumieniem stron, bez brudnych batalii sądowych”

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta najgorętszym tematem XXI wieku?

Informacja o złożeniu przez Angelinę Jolie dokumentów rozwodowych przeciwko Bradowi Pittowi zelektryzowała cały świat show biznesu. Wieli z nich zastanawia się, czy czeka nas wyjątkowo długa i zaciekła batalia sądową? – Można by powiedzieć, że Angelina właściwie niewiele chce, bo mówi tylko o wyłącznej opiece nad szóstką ich dzieci. Pozwoliłaby Bradowi widywać się z dziećmi, nie chce od niego alimentów – powiedziała w "Faktach z Zagranicy" Anna Ibisz redaktor naczelna "Gali".

W rozmowie z Piotrem Kraśko Anna Ibisz dodała, że takie oczekiwania "to niewiele jak na Laurę". A mowa o Laurze Wasser, znanej prawniczce rozwodowej, której, jak przypomina Ibisz, niedawno udało się z powodzeniem i w szybkim tempie rozwieźć za "kwotę na tak zwane waciki" Johnny’go Deppa z Amber Heard, która posądzała aktora o przemoc. Wątek rozmowy nt. przyćmienia, przez tak gorący medialnie rozwód, karier dwojga uznanych aktorów uciął krytyk filmowy "Na ekranie" Kamil Śmiałkowski, mówiąc, że "to są dwa różne światy". Choć, jak przyznaje, to może być "najważniejszy związek aktorski XXI w.".

Źródło: TVN24 BiS

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

tvnpix