Fakty ekstra

Jak zająć czwarte miejsce w biegu „Wings for Life World Run”?

Jak zająć czwarte miejsce w biegu „Wings for Life World Run”?

Jak zająć czwarte miejsce w biegu „Wings for Life World Run”?

Video: Fakty Ekstra
„Wings For Life World Run” to jedyny bieg, w którym uczestnicy ruszają jako pierwsi, a potem zaczyna ich gonić samochód-meta. Stopniowo zwiększa on prędkość. Bieg odbywał się równocześnie w 35 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce – w Poznaniu – brała w nim udział także nasza redakcyjna koleżanka, Agnieszka Krawczyk, która jest również autorką bloga „Na Dystansie”. „To było nowe doznanie, ponieważ wyjątkowo uciekaliśmy przed metą. Kiedy usłyszałam, że jestem czwarta wśród kobiet, to już odpuściłam. Jestem naprawdę dumna, że przebiegłam 35 kilometrów” – wspomina Agnieszka.

Meta goniła 100 tysięcy biegaczy

Na całym świecie zarejestrowało się ponad 100 tysięcy uczestników. W Polsce wystartowało ponad trzy tysiące. Za nami druga polska edycja Wings For Life. Zwycięzca biegu w Poznaniu znalazł się w światowej czołówce. Materiał programu "Polska i Świat".

„Wings For Life World Run” – jedyny taki bieg na świecie

W tym biegu nie ma klasycznej linii mety ani określonego dla wszystkich zawodników dystansu do przebiegnięcia. Zasady „Wings For Life World Run” są takie, że biegacze ruszają jako pierwsi, a potem zaczyna ich gonić samochód-meta, który stopniowo...

Źródło: Fakty Online

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

tvnpix