Fakty o Świecie

"To może być bardzo ważna karta we współczesnej historii Hollywood"

To jest czas by nazwać rzeczy po imieniu. Molestowanie i wykorzystywanie seksualne należy potępić - stwierdził w "Faktach z Zagranicy" TVN24 BiS Mateusz Hładki, dziennikarz "Dzień dobry TVN", mówiąc zbliżającej się gali wręczenia Złotych Globów. - To może być bardzo ważna karta we współczesnej historii Hollywood - dodał.

Źródło: Fakty z zagranicy TVN24 BiS

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Rosyjska dezinformacja na rzecz Trumpa? Senat USA ma raporty

  Rosyjska dezinformacja na rzecz Trumpa? Senat USA ma raporty

  To, że Rosja ingerowała w amerykańskie wybory - wiemy. Ale teraz są nowe szczegóły. Mówiąc krótko - rosyjska propaganda ograła Amerykanów. Wśród najnowszych informacji, które płyną z raportów dla Senatu Stanów Zjednoczonych pojawiają się doniesienia o tym, w jaki sposób rosyjskie trolle brały na cel wyborców afroamerykańskich, którzy zwykle głosują na Partię Demokratyczną. W tym wypadku - namawiano ich, by nie głosowali w ogóle lub - by poparli inną kandydatkę. Rozpowszechniali też regularne kłamstwa na temat Hillary Clinton - jakoby była wspierana finansowo przez rasistów z Ku Klux Klanu. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Kibice zaskoczeni. "Cudowne dziecko" indyjskiego futbolu ma 28 lat

  Kibice zaskoczeni. "Cudowne dziecko" indyjskiego futbolu ma 28 lat

  Ledwie szesnastoletni chłopak w październiku był bohaterem i idolem piłkarskich Indii. Pobił bowiem rekord i zdobył bramkę jako najmłodszy futbolista w historii ich ligi. Jakież więc było zdziwienie, w Indiach i na świecie, gdy teraz okazało się, że Gurav Mukhi nie ma 16 lat, ale... 28. I nawet jego dorodny wąs nie zdradził, jaka jest prawda. Inna sprawa, że nie on jedyny w historii sportu starał się uchodzić za młodszego niż jest. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Masowe protesty na Węgrzech. "Mamy już tego dość"

  Masowe protesty na Węgrzech. "Mamy już tego dość"

  Węgrzy sprzeciwiają się zmianom w kodeksie pracy, które zwiększają limit nadgodzin z 250 do 400 oraz wydłużają okres ich rozliczania z roku do trzech lat. Demonstranci mówią wprost o ustawie niewolniczej. To już piąta demonstracja w ciągu zaledwie kilku dni. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • "To potwór. Robił straszne rzeczy". Ofiary "Jana od Boga" zabierają głos

  "To potwór. Robił straszne rzeczy". Ofiary "Jana od Boga" zabierają głos

  Pomocy szukały u niego dziesiątki tysięcy ludzi. Jedni twierdzą, że dzięki jego pomocy pokonali nowotwory, inni odzyskali czucie w ciele mimo uszkodzonego rdzenia kręgowego. Porównywano go do Jezusa, który pomagał tam, gdzie medycyna nie dawała rady. Człowiek nazywany "Janem od Boga" podejrzewany jest o zgwałcenie lub seksualne wykorzystanie ponad 300 kobiet.

  czytaj więcej »
 • "Dlaczego ktoś zostaje uzdrowicielem? Bo ma niecne zamiary"

  "Dlaczego ktoś zostaje uzdrowicielem? Bo ma niecne zamiary"

  To jest zapis działalności oszusta, który wykorzystał obszar niezwykle trudno dostępny dla medycyny, czyli bezpośredni kontakt z pacjentem i jednocześnie ogromna nadzieja na wyleczenie - stwierdził w "Faktach o Świecie" TVN24 BiS dr Paweł Grzesiowski z Centrum Medycyny Zapobiegawczej, komentując sprawę "Jana do Boga", którego o molestowanie i gwałty oskarżają setki kobiet. - Ta postać, nazywała siebie "Janem od Boga", co już samo w sobie jest sygnałem ostrzegawczym - dodał drugi gość programu, psychoterapeuta Robert Rutkowski.

  czytaj więcej »
 • Negocjacje przedłużone. Katowice mogą stać się symbolem impasu

  Negocjacje przedłużone. Katowice mogą stać się symbolem impasu

  Końcowych ustaleń szczytu brak. Jest za to zachwyt Andrzeja Dudy z przebiegu imprezy, antynagroda dla Polski jako organizatora konferencji klimatycznej i wielki gniew najmniejszych państw. Wśród nich byłego prezydenta Malediwów, który stoi na czele delegacji. Jeśli świat nie zadba o klimat, to Malediwy jeszcze w tym wieku mogą zniknąć z powierzchni Ziemi. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • "Nie jesteśmy otwarci na negocjacje". May bez nowych gwarancji po szczycie

  "Nie jesteśmy otwarci na negocjacje". May bez nowych gwarancji po szczycie

  Znowu się spotkali i było jak zwykle, ale z tą różnicą, że tym razem chyba się pokłócili, a dziennikarze to nagrali - tak w skrócie można streścić zakończony właśnie szczyt unijnych liderów w Brukseli. Przynajmniej jeśli chodzi o brexit. Brytyjska premier May chciała nowych gwarancji dotyczących umowy w sprawie wyjścia Londynu z Unii Europejskiej. Druga strona odpowiada krotko - nie ma mowy o nowych negocjacjach. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • "Ona naprawdę powinna odejść". Theresa May krytykowana po szczycie

  "Ona naprawdę powinna odejść". Theresa May krytykowana po szczycie

  "Upokorzona", "Europa jest głucha na jej słowa", "ona naprawdę powinna odejść" - brytyjska prasa i komentatorzy są bezlitośni w ocenie najnowszych działań Theresy May, która w Brukseli próbowała zdobyć nowe gwarancje związane z brexitem. Nawet wśród krytyków słychać coś na kształt współczucia, bo z tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia, a czas ucieka. Materiał "Faktów o Świecie" TVn24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Butina przyznała się do spisku przeciwko USA. "Każdy mógł się załamać"

  Butina przyznała się do spisku przeciwko USA. "Każdy mógł się załamać"

  Uległa presji, której nikt by nie podołał, to ofiara informacyjnej wojny - tak Rosjanie interpretują piątkowe wieści ze Stanów Zjednoczonych po tym, jak na ugodę z amerykańskim prokuratorem zdecydowała się Maria Butina. Młoda Rosjanka, która długo twierdziła, że jest niewinna, przyznała się do spisku przeciwko Stanom Zjednoczonym pod kierownictwem przedstawiciela rosyjskich władz. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
tvnpix