Fakty o Świecie

Korupcja i seksskandal. Lider rosyjskiej opozycji na tropie lekkich obyczajów

Aleksiej Nawalny, tropiący korupcję na najwyższych szczeblach rosyjskiej władzy, wziął się za jej erotyczną stronę. Śledząc internetowy profil młodej kobiety, która nazywa siebie "mistrzynią uwodzenia" i "seksualnym myśliwym na oligarchów" dotarł do najważniejszych gabinetów politycznych w Rosji. Materiał "Faktów z Zagranicy" TVN24 BiS.

Autor: Andrzej Zaucha / Źródło: Fakty z zagranicy TVN24 BiS

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Do brexitu zostało 9 dni. Londyn prosi o więcej czasu

  Do brexitu zostało 9 dni. Londyn prosi o więcej czasu

  Londyn chce opóźnienia brexitu. Szef Rady Europejskiej mówi "tak", ale tylko wtedy, gdy Wielka Brytania przyjmie umowę w tej sprawie. Parlament w Londynie odrzucił ją już dwa razy. Do kolejnego głosowania nad takim samym projektem nie chce dopuścić spiker Izby Gmin. Minęło tysiąc dni od referendum, do ciągle obowiązującej daty brexitu zostało 9 dni. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Papież Franciszek nie przyjął rezygnacji kardynała, który miał ukrywać pedofilię

  Papież Franciszek nie przyjął rezygnacji kardynała, który miał ukrywać pedofilię

  Kardynał skazany za ukrywanie pedofilii sam złożył rezygnację w Watykanie. Teraz okazuje się, że papież Franciszek jej nie przyjął. Arcybiskup Lyonu Philippe Barbarin na razie wycofa się z archidiecezji. Stowarzyszenia ofiar pedofilów są oburzone. Twierdzą, że hierarcha doskonale wiedział o zbrodniach księdza pedofila z jego diecezji i nic nie zrobił. Kardynał mówi, że jest niewinny i będzie się odwoływał od wyroku. Kościół pod przewodnictwem Franciszka zapowiadał niedawno ostrą walkę z pedofilią. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Informatorzy: piloci etiopskiego boeinga do ostatniej chwili szukali rozwiązania w podręczniku

  Informatorzy: piloci etiopskiego boeinga do ostatniej chwili szukali rozwiązania w podręczniku

  Piloci boeinga, który rozbił się w Indonezji w październiku 2018 roku, do końca szukali w podręczniku wytłumaczenia, dlaczego samolot pochyla się w dół. Nie zdążyli znaleźć rozwiązania nim uderzył w wodę - podał w środę Reuters, powołując się na osoby znające zapisy z czarnych skrzynek. Według ekspertów - katastrofa ta była "wyraźnie podobna" do wypadku samolotu tego samego typu, do którego doszło 10 marca w Etiopii. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Zepchnęła koleżankę z mostu wprost do wody, odpowiada przed sądem

  Zepchnęła koleżankę z mostu wprost do wody, odpowiada przed sądem

  Rozmyśliła się, nie była gotowa skakać z mostu do wody. Wyraźnie mówiła "nie". Mimo to została zepchnięta. Nastolatka ze stanu Waszyngton spadła z wysokości piątego piętra i odniosła poważne obrażenia. Koleżanka, która ją popchnęła, stanęła przed sądem. Przyznała się do winy, grozi jej więzienie. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Zbliżają się eurowybory. Unia chce walczyć z internetowymi trollami

  Zbliżają się eurowybory. Unia chce walczyć z internetowymi trollami

  Idzie wiosna, zbliżają się wybory do europarlamentu. Rosyjskie internetowe trolle szykują się do ataku. Putin raczej nie będzie ich powstrzymywał, bo sam kiedyś powiedział, że kiedy jakiś patriota coś napisze w internecie, to czemu miałby mu tego zabraniać. Dezinformacja to potężna broń, ale Unia chce z nią walczyć. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Dziesięć lat temu zamówił dwanaście palet "starych, dobrych żarówek". Wciąż je sprzedaje

  Dziesięć lat temu zamówił dwanaście palet "starych, dobrych żarówek". Wciąż je sprzedaje

