Fakty ekstra

Odejście Misiewicza i kłopoty Petru. O tym mówiliśmy w "Faktach"

Odejście Misiewicza i kłopoty Petru. O tym mówiliśmy w "Faktach"

Materiał Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z 11 kwietnia

Foto: TVN24/PAP | Video: Katarzyna Kolenda-Zaleska / Fakty TVN
Miniony tydzień rozpoczęła 7. rocznica katastrofy smoleńskiej oraz prezentacja, którą przygotowała specjalna podkomisja powołana przez Antoniego Macierewicza. W "Faktach" mówiliśmy także o kłopotach Ryszarda Petru w partii, reformie sądów przygotowanej przez Zbigniewa Ziobrę oraz o apelu matki niepełnosprawnego chłopca. Oto najchętniej oglądane materiały na stronie "Faktów" TVN:

Poniedziałek, 10 kwietnia

Materiał Jakuba Sobieniowskiego:

10.04.2017 | "Czy tak właśnie stało się w Smoleńsku?". Pytania zamiast odpowiedzi
Wideo: Jakub Sobieniowski / Fakty TVN 10.04.2017 | "Czy tak właśnie stało się w Smoleńsku?". Pytania zamiast odpowiedzi

CZYTAJ WIĘCEJ

Materiał Dariusza Prosieckiego:

Wtorek, 11 kwietnia

Materiał Katarzyny Kolendy-Zaleskiej:

11.04.2017 | Ryszard Petru ma kłopoty. Może stracić funkcję szefa klubu oraz posłów
Wideo: Katarzyna Kolenda-Zaleska / Fakty TVN 11.04.2017 | Ryszard Petru ma kłopoty. Może stracić funkcję szefa klubu oraz posłów

CZYTAJ WIĘCEJ

Materiał Jakuba Sobieniowskiego:

Środa, 12 kwietnia

Materiał Krzysztofa Skórzyńskiego:

CZYTAJ WIĘCEJ

Materiał Katarzyny Kolendy-Zaleskiej:

12.04.2017 | Posłowie Nowoczesnej przeszli do PO. Petru: wykorzystali moją nieobecność
Wideo: Katarzyna Kolenda-Zaleska / Fakty TVN 12.04.2017 | Posłowie Nowoczesnej przeszli do PO. Petru: wykorzystali moją nieobecność

CZYTAJ WIĘCEJ

Czwartek, 13 kwietnia

Materiał Krzysztofa Skórzyńskiego:

13.04.2017 | Bartłomiej Misiewicz odchodzi z PiS. "Przepraszam Polaków"
Wideo: Krzysztof Skórzyński / Fakty TVN 13.04.2017 | Bartłomiej Misiewicz odchodzi z PiS. "Przepraszam Polaków"

Materiał Katarzyny Kolendy-Zaleskiej:

Piątek, 14 kwietnia

Materiał Jana Błaszkowskiego:

14.04.2017 | 25 punktów karnych w pół minuty. Furiat straciłby prawo jazdy, gdyby je miał
Wideo: Jan Błaszkowski / Fakty TVN 14.04.2017 | 25 punktów karnych w pół minuty. Furiat straciłby prawo jazdy, gdyby je miał

Materiał Roberta Jałochy:

14.04.2017 | Matka niepełnosprawnego chłopca apeluje do złodzieja. Chce tylko zwrotu dokumentacji medycznej dziecka
Wideo: Robert Jałocha / Fakty TVN 14.04.2017 | Matka niepełnosprawnego chłopca apeluje do złodzieja. Chce tylko zwrotu dokumentacji medycznej dziecka

Źródło: Fakty Online

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Lodowiec Dachstein, widok zapiera dech. To tam Justyna Kowalczyk prowadzi trening biegaczek

  Lodowiec Dachstein, widok zapiera dech. To tam Justyna Kowalczyk prowadzi trening biegaczek

  Justyna Kowalczyk to najlepsza polska biegaczka narciarska w historii. Po zakończeniu kariery pięciokrotna medalistka olimpijska sprawdza się w nowej roli - asystentki trenera reprezentacji Polski biegaczek narciarskich. Robert Jałocha towarzyszył jej podczas zgrupowania kadry w Ramsau am Dachstein w Alpach. Autorem pięknych zdjęć z Lodowca Dachstein jest Maciej Siemaszko, naczelny "górski" operator "Faktów" TVN.

  czytaj więcej »
 • Planują dwa historyczne wyczyny na K2. Andrzej zjedzie na nartach, jego brat to nagra

  Planują dwa historyczne wyczyny na K2. Andrzej zjedzie na nartach, jego brat to nagra

  Polski himalaista Andrzej Bargiel zamierza jako pierwsza osoba w historii zjechać na nartach z K2. Jego brat Bartłomiej Bargiel zamierza nagrać ten wyczyn specjalnie zmodyfikowanym dronem. Plan jest taki, że dron wleci na wysokość 8,6 tysięcy metrów, co też będzie pierwszym takim wyczynem. Obaj bracia zdradzili szczegóły wyprawy w rozmowie z reporterem "Faktów" TVN Robertem Jałochą.

