Fakty ekstra

Niesamowita mobilizacja widzów "Faktów". "Padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców"

Niesamowita mobilizacja widzów "Faktów". "Padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców"

Niesamowita mobilizacja widzów "Faktów". "Padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców"

Foto: Fakty TVN
Ogromny sukces akcji "Szlachetna Paczka". "Dziś na liczniku rodzin mamy '0' - to znaczy, że WYGRALIŚMY walkę o każdą rodzinę" - pisze do redakcji "Faktów" TVN przedstawiciel Stowarzyszenia WIOSNA. Jak informuje, po wczorajszej emisji materiału w "Faktach" "padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców". "Wczoraj, dzięki Wam, wydarzyło się 30 tysięcy cudów" - dodaje organizator akcji.

Przypomnijmy: w czwartkowych "Faktach" ukazał się materiał Magdy Łucyan zachęcający do udziału w akcji "Szlachetna Paczka" [LINK], która skierowana jest do potrzebujących rodzin. Od lat w akcję włączają się politycy, gwiazdy i zwykli ludzie.

- Nie ma nic przyjemniejszego przez Świętami, niż pomagać tym, którzy tego potrzebują - zachęcał w materiale ksiądz Jacek Stryczek, twórca akcji.

Jak się okazało, miał rację.

"Padły serwery"

W piątek Stowarzyszenie WIOSNA poinformowało redakcję "Faktów" o tym, co wydarzyło się po emisji materiału. "Wczoraj, dzięki Wam, wydarzyło się 30 tysięcy cudów. Wczoraj przeszliście samych siebie" - napisał Jakub Marczyński, Dyrektor Kreatywny ds. mediów Stowarzyszenia WIOSNA. "Po 'Faktach' padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców" - dodał.

Odzew widzów "Faktów" był imponujący. "Szacujemy, że ponad 30 tysięcy Polaków pomogło wczoraj potrzebującym rodzinom" - informuje Stowarzyszenie WIOSNA. Jak dodaje Marczyński, szacowana wartość pomocy dla potrzebujących to ponad 2 miliony złotych.

"Dziś na liczniku rodzin mamy '0' - to znaczy, że WYGRALIŚMY walkę o każdą rodzinę" - cieszy się przedstawiciel Stowarzyszenia WIOSNA.

ZOBACZ czwartkowy materiał o "Szlachetnej Paczce":

07.12.2017 | Wielka mobilizacja przed finałem "Szlachetnej Paczki". "400 rodzin czeka jeszcze na pomoc"
Wideo: Magda Łucyan / Fakty TVN 07.12.2017 | Wielka mobilizacja przed finałem "Szlachetnej Paczki". "400 rodzin czeka jeszcze na pomoc"

Autor: dln / Źródło: Fakty Online

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

tvnpix