  To już dziesięć lat bez tradycyjnych żarówek w Unii, o które upomniał się nie tak dawno prezydent Andrzej Duda. Teraz produkowane są tylko te nowoczesne, energooszczędne. Okazuje się, że na nostalgii za starą technologią można zarobić. Pewien Berlińczyk od lat wyprzedaje swój ogromny zbiór żarówek, który zgromadził w momencie, gdy nowe prawo się pojawiło. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Niedźwiedź Mansur atrakcją rosyjskiego lotniska

  Niedźwiedź Mansur atrakcją rosyjskiego lotniska

  Lubi pomarańcze, owoce granatu, jabłka i oczywiście miód. Proszę państwa, oto niedźwiedź Mansur. Mieszka na lotnisku w Rosji i uwielbia bawić się z jednym z pilotów, który wychowywał go od czasu, gdy Mansur był małym misiem, znalezionym na pasie startowym. Teraz Mansur to potężne zwierze. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • "Papież zachowuje się jak dojrzały pasterz"

  "Papież zachowuje się jak dojrzały pasterz"

  - Papież Franciszek jest zwiastunem dużej nadziei - stwierdził w "Faktach o Świecie" TVN24 BiS teolog dr Piotr Kosiak. Ocenił, że decyzja papieża Franciszka, by nie przyjmować rezygnacji metropolity Lyonu w związku z aferą pedofilską, jest jednak zrozumiała, bo wyrok francuskiego sądu jest nieprawomocny. - Papież zachowuje się jak dojrzały pasterz - mówił. - Nie próbuje tuszować w żaden sposób pedofili, to było widać na ostatnim szczycie - dodał. Drugi gość programu, pisarz Artur Nowak, zgodził się, że zrozumiałe jest oczekiwanie przez papieża Franciszka na prawomocny wyrok. Zaznaczył jednak, że jest rozczarowany. - Należałoby się spodziewać, że papież będzie bardziej zdecydowany - stwierdził Nowak.

  czytaj więcej »
 • "Zdrajca". Spiker Izby Gmin oskarżany o sabotowanie brexitu

  "Zdrajca". Spiker Izby Gmin oskarżany o sabotowanie brexitu

  Prawo z siedemnastego wieku komplikuje plany brytyjskiego rządu. Trzecie głosowanie nad umową brexitową wynegocjowaną przez rząd Theresy May się nie odbędzie, bo spiker Izby Gmin powołał się na zasadę, według której nie można wielokrotnie głosować nad odrzuconym projektem na jednym posiedzeniu. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • "Nigdy nie usłyszycie, jak wymawiam jego imię"

  "Nigdy nie usłyszycie, jak wymawiam jego imię"

  Nowa Zelandia jest pogrążona w żałobie po piątkowym zamachu na meczety w Christchurch. W parlamencie uczczono pamięć 50 ofiar. Premier rozpoczęła swoje przemówienie od muzułmańskiego pozdrowienia "pokój z wami". Zapewniła, że sprawca "doświadczy całej mocy prawa". Świadomie nie wymieniła jego nazwiska. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • 40 kilogramów plastiku w żołądku martwego wieloryba. To kolejny taki przypadek

  40 kilogramów plastiku w żołądku martwego wieloryba. To kolejny taki przypadek

  Morze znowu wyrzuciło na brzeg wieloryba, który zdechł po zjedzeniu dziesiątków kilogramów plastikowych odpadów. To wydarzyło się na Filipinach, a wcześniej podobne przykłady cierpienia zwierząt zobaczyli ludzie w Indonezji i Tajlandii. Za zanieczyszczanie oceanów w dużych stopniu odpowiada Azja, ale cały świat ma problem, bo za chwilę zamiast ryb będziemy z wody wyławiać głównie śmieci. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
 • Buty z mleka, portfel z jabłek, ubrania z ananasa. Moda ma być eco

  Buty z mleka, portfel z jabłek, ubrania z ananasa. Moda ma być eco

  Odzieżowe trendy wiosna-lato 2019 to przede wszystkim nie co, a jak kupujemy. Do niedawna to było coś, do czego wręcz nie wypadało się przyznać. Teraz kupowanie używanych ubrań ma stać się po prostu modne. Ale to nie jedyny pomysł jak sprawić, by przemysł modowy stał się dużo bardziej ekologiczny. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

  czytaj więcej »
tvnpix