  czytaj więcej »
 • Unikalne zdjęcia z wyprawy na K2

  Unikalne zdjęcia z wyprawy na K2

  Zdjęcia, które wykonał dronem Maciej Siemaszko, operator "Faktów" TVN, który razem z reporterem Robertem Jałochą był w bazie pod K2, pokazują górę, bazę, himalaistów podczas trekkingu, czyli wszystko związane z Narodową Wyprawą na K2.

  czytaj więcej »
 • PiS umacnia się na czele. Sondaż partyjny dla "Faktów" TVN i TVN24

  W badaniu przeprowadzonym przez Kantar Millward Brown SA na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24 38 procent respondentów deklaruje, że zagłosowałoby na wspólną listę Prawa i Sprawiedliwości, Solidarnej Polski i Porozumienia. 20 procent ankietowanych wskazało Platformę Obywatelską. Po 8 procent badanych wskazało Nowoczesną i Sojusz Lewicy Demokratycznej.

  czytaj więcej »
 • Niesamowita mobilizacja widzów "Faktów". "Padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców"

  Niesamowita mobilizacja widzów "Faktów". "Padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców"

  Ogromny sukces akcji "Szlachetna Paczka". "Dziś na liczniku rodzin mamy '0' - to znaczy, że WYGRALIŚMY walkę o każdą rodzinę" - pisze do redakcji "Faktów" TVN przedstawiciel Stowarzyszenia WIOSNA. Jak informuje, po wczorajszej emisji materiału w "Faktach" "padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców". "Wczoraj, dzięki Wam, wydarzyło się 30 tysięcy cudów" - dodaje organizator akcji.

  czytaj więcej »
 • "Byliśmy na dobrej drodze i z tej drogi zawracamy"

  "Byliśmy na dobrej drodze i z tej drogi zawracamy"

  To nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. Ja bym to nazwał nacjonalizmem albo faszyzmem po prostu - tak Krystian Lupa, jeden z najsłynniejszych polskich reżyserów teatralnych, ocenił Marsz Niepodległości, który 11 listopada po raz kolejny przeszedł ulicami Warszawy. - Nienawiść, agresja, lęk przed drugim, przed obcym zawłaszcza Boga, zawłaszcza wszystkie idee patriotyczne - dodał Lupa. Jego zdaniem dużo lepszą sytuacją byłoby, gdyby "nasz patriotyzm, nasze poczucie polskości związało się z pragnieniem czy marzeniem progresu". - Byliśmy na dobrej drodze i z tej drogi zawracamy. Wydawało mi się, że młode pokolenia będą coraz bardziej otwarte. Przerażające jest to, że teraz rośnie w siłę generacja młodych ludzi, którzy biorą to coś wstecznego. I zastanawiam się skąd to się bierze? Gdzie ci młodzi ludzie tym nasiąkają? - ocenił Lupa. Z reżyserem rozmawiała Katarzyna Kolenda-Zaleska.

  czytaj więcej »
 • Autor książki o zamachu na Kennedy'ego: teorii spiskowych będzie więcej

  Autor książki o zamachu na Kennedy'ego: teorii spiskowych będzie więcej

  - Kiedy Lee Harvey Oswald przebywał w Meksyku, mówił otwarcie o planach zabicia Kennedy’ego - przypomina Philip Shenon, autor książki "Okrutne i szokujące morderstwo" o sekretach zamachu na Johna Kennedy'ego w 1963 r. W rozmowie z amerykańskim korespondentem "Faktów" TVN Marcinem Wroną ekspert podkreślił, że ujawnione przez administrację Donalda Trumpa tajne dokumenty w tej sprawie nie przyniosą sensacji, jednak na pewno będą paliwem dla kolejnych teorii spiskowych. - Nie znajdziemy tam niczego, co mogłoby na przykład sugerować, że w Dallas był drugi zabójca - podkreślił Shenon. Rozmowa miała miejsce jeszcze przed publikacją dokumentów przez administrację Donalda Trumpa.

  czytaj więcej »
 • Chora 14-latka chciała poprowadzić "Fakty" TVN. Marzenie spełnione

  Chora 14-latka chciała poprowadzić "Fakty" TVN. Marzenie spełnione

  Ewelina ma 14 lat, uwielbia rysować, czytać książki z gatunku fantasy, a w przyszłości chciałaby zostać - tak jak siostra - adwokatem. Jednak największym marzeniem dziewczyny było usiąść za stołem prowadzącego "Fakty" i przekazać informacje o najważniejszych wydarzeniach dnia. 23 lipca Ewelina, która ma guza rdzenia kręgowego, odwiedziła siedzibę TVN, gdzie zobaczyła, jak pracują redakcje "Faktów" TVN, TVN24 i TVN24 BiS. Dziewczyna poznała też Anitę Werner, która pokazała jej, na czym polega praca prowadzącego wiodący program informacyjny w kraju. Z takim przygotowaniem Ewelina była gotowa, żeby zasiąść przed kamerą i spełnić swoje marzenie. Spotkanie udało się zorganizować dzięki zaangażowaniu wolontariuszy fundacji Mam Marzenie, której 14-latka jest podopieczną.

  czytaj więcej »
tvnpix