Fakty ekstra

"Fundacja widmo" i najnowsze sondaże. O tym mówiliśmy w "Faktach"

"Fundacja widmo" i najnowsze sondaże. O tym mówiliśmy w "Faktach"

Materiał Macieja Knapika z 30 marca

Video: Maciej Knapik / Fakty TVN
W mijającym tygodniu w "Faktach" TVN mówiliśmy o wielu ważnych i ciekawych tematach. W naszym programie pojawiły się informacje między innymi o tajemniczej "fundacji widmo" z milionami na koncie, o wypadku z udziałem wiceszefa MON oraz o najnowszym sondażu partyjnym. Ale były też informacje o pomocy jaką uzyskała matka z dziećmi, która wsiadła do złego pociągu czy o tym, jak pomaga Fundacja TVN "nie jesteś sam" dzięki wpływom z 1 procenta podatku. Oto najchętniej oglądane materiały na stronie "Faktów" TVN:

Poniedziałek, 27 marca

Materiał Pawła Płuski:

Czytaj więcej

Materiał Renaty Kijowskiej:

27.03.2017 | Mama z dziećmi wsiadła do złego pociągu. Z odsieczą przyszedł kierownik
Wideo: Renata Kijowska / Fakty TVN 27.03.2017 | Mama z dziećmi wsiadła do złego pociągu. Z odsieczą przyszedł kierownik

Czytaj więcej

Wtorek, 28 marca

Materiał Jarosława Kostkowskiego:

28.03.2017 | Gwałcił swojego sześcioletniego syna i dzielił się nagraniami w sieci. Brutalny pedofil zatrzymany
Wideo: Jarosław Kostkowski / Fakty TVN 28.03.2017 | Gwałcił swojego sześcioletniego syna i dzielił się nagraniami w sieci. Brutalny pedofil zatrzymany

Materiał Magdy Łucyan:

28.03.2017 | Rząd chce ukrócić wyłudzanie pieniędzy z "Rodziny 500 plus". Co się zmieni?
Wideo: Magda Łucyan / Fakty TVN 28.03.2017 | Rząd chce ukrócić wyłudzanie pieniędzy z "Rodziny 500 plus". Co się zmieni?

Środa, 29 marca

Materiał Pawła Płuski:

Czytaj więcej

Materiał Macieja Worocha:

Czytaj więcej

Czwartek, 30 marca

Materiał Macieja Knapika:

30.03.2017 | Poparcie dla PiS topnieje, zyskuje PO. Sondaż dla "Faktów" TVN i TVN24
Wideo: Maciej Knapik / Fakty TVN 30.03.2017 | Poparcie dla PiS topnieje, zyskuje PO. Sondaż dla "Faktów" TVN i TVN24

Czytaj więcej

Materiał Jakuba Sobieniowskiego:

30.03.2017 | OBWE chce, by rząd odstąpił od planowanych zmian w KRS. Ziobro niewzruszony
Wideo: Jakub Sobieniowski / Fakty TVN 30.03.2017 | OBWE chce, by rząd odstąpił od planowanych zmian w KRS. Ziobro niewzruszony

Piątek, 31 marca

Materiał Macieja Knapika:

31.03.2017 | Waszczykowski do dymisji, polityka wobec UE do poprawy. Sondaż dla "Faktów" TVN i TVN24
Wideo: Maciej Knapik / Fakty TVN 31.03.2017 | Waszczykowski do dymisji, polityka wobec UE do poprawy. Sondaż dla "Faktów" TVN i TVN24

Czytaj więcej

Materiał Renaty Kijowskiej:

31.03.2017 | Jeden procent, który ratuje życie. Tak działa Twój podatek w Fundacji TVN "Nie jesteś sam"
Wideo: Renata Kijowska / Fakty TVN 31.03.2017 | Jeden procent, który ratuje życie. Tak działa Twój podatek w Fundacji TVN "Nie jesteś sam"

Źródło: Fakty Online

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Planują dwa historyczne wyczyny na K2. Andrzej zjedzie na nartach, jego brat to nagra

  Planują dwa historyczne wyczyny na K2. Andrzej zjedzie na nartach, jego brat to nagra

  Polski himalaista Andrzej Bargiel zamierza jako pierwsza osoba w historii zjechać na nartach z K2. Jego brat Bartłomiej Bargiel zamierza nagrać ten wyczyn specjalnie zmodyfikowanym dronem. Plan jest taki, że dron wleci na wysokość 8,6 tysięcy metrów, co też będzie pierwszym takim wyczynem. Obaj bracia zdradzili szczegóły wyprawy w rozmowie z reporterem "Faktów" TVN Robertem Jałochą.

  czytaj więcej »
 • Unikalne zdjęcia z wyprawy na K2

  Unikalne zdjęcia z wyprawy na K2

  Zdjęcia, które wykonał dronem Maciej Siemaszko, operator "Faktów" TVN, który razem z reporterem Robertem Jałochą był w bazie pod K2, pokazują górę, bazę, himalaistów podczas trekkingu, czyli wszystko związane z Narodową Wyprawą na K2.

  czytaj więcej »
 • PiS umacnia się na czele. Sondaż partyjny dla "Faktów" TVN i TVN24

  W badaniu przeprowadzonym przez Kantar Millward Brown SA na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24 38 procent respondentów deklaruje, że zagłosowałoby na wspólną listę Prawa i Sprawiedliwości, Solidarnej Polski i Porozumienia. 20 procent ankietowanych wskazało Platformę Obywatelską. Po 8 procent badanych wskazało Nowoczesną i Sojusz Lewicy Demokratycznej.

  czytaj więcej »
 • Niesamowita mobilizacja widzów "Faktów". "Padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców"

  Niesamowita mobilizacja widzów "Faktów". "Padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców"

  Ogromny sukces akcji "Szlachetna Paczka". "Dziś na liczniku rodzin mamy '0' - to znaczy, że WYGRALIŚMY walkę o każdą rodzinę" - pisze do redakcji "Faktów" TVN przedstawiciel Stowarzyszenia WIOSNA. Jak informuje, po wczorajszej emisji materiału w "Faktach" "padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców". "Wczoraj, dzięki Wam, wydarzyło się 30 tysięcy cudów" - dodaje organizator akcji.

  czytaj więcej »
 • "Byliśmy na dobrej drodze i z tej drogi zawracamy"

  "Byliśmy na dobrej drodze i z tej drogi zawracamy"

  To nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. Ja bym to nazwał nacjonalizmem albo faszyzmem po prostu - tak Krystian Lupa, jeden z najsłynniejszych polskich reżyserów teatralnych, ocenił Marsz Niepodległości, który 11 listopada po raz kolejny przeszedł ulicami Warszawy. - Nienawiść, agresja, lęk przed drugim, przed obcym zawłaszcza Boga, zawłaszcza wszystkie idee patriotyczne - dodał Lupa. Jego zdaniem dużo lepszą sytuacją byłoby, gdyby "nasz patriotyzm, nasze poczucie polskości związało się z pragnieniem czy marzeniem progresu". - Byliśmy na dobrej drodze i z tej drogi zawracamy. Wydawało mi się, że młode pokolenia będą coraz bardziej otwarte. Przerażające jest to, że teraz rośnie w siłę generacja młodych ludzi, którzy biorą to coś wstecznego. I zastanawiam się skąd to się bierze? Gdzie ci młodzi ludzie tym nasiąkają? - ocenił Lupa. Z reżyserem rozmawiała Katarzyna Kolenda-Zaleska.

  czytaj więcej »
 • Autor książki o zamachu na Kennedy'ego: teorii spiskowych będzie więcej

  Autor książki o zamachu na Kennedy'ego: teorii spiskowych będzie więcej

  - Kiedy Lee Harvey Oswald przebywał w Meksyku, mówił otwarcie o planach zabicia Kennedy’ego - przypomina Philip Shenon, autor książki "Okrutne i szokujące morderstwo" o sekretach zamachu na Johna Kennedy'ego w 1963 r. W rozmowie z amerykańskim korespondentem "Faktów" TVN Marcinem Wroną ekspert podkreślił, że ujawnione przez administrację Donalda Trumpa tajne dokumenty w tej sprawie nie przyniosą sensacji, jednak na pewno będą paliwem dla kolejnych teorii spiskowych. - Nie znajdziemy tam niczego, co mogłoby na przykład sugerować, że w Dallas był drugi zabójca - podkreślił Shenon. Rozmowa miała miejsce jeszcze przed publikacją dokumentów przez administrację Donalda Trumpa.

  czytaj więcej »
 • Chora 14-latka chciała poprowadzić "Fakty" TVN. Marzenie spełnione

  Chora 14-latka chciała poprowadzić "Fakty" TVN. Marzenie spełnione

  Ewelina ma 14 lat, uwielbia rysować, czytać książki z gatunku fantasy, a w przyszłości chciałaby zostać - tak jak siostra - adwokatem. Jednak największym marzeniem dziewczyny było usiąść za stołem prowadzącego "Fakty" i przekazać informacje o najważniejszych wydarzeniach dnia. 23 lipca Ewelina, która ma guza rdzenia kręgowego, odwiedziła siedzibę TVN, gdzie zobaczyła, jak pracują redakcje "Faktów" TVN, TVN24 i TVN24 BiS. Dziewczyna poznała też Anitę Werner, która pokazała jej, na czym polega praca prowadzącego wiodący program informacyjny w kraju. Z takim przygotowaniem Ewelina była gotowa, żeby zasiąść przed kamerą i spełnić swoje marzenie. Spotkanie udało się zorganizować dzięki zaangażowaniu wolontariuszy fundacji Mam Marzenie, której 14-latka jest podopieczną.

  czytaj więcej »
tvnpix