Fakty ekstra

Piotr Marciniak odpowiada na pytania internautów

Piotr Marciniak odpowiada na pytania internautów

Piotr Marciniak odpowiada na pytania internautów

Foto: Fakty TVN / Fakty TVN | Video: Patryk Rabiega / Fakty TVN
W cyklu „10 pytań do…” na Wasze pytania odpowiadał Piotr Marciniak. Tradycyjnie rozmowę przeprowadził reporter Faktów Online - Patryk Rabiega.

Czy jest dobrym kompanem do picia piwa, dlaczego kiedyś wieczorami słuchał Radia Maryja oraz za co nieomal został wyrzucony z radia, w którym pracował? O tym dowiecie się z całej rozmowy.  Wcześniej na Wasze pytania odpowiadali już Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz oraz reporter Marcin Wrona. Zapraszamy do oglądania.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Rafal26tif4

bardzo lubię pana Piotra Marciniaka za prowadzenie FAKTY PO POŁUDNIU w TVN24 , FAKTY TVN , FAKTY PO FAKTACH w TVN24 , jedynie czego mi brakuje to wspólnych weekendowych FAKTÓW które bardzo dobre były bo z Beatą Tadlą świetnym duetem byli pan Piotr Marciniak jest profesjonalny w przekazywaniu informacji z kraju i ze świata

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Emmily
   Emmily

   Naprawdę podobały mi się wypowiedzi pana Piotra, ale rzeczywiście jest nad wyraz skromny i zamknięty w sobie!

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     Zasady forum
     Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

     Pozostałe informacje

     • Planują dwa historyczne wyczyny na K2. Andrzej zjedzie na nartach, jego brat to nagra

      Planują dwa historyczne wyczyny na K2. Andrzej zjedzie na nartach, jego brat to nagra

      Polski himalaista Andrzej Bargiel zamierza jako pierwsza osoba w historii zjechać na nartach z K2. Jego brat Bartłomiej Bargiel zamierza nagrać ten wyczyn specjalnie zmodyfikowanym dronem. Plan jest taki, że dron wleci na wysokość 8,6 tysięcy metrów, co też będzie pierwszym takim wyczynem. Obaj bracia zdradzili szczegóły wyprawy w rozmowie z reporterem "Faktów" TVN Robertem Jałochą.

      czytaj więcej »
     • Unikalne zdjęcia z wyprawy na K2

      Unikalne zdjęcia z wyprawy na K2

      Zdjęcia, które wykonał dronem Maciej Siemaszko, operator "Faktów" TVN, który razem z reporterem Robertem Jałochą był w bazie pod K2, pokazują górę, bazę, himalaistów podczas trekkingu, czyli wszystko związane z Narodową Wyprawą na K2.

      czytaj więcej »
     • PiS umacnia się na czele. Sondaż partyjny dla "Faktów" TVN i TVN24

      W badaniu przeprowadzonym przez Kantar Millward Brown SA na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24 38 procent respondentów deklaruje, że zagłosowałoby na wspólną listę Prawa i Sprawiedliwości, Solidarnej Polski i Porozumienia. 20 procent ankietowanych wskazało Platformę Obywatelską. Po 8 procent badanych wskazało Nowoczesną i Sojusz Lewicy Demokratycznej.

      czytaj więcej »
     • Niesamowita mobilizacja widzów "Faktów". "Padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców"

      Niesamowita mobilizacja widzów "Faktów". "Padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców"

      Ogromny sukces akcji "Szlachetna Paczka". "Dziś na liczniku rodzin mamy '0' - to znaczy, że WYGRALIŚMY walkę o każdą rodzinę" - pisze do redakcji "Faktów" TVN przedstawiciel Stowarzyszenia WIOSNA. Jak informuje, po wczorajszej emisji materiału w "Faktach" "padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców". "Wczoraj, dzięki Wam, wydarzyło się 30 tysięcy cudów" - dodaje organizator akcji.

      czytaj więcej »
     • "Byliśmy na dobrej drodze i z tej drogi zawracamy"

      "Byliśmy na dobrej drodze i z tej drogi zawracamy"

      To nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. Ja bym to nazwał nacjonalizmem albo faszyzmem po prostu - tak Krystian Lupa, jeden z najsłynniejszych polskich reżyserów teatralnych, ocenił Marsz Niepodległości, który 11 listopada po raz kolejny przeszedł ulicami Warszawy. - Nienawiść, agresja, lęk przed drugim, przed obcym zawłaszcza Boga, zawłaszcza wszystkie idee patriotyczne - dodał Lupa. Jego zdaniem dużo lepszą sytuacją byłoby, gdyby "nasz patriotyzm, nasze poczucie polskości związało się z pragnieniem czy marzeniem progresu". - Byliśmy na dobrej drodze i z tej drogi zawracamy. Wydawało mi się, że młode pokolenia będą coraz bardziej otwarte. Przerażające jest to, że teraz rośnie w siłę generacja młodych ludzi, którzy biorą to coś wstecznego. I zastanawiam się skąd to się bierze? Gdzie ci młodzi ludzie tym nasiąkają? - ocenił Lupa. Z reżyserem rozmawiała Katarzyna Kolenda-Zaleska.

      czytaj więcej »
     • Autor książki o zamachu na Kennedy'ego: teorii spiskowych będzie więcej

      Autor książki o zamachu na Kennedy'ego: teorii spiskowych będzie więcej

      - Kiedy Lee Harvey Oswald przebywał w Meksyku, mówił otwarcie o planach zabicia Kennedy’ego - przypomina Philip Shenon, autor książki "Okrutne i szokujące morderstwo" o sekretach zamachu na Johna Kennedy'ego w 1963 r. W rozmowie z amerykańskim korespondentem "Faktów" TVN Marcinem Wroną ekspert podkreślił, że ujawnione przez administrację Donalda Trumpa tajne dokumenty w tej sprawie nie przyniosą sensacji, jednak na pewno będą paliwem dla kolejnych teorii spiskowych. - Nie znajdziemy tam niczego, co mogłoby na przykład sugerować, że w Dallas był drugi zabójca - podkreślił Shenon. Rozmowa miała miejsce jeszcze przed publikacją dokumentów przez administrację Donalda Trumpa.

      czytaj więcej »
     • Chora 14-latka chciała poprowadzić "Fakty" TVN. Marzenie spełnione

      Chora 14-latka chciała poprowadzić "Fakty" TVN. Marzenie spełnione

      Ewelina ma 14 lat, uwielbia rysować, czytać książki z gatunku fantasy, a w przyszłości chciałaby zostać - tak jak siostra - adwokatem. Jednak największym marzeniem dziewczyny było usiąść za stołem prowadzącego "Fakty" i przekazać informacje o najważniejszych wydarzeniach dnia. 23 lipca Ewelina, która ma guza rdzenia kręgowego, odwiedziła siedzibę TVN, gdzie zobaczyła, jak pracują redakcje "Faktów" TVN, TVN24 i TVN24 BiS. Dziewczyna poznała też Anitę Werner, która pokazała jej, na czym polega praca prowadzącego wiodący program informacyjny w kraju. Z takim przygotowaniem Ewelina była gotowa, żeby zasiąść przed kamerą i spełnić swoje marzenie. Spotkanie udało się zorganizować dzięki zaangażowaniu wolontariuszy fundacji Mam Marzenie, której 14-latka jest podopieczną.

      czytaj więcej »
     tvnpix