Fakty o Świecie

 • Foto: tvn24 | Video: Fakty o Świecie TVN24 BiS
 • Groźne choroby zawodowych sportowców. "Są sytuacje, na które nie mamy wpływu
 • Zabieranie bagażu w trakcie ewakuacji "absolutnie nie powinno mieć miejsca"

"Żadnego powodu do stygmatyzowania nie widzę"

- Kara dla dzieci, że mają rodziców takich, a nie innych, jest co najmniej nie na miejscu - stwierdziła w "Faktach o Świecie" TVN24 BiS ekspertka ds. islamu Katarzyna Górak-Sosnowska. Skomentowała w ten sposób kwestię przyjmowania w Europie dzieci obywateli krajów europejskich, którzy wyjechali walczyć dla ISIS, a na Bliskim Wschodzie urodziło im się dziecko. - Żadnego powodu do stygmatyzowania nie widzę - ocenił drugi gość programu, ekspert ds. bezpieczeństwa Piotr Niemczyk.

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
asianse

Ten dziadek jest ojcem MATKI dzieci, a nie ojcem ojca dzieci.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Najtragiczniejsza doba od początku pandemii w Brazylii

    Najtragiczniejsza doba od początku pandemii w Brazylii

    Minionej doby w Brazylii zmarło ponad 4200 osób, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Nowa fala nabiera tempa, szczyt zachorowań może nie nastąpić przez najbliższe tygodnie - alarmują eksperci. Sąsiednie kraje, w których sytuacja też jest trudna, zamykają granice z Brazylią, by powstrzymać wzrost liczby chorych. Brazylijczycy mają problem ze znalezieniem niezbędnej opieki, lekarze są na skraju wyczerpania, a w szpitalach brakuje wolnych łóżek. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

    czytaj więcej »
   • Nie żyje książę Filip. Miał 99 lat

    Nie żyje książę Filip. Miał 99 lat

    Nie żyje książę Filip - mąż Elżbiety II. Jak pisze Pałac Buckingham - odszedł spokojnie o poranku na zamku w Windsorze. Miał 99 lat. Trzy tygodnie temu po miesiącu leczenia wyszedł ze szpitala. W ostatnich latach cierpiał na różne dolegliwości, miał chore serce. W czerwcu skończyłby 100 lat. Był najdłużej żyjącym mężczyzną w całej historii brytyjskiej rodziny królewskiej.

    czytaj więcej »
   • "Przemoc z bronią jest w tym kraju epidemią i to żenujące dla całego świata"

    "Przemoc z bronią jest w tym kraju epidemią i to żenujące dla całego świata"

    Przemoc z bronią jest w tym kraju epidemią - mówił emocjonalnie Joe Biden o przemocy przy użyciu broni palnej w Ameryce. W tym tygodniu doszło do kolejnej strzelaniny - tym razem w Południowej Karolinie. Zmiany proponowane przez Bidena dotyczą między innymi kwestii technicznych, tak by utrudnić lub uniemożliwić samodzielne tworzenie pistoletów albo łatwe przerabianie ich w karabiny. Czy Ameryka wycierpiała już tyle, że zatamuje przemoc z użyciem broni? Prawo do noszenia broni gwarantuje przecież druga poprawka do konstytucji. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

    czytaj więcej »
   • Słowacy kupili rosyjską szczepionkę na COVID-19. Teraz mają poważne wątpliwości

    Słowacy kupili rosyjską szczepionkę na COVID-19. Teraz mają poważne wątpliwości

    200 tysięcy dawek Sputnika V, które zakupiła Słowacja, ma inny skład niż dawki, które trafiły do innych krajów. Rosyjska szczepionka dzieli polityków w całej Europie. Na Słowacji już doprowadziła do rozpadu rządu. Europejska Agencja Leków wciąż bada Sputnika V, również pod kątem standardów etycznych badań na ludziach. Niemcy nie wykluczają zakupienia dawek Sputnika V. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

    czytaj więcej »
   • Włochy, Grecja i Hiszpania myślą o zaszczepieniu populacji całych wysp przed wakacjami

    Włochy, Grecja i Hiszpania myślą o zaszczepieniu populacji całych wysp przed wakacjami

    Węgry już luzują część obostrzeń, we Francji przyrost zakażeń wyhamowuje, a we Włoszech restauratorzy protestują przeciwko restrykcjom, choć przez kraj przetacza się trzecia fala zachorowań na COVID-19. Rząd Włoch myśli już o sezonie wakacyjnym - jest pomysł, by zaszczepić mieszkańców określonych wysp, gdzie mogliby potem przybywać turyści. Taki sposób ożywienia turystyki wprowadzają też Hiszpanie i Grecy. Władze w Atenach do końca kwietnia chcą zaszczepić mieszkańców 69 wysp na Morzu Egejskim. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

    czytaj więcej »
   • "Plany Bidena na pewno są przełomowe"

    "Plany Bidena na pewno są przełomowe"

    Jakie plany wobec gospodarki ma Joe Biden? Jak prezydent chce zmienić Amerykę pod swoimi rządami i jak wielkie pieniądze chce wydać na te zmiany? To jeden z elementów walki o prymat w globalnej gospodarce i wyścigu z Chinami. - Nie wszystko da się efektywnie wprowadzić w życie. Będzie sporo zmarnowanych pieniędzy - ocenił profesor Krzysztof Błędowski z Manufacturers Alliance for Productivity and Innovation. - Plany Bidena na pewno są przełomowe - stwierdził Ignacy Morawski, główny ekonomista dziennika "Puls Biznesu". - Przyjęcie tego planu nie jest niemożliwe, ale będzie trudne - oceniła profesor Małgorzata Zachara-Szymańska z Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ.

    czytaj więcej »
   • Porażający raport Amnesty International. Organizacja krytykuje postawę bogatych państw

    Porażający raport Amnesty International. Organizacja krytykuje postawę bogatych państw

    Bogate państwa nie zdały testu z solidarności - alarmuje Amnesty International. W najnowszym raporcie organizacja pisze o tym, że pandemia pogłębiła nierówności społeczne, a światowi przywódcy postanowili wykorzystać kryzys do wzmocnienia swojej pozycji i łamania praw człowieka. Wśród przykładów - Rosja i Aleksiej Nawalny. Zdaniem Amnesty International Moskwa wystawia opozycjonistę na proces powolnej śmierci. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

    czytaj więcej »
   • Prezydent Białorusi o relacjach z Polską: przelała się czara goryczy

    Prezydent Białorusi o relacjach z Polską: przelała się czara goryczy

    Prezydent Alaksandr Łukaszenka komentował we wtorek stosunki pomiędzy Polską a Białorusią. Padły stwierdzenia o "dostawaniu w mordę", czy "bandytach z Armii Krajowej". Łukaszenka zabrał też głos w sprawie Polaków mieszkających na Białorusi. Stwierdził, że jeśli któryś z nich chce wyjechać, to nie będzie zatrzymywany. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

    czytaj więcej »
   tvnpix