Aktualności

Zażalenie na umorzenie sprawy

Zażalenie na umorzenie sprawy

Zażalenie na umorzenie sprawy

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Nie ma postępowania w sprawie ataków na kobiety, które próbowały blokować marsz niepodległości w listopadzie zeszłego roku. Jak się okazuje, nie było też przesłuchania napastników, bo nie zostali oni zidentyfikowani. Poszkodowane kobiety złożyły zażalenie na tę decyzję. O szczegółach sprawy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Jeleń spowodował groźny wypadek

  Jeleń spowodował groźny wypadek

  W jelenia, który wbiegł na drogę pod Piotrkowem Trybunalskim (woj. łódzkie), uderzyły trzy samochody. Zginęła 46-letnia kobieta, która jako ostatnia straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo - informuje policja. Więcej o tym groźnym wypadku dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zrzutka pasażerów na naprawę dreamlinera

  Zrzutka pasażerów na naprawę dreamlinera

  Usterka pompy hydraulicznej na dziesięć godzin uziemiła dreamlinera LOT-u w Pekinie. Na rejs do Warszawy czekało 249 pasażerów. Od czwórki z nich przedstawiciel przewoźnika pożyczył pieniądze na opłacenie naprawy. Więcej o tej sprawie dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Bankier oskarża szefa KNF

  Bankier oskarża szefa KNF

  Przychylność w zamian za zatrudnienie wskazanego prawnika, który miał dostać wynagrodzenie w wysokości 40 milionów złotych. Właściciel Getin Noble Banku Leszek Czarnecki oskarża przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego, Marka Chrzanowskiego, o złożenie takiej propozycji. I zawiadamia prokuraturę. Treść rozmowy, którą nagrał Czarnecki, ujawniła "Gazeta Wyborcza". O szczegółach sprawy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Superoporna New Delhi atakuje w Polsce

  Superoporna New Delhi atakuje w Polsce

  Oddział zamknięty i 25 pacjentów profilaktycznie odciętych od świata - do odwołania. 88-letnią nosicielkę New Delhi umieszczono w izolatce. New Delhi, czyli zmutowana odmiana klebsiella pneumoniae przenosi się drogą kropelkową, pokarmową, a nawet przez dotyk. New Delhi ma gen superoporności na antybiotyki. To oznacza, że powodowanego przez tę bakterię zapalenia płuc, układu moczowego, pokarmowego, czy opon mózgowych po prostu - nie ma czym leczyć. Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Marsze przeszły. Czas na podsumowania

  Marsze przeszły. Czas na podsumowania

  "Bezpieczne", "godne", "przebiegały w atmosferze radosnego świętowania" - tak uroczystości stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości ocenił szef MSWiA Joachim Brudziński. Marsz w Warszawie, w którym uczestniczyło według danych służb 250 tysięcy osób, według ministra "w dużej mierze" był pokojowy. - Jak zawsze przy tego typu okazjach miały miejsce również zdarzenia, które miejsca mieć nie powinny. Były wydarzenia, które kwalifikują się do postępowań karnych, wykroczeń - powiedział Brudziński. Minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński poinformował, że "służby specjalne zidentyfikowały ok. stu osób, obywateli polskich, których jedynym celem (...) było wywołanie zamieszek". Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Paradise doszczętnie zniszczone

  Paradise doszczętnie zniszczone

  Trzech potężnych pożarów, które szaleją na północy i południu stanu Kalifornia wciąż nie udało się ugasić. Jest już 31 ofiar śmiertelnych, ogień doszczętnie zniszczył między innymi miasto Paradise. Służby obawiają się, że tragiczny bilans wzrośnie. Nie wiadomo jakie są losy 230 osób. Masowe ewakuacje objęły tysiace mieszkańców w tym gwiazdy, które mają swoje rezydencje w okolicach Malibu. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wielki marsz w Warszawie

  Wielki marsz w Warszawie

  Od przemówienia prezydenta i odśpiewania hymnu państwowego rozpoczął się Biało-Czerwony Marsz "Dla Ciebie Polsko” z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Więcej o obchodach wyjątkowej rocznicy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przez pasy na czerwonym? Poseł pisze interpelację

  Przez pasy na czerwonym? Poseł pisze interpelację

  Czy policja nie mogłaby się zająć czymś bardziej pożytecznym, niż łapanie pieszych - pyta poseł Paweł Szramka. I pisze interpelację, w której proponuje, aby wziąć przykład ze Szwecji czy Wielkiej Brytanii i pozwolić na przechodzenie na czerwonym świetle. Na własną odpowiedzialność oczywiście, ale bez mandatu. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Polska świętuje odzyskanie niepodległości

  Polska świętuje odzyskanie niepodległości

  Od rana obchodzona jest setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. O godzinie 12, w ramach akcji "Niepodległa do Hymnu!", w całym kraju odśpiewano "Mazurka Dobrowskiego". Relacje z przebiegu dzisiejszych uroczystości w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sto sposobów na świętowanie

  Sto sposobów na świętowanie

  Im dalej od Warszawy tym dalej od wielkiej polityki. Polacy w całym kraju pokazują, jak można świętować stulecie na setki sposobów. O wigilii Święta Niepodległości w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Mocne wystąpienie Tuska. Kto poczuje się urażony?

  Mocne wystąpienie Tuska. Kto poczuje się urażony?

  Mocne wystąpienie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska na Igrzyskach Wolności w Łodzi. Kto dzisiaj w Polsce występuje przeciwko naszej silnej pozycji w zjednoczonej Europie, tak naprawdę występuje przeciwko polskiej niepodległości - mówił Tusk. - Jeśli oni - dodał, mówiąc o Józefie Piłsudskim i, symbolicznie, o Lechu Wałęsie - mogli pokonać bolszewików, to dlaczego wy nie mielibyście dać rady pokonać współczesnych bolszewików? Pamiętajcie, bez waszych, naszych Polaków praw i wolności nie ma niepodległości. Brońcie tych praw, brońcie tej wolności i brońcie polskiej niepodległości - nawoływał. Więcej o słowach Tuska i reakcjach na nie - w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Czarno-biały świat Brytyjczyków

  Czarno-biały świat Brytyjczyków

  Mamy rok 2018, a tu taka informacja. Ponad siedem tysięcy gospodarstw domowych w Wielkiej Brytanii wciąż używa czarno-białych telewizorów. Skąd to wiadomo? Z danych urzędu zbierającego abonament. Właściciele telewizorów muszą podać, jaki typ odbiornika mają w domu. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Nie będzie dowolności szczepień

  Nie będzie dowolności szczepień

  Posłowie Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i PSL-u odrzucili w piątek obywatelski projekt ustawy likwidujący obowiązek szczepień ochronnych. Argumenty za odrzuceniem projektu nie przekonały 10 posłów. Więcej o sprawie dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix