Fakty ekstra

Grzegorz Kajdanowicz odpowiada na pytania internautów

Grzegorz Kajdanowicz odpowiada na pytania internautów

Grzegorz Kajdanowicz w szczerym wywiadzie

Foto: Fakty TVN / Fakty TVN | Video: Fakty TVN / Fakty TVN
Ekskluzywny wywiad z Grzegorzem Kajdanowiczem, który odpowiada na Wasze pytania. Tradycyjnie rozmowę przeprowadził reporter Faktów Online - Patryk Rabiega.

Dlaczego Grzegorz Kajdanowicz nie został nauczycielem, co irytuje go u polityków oraz jak pamięta swój pierwszy dzień w Faktach TVN – tego dowiecie się oglądając kolejny wywiad z cyklu „10 pytań do…”. Wcześniej na Wasze pytania odpowiadali już Kamil Durczok, Justyna Pochanke i Anita Werner. Zapraszamy do oglądania.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (5)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
adam_kaminski

Szkoda że odpowiadają tylko na te wygodne pytania z kartki, bo myślę że nie jeden internauta zniszczył by ich pytaniami -.- Polecam materiał Mariusza Max Kolonko na temat właśnie faktów. Pozdrawiam.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Rafal26tif4

   bardzo lubię pana Grzegorza Kajdanowicza za świetne prowadzenie FAKTÓW na TVN oraz FAKTY PO FAKTACH w TVN24 szkoda tylko że weekendowych FAKTÓW już nie ma bo doskonale prowadził pan Grzegorz Kajdanowicz i Anita Werner podobał mi się ten duet

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     Mago50

     Bardzo nie lubię prowadzonych przez Pana Faktów po Faktach zadaje Pan niemądre pytania obliczone na wyjątkowo tępego odbiorce ,a może uznać by jednak ,że przynajmniej część widzów dorównuje Panu inteligencja ...co najmniej

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       zamknij
       jan_reich
       jan_reich

       Zgadzam się z ty komentarzem, potrafi wymuszać wypowiedzi zaproszonych gości. Mało tego zaprasza mówiąc że chce porozmawiać o finansach, a on chce mówić że wszystko wiemy i nadaje inny temat. Tak było z Roztowsk z Po i próbował wymusić odpowiedź gość się wkuźył i pojechał po redaktorzy że czerwony się zrobił. To nie pierwszy rozwiń

       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
         0
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
          0
         • zgłoś naruszenie
         zamknij
         Ellla

         Bardzo lubie prowadzone przez Pana wydania, prawdziwa przyjemnosc

         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
           0
          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
            0
           • zgłoś naruszenie
           zamknij
           Zasady forum
           Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

           Pozostałe informacje

           • Planują dwa historyczne wyczyny na K2. Andrzej zjedzie na nartach, jego brat to nagra

            Planują dwa historyczne wyczyny na K2. Andrzej zjedzie na nartach, jego brat to nagra

            Polski himalaista Andrzej Bargiel zamierza jako pierwsza osoba w historii zjechać na nartach z K2. Jego brat Bartłomiej Bargiel zamierza nagrać ten wyczyn specjalnie zmodyfikowanym dronem. Plan jest taki, że dron wleci na wysokość 8,6 tysięcy metrów, co też będzie pierwszym takim wyczynem. Obaj bracia zdradzili szczegóły wyprawy w rozmowie z reporterem "Faktów" TVN Robertem Jałochą.

            czytaj więcej »
           • Unikalne zdjęcia z wyprawy na K2

            Unikalne zdjęcia z wyprawy na K2

            Zdjęcia, które wykonał dronem Maciej Siemaszko, operator "Faktów" TVN, który razem z reporterem Robertem Jałochą był w bazie pod K2, pokazują górę, bazę, himalaistów podczas trekkingu, czyli wszystko związane z Narodową Wyprawą na K2.

            czytaj więcej »
           • PiS umacnia się na czele. Sondaż partyjny dla "Faktów" TVN i TVN24

            W badaniu przeprowadzonym przez Kantar Millward Brown SA na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24 38 procent respondentów deklaruje, że zagłosowałoby na wspólną listę Prawa i Sprawiedliwości, Solidarnej Polski i Porozumienia. 20 procent ankietowanych wskazało Platformę Obywatelską. Po 8 procent badanych wskazało Nowoczesną i Sojusz Lewicy Demokratycznej.

            czytaj więcej »
           • Niesamowita mobilizacja widzów "Faktów". "Padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców"

            Niesamowita mobilizacja widzów "Faktów". "Padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców"

            Ogromny sukces akcji "Szlachetna Paczka". "Dziś na liczniku rodzin mamy '0' - to znaczy, że WYGRALIŚMY walkę o każdą rodzinę" - pisze do redakcji "Faktów" TVN przedstawiciel Stowarzyszenia WIOSNA. Jak informuje, po wczorajszej emisji materiału w "Faktach" "padły serwery i prawie wszystkie rodziny znalazły darczyńców". "Wczoraj, dzięki Wam, wydarzyło się 30 tysięcy cudów" - dodaje organizator akcji.

            czytaj więcej »
           • "Byliśmy na dobrej drodze i z tej drogi zawracamy"

            "Byliśmy na dobrej drodze i z tej drogi zawracamy"

            To nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. Ja bym to nazwał nacjonalizmem albo faszyzmem po prostu - tak Krystian Lupa, jeden z najsłynniejszych polskich reżyserów teatralnych, ocenił Marsz Niepodległości, który 11 listopada po raz kolejny przeszedł ulicami Warszawy. - Nienawiść, agresja, lęk przed drugim, przed obcym zawłaszcza Boga, zawłaszcza wszystkie idee patriotyczne - dodał Lupa. Jego zdaniem dużo lepszą sytuacją byłoby, gdyby "nasz patriotyzm, nasze poczucie polskości związało się z pragnieniem czy marzeniem progresu". - Byliśmy na dobrej drodze i z tej drogi zawracamy. Wydawało mi się, że młode pokolenia będą coraz bardziej otwarte. Przerażające jest to, że teraz rośnie w siłę generacja młodych ludzi, którzy biorą to coś wstecznego. I zastanawiam się skąd to się bierze? Gdzie ci młodzi ludzie tym nasiąkają? - ocenił Lupa. Z reżyserem rozmawiała Katarzyna Kolenda-Zaleska.

            czytaj więcej »
           • Autor książki o zamachu na Kennedy'ego: teorii spiskowych będzie więcej

            Autor książki o zamachu na Kennedy'ego: teorii spiskowych będzie więcej

            - Kiedy Lee Harvey Oswald przebywał w Meksyku, mówił otwarcie o planach zabicia Kennedy’ego - przypomina Philip Shenon, autor książki "Okrutne i szokujące morderstwo" o sekretach zamachu na Johna Kennedy'ego w 1963 r. W rozmowie z amerykańskim korespondentem "Faktów" TVN Marcinem Wroną ekspert podkreślił, że ujawnione przez administrację Donalda Trumpa tajne dokumenty w tej sprawie nie przyniosą sensacji, jednak na pewno będą paliwem dla kolejnych teorii spiskowych. - Nie znajdziemy tam niczego, co mogłoby na przykład sugerować, że w Dallas był drugi zabójca - podkreślił Shenon. Rozmowa miała miejsce jeszcze przed publikacją dokumentów przez administrację Donalda Trumpa.

            czytaj więcej »
           • Chora 14-latka chciała poprowadzić "Fakty" TVN. Marzenie spełnione

            Chora 14-latka chciała poprowadzić "Fakty" TVN. Marzenie spełnione

            Ewelina ma 14 lat, uwielbia rysować, czytać książki z gatunku fantasy, a w przyszłości chciałaby zostać - tak jak siostra - adwokatem. Jednak największym marzeniem dziewczyny było usiąść za stołem prowadzącego "Fakty" i przekazać informacje o najważniejszych wydarzeniach dnia. 23 lipca Ewelina, która ma guza rdzenia kręgowego, odwiedziła siedzibę TVN, gdzie zobaczyła, jak pracują redakcje "Faktów" TVN, TVN24 i TVN24 BiS. Dziewczyna poznała też Anitę Werner, która pokazała jej, na czym polega praca prowadzącego wiodący program informacyjny w kraju. Z takim przygotowaniem Ewelina była gotowa, żeby zasiąść przed kamerą i spełnić swoje marzenie. Spotkanie udało się zorganizować dzięki zaangażowaniu wolontariuszy fundacji Mam Marzenie, której 14-latka jest podopieczną.

            czytaj więcej »
           tvnpix