Fakty o Świecie

Trump "absolutnie i całkowicie trzymał się promptera"

- To było najlepsze z dotychczasowych wystąpień Donalda Trumpa - powiedziała w "Faktach z Zagranicy" Jolanta Pieńkowska, dziennikarka TVN24 BiS, która relacjonowała z Nowego Jorku amerykańską kampanię wyborczą. - Prezydent absolutnie i całkowicie trzymał się promptera - dodała cytując komentarze amerykańskich mediów dotyczące wystąpienia w Kongresie.

Źródło: Fakty z zagranicy

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Koronawirus pojawił się tuż przed wielką migracją ludności. "Działamy wspólnie, by zapobiec epidemii"

  Koronawirus pojawił się tuż przed wielką migracją ludności. "Działamy wspólnie, by zapobiec epidemii"

  W Chinach pojawił się nowy, tajemniczy wirus, który wywołuje chorobę płuc. Władze chińskie informują o kilkuset chorych i trzech ofiarach śmiertelnych. Brytyjscy naukowcy twierdzą z kolei, że dane są niedoszacowane, bo chorych może być już blisko 2000 osób. Problem w tym, że zbliża się Chiński Nowy Rok, który jest największą doroczną migracją ludności na świecie. Na lotniskach, między innymi w Japonii, Tajlandii, Singapurze i Korei Południowej, podróżni z Chin już przechodzą badania. Chińczycy uspokajają, że kontrolują sytuację.

  czytaj więcej »
 • Nie milkną spekulacje po decyzji Harry'ego i Meghan. "Wydaje się, że Kanada to dopiero pierwszy krok"

  Nie milkną spekulacje po decyzji Harry'ego i Meghan. "Wydaje się, że Kanada to dopiero pierwszy krok"

  Książę Harry po raz pierwszy zabiera głos po decyzji o rezygnacji z obowiązków członka rodziny królewskiej. Chcę, abyście usłyszeli prawdę - mówi i przyznaje, że była to bardzo trudna decyzja, ale musiał ją podjąć dla dobra swojej rodziny. Harry nadal zachowa tytuł i miejsce w kolejce do tronu, ale ani on, ani księżna Meghan, nie będą już mogli używać tytułu "Ich Królewskich Mości". Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Nie "odejście od demokracji" a "polexit"? Światowe media komentują sytuację w Polsce

  Nie "odejście od demokracji" a "polexit"? Światowe media komentują sytuację w Polsce

  To już nie jest odejście od demokracji, to jest polexit - czytamy na portalu politico. Kongres powinien uzależnić amerykańską współpracę wojskową od wypełnienia przez Polskę norm demokratycznych - komentuje "The Washington Post". W "The New York Times" można przeczytać reportaż na temat niewygodnego dla Prawa i Sprawiedliwości sędziego Igora Tulei, w którym sędzia mówi o tym, jakie spotykają go groźby. Czego w ostatnim czasie światowi czytelnicy dowiadują się ze swoich mediów o Polsce? Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Wstrząsające odkrycie w Panamie. Siedmioro osób zamordowanych przez fanatyków

  Wstrząsające odkrycie w Panamie. Siedmioro osób zamordowanych przez fanatyków

  W masowym grobie w Panamie znaleziono ciała siedmiu osób, w tym pięciorga dzieci. Okazuje się, że na miejscu działała agresywna sekta, która ma odpowiadać nie tylko zabójstwa, ale i więzienie lokalnych rodzin. Policja zatrzymała dziesięć osób, odnalazła też maczety i noże. Sektą kierowali religijny fanatycy, którzy twierdzą, że słyszeli wiadomość od Boga. Ich ofiary miały stracić życie na skutek egzorcyzmów. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Normy smogu przekroczone nawet o 1000 procent. Polska jednym z najbardziej zatrutych krajów Europy

  Normy smogu przekroczone nawet o 1000 procent. Polska jednym z najbardziej zatrutych krajów Europy

  Fatalna jakość powietrza. Gdzieniegdzie oddychanie było bardzo trudne. W innych miejscach ocierało się o masochizm, bo normy były przekroczone o 1000 procent. Niestety, w Polsce albo wymiana pieców idzie niesprawnie, albo wręcz troska o powietrze nazywana jest "lewackim straszeniem" i "fanaberią". Marnym pocieszeniem jest to, że inni też ze smogiem mają kłopot. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • "Żyjemy w świecie, w którym walczymy o uwagę"

  "Żyjemy w świecie, w którym walczymy o uwagę"

  - Ważne jest uczenie dzieci, jak bronić się przed presją internetu - powiedziała w "Faktach o Świecie" TVN24 BiS psycholog Joanna Heidtman, mówiąc o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą internet. - Żyjemy w świecie, w którym walczymy o uwagę - stwierdził drugi gość programu i ekspert ds. nowych technologii Piotr Gnyp. - Internet to jest takie pierwsze takie wielkie badanie ludzkiej psychiki - dodał.

  czytaj więcej »
 • "Musimy chronić praworządność". Europosłowie chcą działań w sprawie Polski i Węgier

  "Musimy chronić praworządność". Europosłowie chcą działań w sprawie Polski i Węgier

  Eurodeputowani apelują w rezolucji do Komisji Europejskiej i Rady Unii Europejskiej o wykorzystanie dostępnych narzędzi, by wyeliminować w Polsce i na Węgrzech ryzyko naruszania wartości, które są podstawą funkcjonowania wspólnoty. Politycy PiS przekonują, że ten dokument nie ma żadnej mocy wiążącej. Eurodeputowani z innych państw ostrzegają, że sprawa jest poważna, a ignorowanie orzeczeń Trybunału Sprawiedliwości UE będzie oznaczało faktyczny polexit. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Pół miliona Polaków złożyło wniosek o status osoby osiedlonej na Wyspach

  Pół miliona Polaków złożyło wniosek o status osoby osiedlonej na Wyspach

  Brytyjski minister bezpieczeństwa Brandon Lewis poinformował w czwartek, że zgodnie z najnowszymi statystykami Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii złożyli ponad 500 tysięcy wniosków o przyznanie statusu osoby osiedlonej. Łącznie do tej pory złożono niemal 3 miliony takich wniosków, z czego rozpatrzono, i to pozytywnie, prawie dwa i pół miliona. Jak nasi rodacy na Wyspach przygotowują się na nieuchronny już brexit? Materiał "Faktów o Świecie" TVN24.

  czytaj więcej »
 • "On wie, kto ma ukryty majątek". Kim jest nowy premier Rosji?

  "On wie, kto ma ukryty majątek". Kim jest nowy premier Rosji?

  Michaił Miszustin był wieloletnim szefem Federalnej Służby Podatkowej, a od środy jest premierem Rosji. To on zastąpił Dmitrija Miedwiediewa. Do tej pory nie był uważany za człowieka o wielkich ambicjach politycznych. Komentatorzy są zgodni: Michaił Miszustin to bardziej urzędnik niż rasowy polityk. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
tvnpix